Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z orgazmem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pod woda Razz nie mam pojecia czy to sie uda ale warto sprobowac ,...moze woda złagodzi szybszy orgazm? Razz moze niekoniecznie facet musi nurkowac zeby no ten teges ale przynajmniej do połowy niech sie zamocza ehhehe Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo fantazja... bo fantazja... Bo fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego.... Very Happy

A jak już będziecie w łazience (w wannie/ pod prysznicem), możecie poprosić pana, żeby nakierował mocny strumień wody prosto na Waszą...... ojojoj jest gorąco! Laughing Embarassed
Potem Wy możecie się zrewanżować partnerowi. Zabawę można urozmaicić przez zmianę ciśnienia, temperatury wody.... Smile

Polecam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing jak na to wpadłas? Cool Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myjąc mu plecy Laughing Laughing I tak mnie to zainspirowało Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no przeciez mowilam ze podwodna minetka moze zdziałac cuda Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 12:14 pm    Temat postu: Dlaczego on nie dochodzi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może się Wam wydac dziwne to pytanie, ale mnie spotyka pierwszy raz w zyciu.

Mamy z partnerem wspaniałe życie erotyczne. Kochamy się codziennie.
Zawsze kończyło sie wielka eksplozją z jego strony Wink ale od jakiegoś czasu on nie dochodzi do wytrysku. Przez cały czas ma erekcję, kochamy się chyba we wsyztskich pozycjach kamasutry hihi.... czasami nawet przez pół nocy....

Kończymy dlatego, że juz po prostu obydwoje nie mamy siły... ale on dalej jest "gotowy". czasami zauważam na jego twarzy hmmm...frustrację? Jest bardzo czuły i mam wrażenie, że jest mu jakby wstyd, że nie doszedł DO KOŃCA.

Może panowie się wypowiedzą... Czy mozna mieć orgazm bez wytrysku? Czy nie dochodząc do końca może byc mimo wszystko przyjemnie?
I czym może być spowodowana taka sytuacja? Wcześniej wszystko odbywało się normalnie..... Embarassed


Aha, dodam, że z jednej strony powinnam byc happy - bo kilkugodzinna erekcja partnera to powód do zadowolenia hihihi ale z drugiej strony jest mi troszke głupio, bo staram się jak mogę, ręką, ustami - i nie dochodzi do "finału"


---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
light



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 10:17 pm    Temat postu: Dalej problem z przyjemnoscia. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, dawno temu pisalem o tym ze moja dziewczyna nie odczuwa zadnej przyjemnosci.. jest tak do teraz.. mam ok 17/18 cm penisa.. mowi ze podczas stosunku nie odczuwa zadnej przyjemnosci,czuje bol, dyskomfort,a czasem odczuwa pieczenie w trakcie.. napewno to nic z blona bo juz zostala przebita na 100%.. moglby ktos poradzic ? swojej bylej partnerce fundowalem 13 orgazmow za 1 razem a tutaj taki problem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

light organizm kobiety to nie zegarek i pamietaj ze kazda kobieta jest INNA i potrzebuje byc moze innej stymulacji to po pierwsze.

Po drugie jesli piszesz ze blona zostala przebita, jesli dziewczyna ma male doswiaczenie w tej sprawie to nie wiem czy wiesz ze niektore kobiety musza sie "nauczyc" doznawania przyjemnosci - czytaj orgazmu pochwowego. I nie raz przychodzi to po kilku latach regularnego wspolzycia.

Po trzecie ROZMIAR W TYM WYPADKU NIE MA ZNACZENIA, a wrecz moze byc powodem bolu.... co chyba w tym wypadku ma miejsce. Mniej gleboka penetracja zapewne bedzie mniej bolesna dla partnerki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo po prostu ma jakąś infekcję, może niech lepiej wybierze się do ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem. Okazało się że była infekcja i zubożona flora bakteryjna. Od tamtej pory biorę Lacibios Femina, od czasu do czasu Lactovaginal i wszystko w najlepszym porządku, bez bólu i otarćSmile Polecam też bardzo wszelkie środki nawilżające, lubrykanty- zmniejszają tarcie i ryzyko podrażnień. Ale najpierw dziewczyna powinna wybrać się do gina, by sprawdził, czy nie ma infekcji. I ważna jest też pozycja, przy zbyt głębokiej penetracji może faktycznie boleć. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group