Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z orgazmem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iga2804



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 5:36 pm    Temat postu: brak orgazmu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. współżyję z chłopakiem od czerwca, ale ani razu nie udało mi się osiągnąć orgazmu. podczas stosunku odczuwam przyjemność, dlatego nie wiem co jest nie tak.. jak narazie uzywamy prezerwatyw, niedlugo mam nadzieje przejdziemy na tabletki. jesli znacie jakies sposoby aby osiagnac orgazm, lub znacie przyczyny jego braku, czekam na odpowiedz Wink



------edited by emilka------
Temat przylączyłam do tematu zbiorczego, dotyczącego problemów kobiet z osiągnięciem orgazmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iga2804 współżyjecie od czerwca, ale może jeszcze nie poznaliście do końca swoich czułych punktów.. czasami nie jest łatwo osiągnąć orgazm, a na to składa się wiele czynników, np brak swobodnych warunków.. romantycznej atmosfery itp a rozmawiałaś o tym z partnerem?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iga2804



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, on wie o wszystkim i bardzo sie stara, czyta duzo na ten temat i wg..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. a jesteś przy tym w pełni rozluźniona? może masz psychiczną blokadę o której sama nie wiesz.. oto wypowiedź pewnej pani seksuolog:
"często kłopoty z osiągnięciem orgazmu mają panie, które na co dzień zbytnio się kontrolują - ciągle uważają na to, jak siedzą, jedzą, mówią, wyglądają. Ten rygor właściwego zachowania przenoszą też do sypialni - nie potrafią się odprężyć, zatracić w namiętności, bo ciągle podświadomie koncentrują się na tym, jak układają ciało i czy nie robią głupich min. Problemy z orgazmem miewają też kobiety, które nigdy się nie onanizowały, które po prostu nie znają swojego ciała"

Dodano po 1 minutach:

a może prezerwatywa jednak ogranicza?? myślałaś o tym..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sun



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, bo faktycznie u części kobiet problemy leża w psychice, ale co z tymi kobietami, które np. z racji wieku nie mogą osiągną orgazmu? Czy można taki problem rozwiązać? Słyszałam o urządzeniu Lady Laser, które działa na zasadzie biostymulacji tkanek, co skutkuje ich odnową, a jednocześnie poprawa życia seksualnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 2:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej.. od pewnego czasu nie potrafię osiagnac orgazmu. Nie wiem co się stalo, do niedawna wystarczyla mi sekunda penetracji i mialam z 10 orgazmow na raz a teraz cos sie dziwnego ze mna chyba stalo bo prawie nic nie czuję i do tego gdy moj mezczyzna mnie piesci i czuję ze zaczynam się podniecac to dostaję bolącego skurczu pochwy.. :/
martwię się tym. to dla mnie strasznie frustrujące. co się ze mna stało?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iga2804 kazda kobieta jest inna i kazda inaczej reaguje na pieszczoty, kazda z nas uczy sie swojego ciala przez cale zycie, nie bez powodu mowi sie ze seks kobiecie zaczyna smakowac dopiero po 30stce. to jest prawda im stajemy sie starsze tym lepiej znamy siebie wiemy czego oczekujemy, chyba jestesmy bardziej gotowe na te doznania ktorych dostarcza nam mezczyzna tak wiec zalecalabym cierpliwosc i poznawanie siebie na wzajem nie koniecznie z naciskiem na to co zrobic eby osiagnac orgazm a raczej testowanie co tobie i twojemu prtnerowi sprawia przyjemnosc. wielu kobietom wydaje ze ze podczas seksu nie powinno sie gadac, ja tak nie uwazam, powinno sie mowic partnerowi co sprawia nam przyjemnosc a co nie. to znacznie ulatwia poznawanie siebie. rozmowa przed i po czesto sa mniej pomocne niz delkatne sugestie ( badz ostre słowa w zaleznosci od preferencji) podczas seksu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group