Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z orgazmem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to róbcie to co Ciebie kręci i nie skupiaj się tylko na tym, aby dostać orgazm tylko rozmarz się i korzystaj z chwili ! Wink świece, romantyczna kolacja, długa gra wstępna może pomoże :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fever postaraj sie zmienic w kobiete to juz nie bedzie ci tak latwo powiedziec rozmarz sie ...

Świece nie sa romantyczne ... zawsze wtedy sie rozpraszam ze moze sie przypadkiem wywrocic i cos spalic albo sie wosk rozleje ... romantyczna kolacja i z pelnym brzuchem skakac ? to odpadal dluga gra wstepna - to mi sie podoba ... ale musi byc bardzo dluga ale nie za dluga ...

wydaje mi sie ze najwiecej tych kobiet ma problem z orgazmem ktore maja problemy z koncentracja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj przed stosunkiem postawić mu członka:) a ptem w bieliźnie połóż się na niego tak żeby w miejscu hmm rowka był jego penis i szuraj się po nim do przodu i do tyłu Wink Megaorgazm miałam.. a potem normalny seks i on ma i wszyscy zadowoleni;] Po pewnym czasie nauczyłam się jakoś i on już wie jak to zrobić żę nie musze się po nim tak szurać żeby mieć orgazm, więc spróbujcie tak:)) Ale ważne żeby było w ubraniu albo bieliznie. A gdy się kochacie poproś partnera zeby głośno wyrażął swoje zadowolenie:) podnieca to bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tylko "języczkiem" i "języczkiem".... a ja to chyba ZA wrażliwą łechtaczkę mam.
Wystarczy, że mój pan raz mnie dotknie samą końcówką, a ja już świruję Wink
Czasami mimowolnie "uciekam" biodrami, bo nie mogę wytrzymać .... i stąd moje minetki nie trwają dłużej niż MINUTKĘ Laughing Poważnie.
Czy łechtaczka może być ZBYT wrażliwa?

(dodam, że dawniej, jak jeszcze nie mialam nikogo - podczas masturbacji też wystarczyło, że się dotknęłam na 2 sekundy i było po wszystkim).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze Razz nie ma w tym nic dziwnego Razz jest bardzo unerwiona i stad tak szybko dochodzisz Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa... tylko moje Kochane skarzy się, że nawet nie może się wykazac swoimi umiejętnościami, bo po 30 sekundach ja już jestem "ugotowana" Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheheh Razz to moze sprobojcie podwodnych minetek Razz moze mniej wrazliwa bedzie... (no wiadomo co ) Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra rada z tymi podwodnymi Embarassed Razz
Masz jeszcze jakieś inne ciekawe pomysły Wind? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe Razz ciesze sie ze sie podoba Very Happy hmm...
za bardzo to mi nie przychodzi nic do głowy,bo np. "oblac" smietana bita i potem zlizywac to juz wogole odlecisz jak bedzie polewał a co dopiero potem..hehehe :)narazie nic wiecej nie przychodzi mi do głowy :/ ale jak cos sie rozjasni to dam znaC,
a Wy sprobojcie tej podwodnej minetki..ciekawa jestem czy sie uda.. ? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
podwodnej minetki


Hmm? Ale że jak? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group