Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na stres?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szyszynka1



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lubię rozładować stres na ringu Smile tak tak! chodzę od czasu do czasu na ring, posparować sobie trochę z kolegą. Oczywiście wygląda to tak że ja go leję ile dam radę, naparzam w niego rękawicami, a on się broni, blokuje moje ciosy i się śmieje, że raz by machnął sierpowym i leżę nakrywając się kopytkami

pomaga Smile można się wyżyć, można rozładować gniew, zapomnieć o stresujących sytuacjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrym wyjściem są też różnego rodzaju zioła. W wielu przypadkach mogą one obniżać poziom stresu, o czym sam się przekonałem. Zamawiam różne produkty ze sklepu zielarskiego Herbapis i jestem bardzo zadowolony z ich jakości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak zioła to dobry pomysł, melisa jest znana ze swoich uspokajająych wlaściwości, ja nie lubię pić naparów wole tabletki nervomix control, też są z melisą i super na mnie działają, uspokajają po cieżkim dniu w pracy, kiedy się ciągle jeszcze jest głową w pracy i w nerwach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowela



Dołączył: 31 Maj 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla osób, które duszą w sobie emocje i nie lubią się z nimi uzewnętrzniać, polecam mocno aktywność fizyczną, przy której trzeba się nieźle napocić. Czyli cardio, sztuki walki, boksowanie... Ewentualnie znaleźć coś, co skutecznie odciąga uwagę od rozmyślań o problemach, ale w sumie mało jest takich rzeczy. U mnie np. dobrze sprawdzają się kolorowanki dla dorosłych, ale nie znaczy to, że u kogoś innego podziałają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeżeli chodzio o masaż relaksacyjny... Myślicie, że będzie on dobry na napięte mięśnie pleców i okolic szyi?

Gdzie ewentualnie w Lublinie dobrze wykonują takie masaże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 6:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tam w centrum masz co najmniej kilka gabinetów masażu.

Sprawdź sobie ten tutaj przy Krakowskim Przedmieściu 57/6: http://lublin-masaz.pl/

Zaparkować możesz w Galerii Plaza, tam 2h wyniesie Cię kilka zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja próbowałam wielu sposobów, ale jak jestem spięta to nie mam ochoty na ćwiczena i często trudno mi się skupić na najprostszych czynnościach, więc rysowani odpada, lepiej działa na mnie nervomix, meliska dobrze uspokaja i zawsze mozna wziąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tylko ze te najprostsze czynnosci jednak jedynie zapobiegaja i sa rozwiazaniem na chwile, a nie leczą... bo jednak stres nie bierze się znikąd i moze sie rozwijac i isc w niebezpieczna strone depresji... Chodzilam na sesje bars do gabinetu naturiana w marcu po smierci matki. Totalnie sie zalamalam i kompletnie rozbiłam emosjonalnie. Pani Paulina po pierwszym spotkaniu wspomniala o moim nadmiernym zalu do swiata, klebiacej sie frustracji, zalu no i strachu jednoczesnie. Sesje bars ktore zaproponowala maja na celu rozładowanie magnetycznych spiec w umysle. I chyba pomoglo - bo jakos odmaja czuje sie lepiej, jest mi lżej i od nowa zaczynam ukladac rzeczywistosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joaska78



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym sposobem na stres jest wyjazd, choćby weekendowy. Zresztą bardzo często organizuję takie wyjazdy dla całego grona moich znajomych. Kiedy jest ciepło, to najczęściej są to spływy kajakowe, jsienią i wiosną wyjazdy w góry, a zimą narty. Mam sprawdzoną stronę, przez którą zazwyczaj kupujemy bilety na dojazd https://dworzeconline.pl/info/wirtualny-dworzec/kontakt Można też wynająć u nich calego busa co jest jeszcze wygodniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynad



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka sprawdzonych sposobów, które pozwalają mi skutecznie walczyć ze stresem. Przede wszystkim są to wyjazdy, zmiana otoczenia i oderwanie się od codzienności, zawsze pozwala mi się zrelaksować. Do tego często chodzę na masaże, uprawiam też sport, co pozwala mi łatwo rozładować napięcie po ciężkim dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group