Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z orgazmem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 6:50 pm    Temat postu: Brak orgazmu!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem i mam nadziejej ze ktos mi napisze co nieco chodzi o to ze gdy kocham sie z moim chlopakiem nawet po 30 min nie mam orgazmu jedynie co czuje to przyjemne tarcia i na tym sie konczy moj facet bardzo sie stara ale nic z tego ja poporstu nie potrafie do tego dojsc a bardzo chcilabym poczuc ta rozkosz.



-----edited by emilka----
przyłączyłam temat do tematu swego rodzaju zbliżonego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba czasu;] spokojnie;] kobiety nie maja jak faceci ze za każdym razem;] zawsze i wędzie;]
ale jeżeli regularnie uprawiasz seks od dłuższego czasu i nadal nic to spróbujcie zmienić pozcje wydłużyć gre wstępną jakieś urozmaicenia a jak manipulacje takimi elementami nie pomogą to wizyta u seksuologa rozwieje wszelkie wątpliwości ; ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja tez lubie palcowke.. ale mam problem i to bardzo powazny ..... DZiewczyny ja w ogole nie mam orgazmu co ja mam zrobic z tym ..<mysli>.. ale jak tylko jak chlopak mi robi palcowke czy "minetke" czy tez przy stosunku .... potrzebuje tyle czasu ze on juz wymieka i dluzej nie moze .. to jest katastrofa . Mozna cos z tym, zrobic ?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długo jesteście "bliżej" ze sobą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blondyna1790 napisał:
DZiewczyny ja w ogole nie mam orgazmu co ja mam zrobic z tym ..<mysli>


blondyna to nie jest odp. miejsce na tego typu problem. tutaj piszemy o pettingu. jesli chcesz wypowiedziec sie na temat orgazmu zapraszam tutaj--->
http://www.biomedical.pl/forum/1-vt3849.html?start=0
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem i to bardzo powazny ..... ja w ogole nie mam orgazmu co ja mam zrobic z tym ..<mysli>.. ale jak tylko jak chlopak mi robi palcowke czy "minetke" czy tez przy stosunku .... potrzebuje tyle czasu ze on juz wymieka i dluzej nie moze .. to jest katastrofa . Mozna cos z tym, zrobic ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może kąpiel przed albo po prostu jakiś naprawdę porządny relaks ?
jak z tym jest?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 6:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz z relaksem to jest różnie ale zawsze przed oglądamy jakiś film... I później się zaczyna... A mi jest obojętne.. Bo ja czasami udaje orgazm.. Ale on zawsze ma... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znamy się od stycznia.. Ale jesteśmy ze sobą 2 miesiące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a próbowałaś kiedyś sama siebie do niego doprowadzić? wtedy wyczujesz swoje "wrażliwsze" punkty w miejscu intymnym i podczas, gdy partner będzie robił Ci dobrze delikatnie naprowadzisz jego rękę na te właśnie wrażliwsze miejsca..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group