Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj po odstawieniu tabletek, rozmiar piersi wraca do normy Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juka26



Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 11:34 pm    Temat postu: skutek uboczny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi np. pod koniec brania pierwszego opakowania (cilest) nagle brzuch zrobil mi sie jak balon.. cos tak jak przed okresem . Ale zaczelam sie zastanawiac czy to jest sutek tabletek czy cos innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam tabletki przez kilka miesięcy. Niestety podczas przypadkowego usg piersi okazało się, że mam torbiele w piersiach. Lekarka powiedziała, że to może być od tabletek. Tabletki odstawiłam. Ale teraz znowu rozważam, czy nie zacząć ich brać, chociaż już teraz to sama nie wiem, mam mętlik w głowie..........Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maadziap



Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja biore od czerwca Yasmin, a od sierpnia boli mnie glowa, raz z przodu raz z tylu, raz jest to ból kłujący raz przewlekły. Zmieniłam tabletki na Yasminelle, to przez 5 dni miałam spokój, potem znowu ból wrócił. Czy któraś z Was miała podobne problemy? Teraz przerzuciłam się na krążek Nuva Ring, ale on tez wydziela hormony, wiec pewnie bedzie to samo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maadzia, ja m.in przez glupie migreny rzucilam tabsy. Tez mialam yasminelle, teraz juz od prawie roku mam nuvaringi i bole nie wrocily,wiec moze Tobie tez sie powiedzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
selene177



Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Rzuciłam tabletki po 4 miesiącach. Dlaczego? Bo przytyłam, byłam bardzo łagodnie mówiąc nieznośna dla otoczenia, dostalam wysypu pryszczy i generalnie czułam się źle. Ciągłe zmiany nastrojów dały mi nieźle popalić. Żegnaj Contracepcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wirginia7



Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja stosuję antykoncepcję hormonalną od prawie 10 lat i wszystko ze mną jest ok. Zaczynałam od Mersilonu, ale po 5 cyklach kiedy nie minęły plamienia lekarz zmienił je na Marvelon. Tu historia się powtórzyła więc kolejna zmiana na Femoden. Po 7 bezproblemowych latach zmieniłam na Yasminelle i również jest bez problemów. Badania mam robione regularnie (krew, próby wątrobowe, piersi, cytologia wszystko idealnie). Co pół roku wędruję na fotel + standardowe usg przezpochwowe i poza 2-krotnym incydentem z drożdżakami przez te lata nie nękały mnie żadne infekcje. Po yasminelce poprawiła mi się cera i ustało napięcie w piersiach tydzień przed odstawieniem. A przede wszystkim mam spokój i nie boli mnie co m-c głowa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ktos23



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 3:31 pm    Temat postu: Niepokojące objawy po przerwie w przyjmowaniu tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam mały problem.otóż od ponad pół roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne jednak zrobilam miesieczna przerwe i naczelam przyjmowac je na nowo.na poczatku plamilam po miedzy okresem a teraz zaczely mnie bolec piersi,czasami brzuch i wogóle czuje sie slaba,zmeczona i moglabym caly czas spac.czy to moze byc od tabletek??biore je od poczatku i nic mi wczesniej nie bylo.

Zmieniłam temat na bardziej sugerujący problem / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 4:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo zrobiłas tylko miesieczna przerwe. Troche narozrabiałas z hormonami w Twoim organizmie a niestety tabletki to nie cukierki i nie zostaja bez wplywu na gospodarkę hormonalną. Najlepiej pojdz do swojego lekarza, mysle ze on bedzie najlepiej wiedzial Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Ja w tym miesiącu mam dziwną sytuacje i nie wiem cz o tym myślec. Biore tabletki juz od dwóch lat i zawsze podczas przerwy okres dostawałam w 4 dniu podczas przerwy. A w tym iesiacu dostałam w 1 dzień 7dniowej przerwy. Jest to dla mnie dziwne tym bardziej że nie miałam wcześniej żadnych objawów miesiączki. Czy ktoś miał podobna sytuacje?? A może ktoś wie co tyo oznacza?? Bede wdzieczna za objaśnienie tej sytuacji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group