Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na stres?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 2:24 pm    Temat postu: Sposób na stres? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze aromatyczna kapiel, dobra muzyczka, ktora lubicie i wlasnie ten kieliszeczek winka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kieliszeczek wina zawsze chętnie przed snem ale w pracy chyba nie bardzo. Smile Może jakiś masażyk karku - ale w biurze same baby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spange



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albinka jeśli nerwy i stres dopadają cię w pracy i naturalne sposoby nie pomagaja lub nie możesz z nich skarzystać to możesz sobie kupić ten Relamax B6 o którym wspomina Małgosia 3. On nie zawiera chmielu, więc nie będziesz skołowaciała w rbocie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daria69



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 11:23 am    Temat postu: waleriana mi zapachem nie pasuje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale do melisy jestem przekonana, tyle, z pije herbatki i tych herbatek trzeba kilka wypic, ze 3 - 4 - zeby byl efekt, wiec moze faktycznie taka melisa w pigułce jest mocniejsza.

A chmiel tez na mnie działa, w piwie, sprawdzilam Wink
tylko kalorie mnie tego chielowego napoju odstręczają odkąd sie dowiedzialem ile jedno piwo ma kalorii to unikam. A z syropem malinowym to sama rozkosz przecież, polecam wszystkim zestresowanym szczupakom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spange



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daria po co nawadniać sie na siłę melisa? Jesli mozna połknąć małego, podłóżnego proszeczka popijając ulubionym napojem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jak się stersuje,to albo wychodzę na spacer,lub sucham muzyki i pije kawę zawsze mi to pomaga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kawa jest super w pracy, ale w domku i tak winko Very Happy, albinka z tym masazykiem to super pomysl, moze byc nawet masazyk stop, chyba musze namowic mojego meza wieczorkiem na to Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kawa wyplukuje magnez z organizmu, a niedobór mg wzmaga stres i niepokoj. Wiec ja proponowalabym Ci raczej odstawic kawe i napoje energ. Proponuje popracowac nad oddechem, gleboki, przeponowy oddech, medytacja, swierze powietrze (dotlenienie mozgu) mala gimnastyka powinna pomodz Wink NAJGORSZE JEST LENISTWO.. ALE TRZEBA TO PRZEZWYCIEZYC Wink i oczywiscie pozytywne myslenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tai-Chi-Chuan



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Przeczytaj o USUWAM. Czemu? --> przeczytaj regulamin forum. to się dowiesz.
Gosia85
. To doskonały sposób na relaks i uspokojenie.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że oprócz tego wszystkiego, co wymieniacie pomaga też magnez Smile Obojętnie jaki, może być z dodatkiem czegoś lub sam. Pomaga poradzić sobie ze stresem od wewnątrz, zapobiega trzęsieniu się rąk i nóg, potliwości itd. Oczywiście masaże itp.. jak najbardziej też Wink I sport Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group