Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy od organizmu, moze ale nie musi... Smile i na pewno nie bedzie to jakas wielka zmiana....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i to nie to że się powiększają tylko zatrzymuje się woda i sprawiają wraznie pełniejszych. ale wszystko zalezy od organizmu. nawet te same tabletki u jednej kobiety mogą powodować "wzrost" piersi a u innej zupełnie nie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bea57



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 12:30 pm    Temat postu: czy to sa skutki uboczne czy moze powazna choroba? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Wydaje mi sie, ze mam powazny problem i licze na wasza pomoc. Przez rok przyjmowalam pigulki antykoncepcyjne (microgynon oraz cilest) minely juz dwa lata jak odstawilam tabletki a skutki uboczne trwaja nadal. Moj lekarz ginekolog twierdzi, ze wszystko jest ok, ale ja czuje, ze cos jest nie tak. Odkad nie biore juz pigulek miesiaczkuje raz na 2-3 miesiace i zdazaja mi bole podczas stosunku i plamienia po nim. Prosze Was o pomoc! Czy to maga byc skutki uboczne antykoncepcji czy moze jest to jakas powazna choroba? Niebawem chcialabym zajsc w ciaze i nie wiem czy to co mi dolega nie przeszkodzi mi w tym.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami skutki tabletek są długotrwałe, ale proponowałabym sie wybrać jescze do innego ginekologa i poznać jego opinie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z emilka:) warto zasiegnac opini innego lekarza bo trzeba pamietac ze lekarze tez sie myla niestety ... a co do ciazy to jak masz takie nieregularne cykle i dlugotrwale to bedzie problem z "trafieniem" w plodne dni... zycze powodzenia i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak.. POL ROKU TEMU BRALAM tabsy .. yasmin i wszytsko przez okolo 9 miechow bylo ok ... zadnych skoutkow ubocznych tzn wymiotow, mdlosci, migren, tradzik( pojawil sie jedynie przy pierwszym opakowaniu .. przy drugim blistrze zniknal), teraz zaczelamm znowu przyjmowac tabletki anty .. i tez yasmin ku mojemu zaskoczeniu po pierwszej tabletce zrobilo mi sie niedobrze,zaczelam wymiotowac mdli mnie non stop... wydaje mi sie ze porpostu mo organizm troche sie zmienil a z nim moja gospodarka hormonalna .. i dlatego inaczej reaguje .. w twoim przypadku moze byc tak ze w pewnym momencie twoja gospodarka hormonalna sie zmienia podaczsa brania tabsow i inaczej oddzialowuje na ciebie anizeli na poczatku brania, to zalezy od poziomu twoich jhormonkow, a takze od ilosci hormonow w tabletce .. (mam nadzieje ze zrozumialas to co napisalam ) Razz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sprawaiaja wrazenie pelniejszych tylko sa pelniejsze .. i tak sie dzieje najczesciej przy braniu tabletek antykoncepcyjnych pozdrawiam :* Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItaj Wink ...ja tez mam problem z infekcjami... Tabletki maja na to wplyw jest to jeden ze skutkow ubocznych Sad .. Ale jezlei pojdziesz do dobrego lekarza to da ci dopochwowy dobry srodek na tego typu choroby kobiece... i wtedy moze przez jakis czas nie bedziesz musiala lykac tych tabletek ktore maja cie przed tym chronic... POzdrowienia:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JustynkaCons



Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 4:51 am    Temat postu: Brak okresu po zmianie tabletek antykoncepcyjnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biore tabletki od 4 lat.Ta jest trzeci rodzaj tabletek,ktore zapisal mi lekarz,nazywaja sie"FEMCON Fe".Dwa miesiace temu mialam ostatni oke dwa razy w jednym miesiacu i od tamtej pory nie mam wogole.Nie mam zadnych innych obiawow, test ciazowy robilam trzy razy w tygodniowych odstepach czasu i wynik byl negatywny.Czy powinnam udac sie z tym do lekarza i co moze byc tego przyczyna.?
Dziekuje za odpowiedzi

Justyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej powinnaś udąc się do ginekologa, który przepisał ci te tabsy. Przy zmianie tabletek, każde nieprawidłowości powinno się odrazu zgłaszać lekarzowi.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group