Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z orgazmem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odp.RazzRazzRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aisha8415



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey!!ja wlasnie pisze w tej samej sprawie, ciezko mi osiagnac orgazm mimo tego ze moj facet bardzo sie stara, robi wszystko co moze. on dochodzi bardzo szybko....kurcze to jest dla mnie bardzo krepujace a on zawsze po stosunku jest bardzo zmeczony bo musi sie jednak troche napracowac, mimo tego ze ja tez sie staram:( moze macie jakas pozycje ktora najszybciej prowadzi do orgazmu??chociaz wiem ze kazda osoba jest inna ale i tak prosze o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może niech spróbuję Ciebie języczkiem zadowolić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aisha8415 a może Ty też byś w pewnym momencie przejęła inicjatywę? Nie możesz być samolubem i kazać mu wypruwać sobie flaki, podczas gdy Ty sobie wygodnie leżysz, czy ewentualnie, prawda, się wypniesz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem kolejna panna ktora nie czula nigdy orgazmu. wspolzyjemy juz prawie 2,5 roku dosc regularnie a ja nie potrafie sie tego nauczyc. czytalam w jakichs gazetach ze sa jakies cwiczenia ale co z tego....? oboje jestesmy czynni w seksie oboje przejmujemy inicjatywe, tylko ze on dochodzi szybciej.moze to dlatego mi czegos brakuje? ale pocieszam sie ze seks zawsze daje mi satysfakcje (mimo braku orgazmu) i ze trening czyni mistrza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja nie wiem jak to jest możliwe heh :/ ja to jak wcześniej dojdę od mojej partnerki to staram się ją języczkiem zadowolić i prawie zawsze mi się to udaje xD dla mnie jest to najlepszy sposób Wink polecam ! a tak w ogóle to sama musisz wyczuć co najbardziej sprawia Ci przyjemność i przekazać to partnerowi, nie wiem czy pocałunek, czy jakaś pozycja, może masaż ? Ty powinnaś znać swoje ciało najlepiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 7:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fever czasem to nie takie proste jesli chodzi o dziewczyny.
Jest ulamek kobiet ktore potrafie dojsc do orgazmu tylko poprzez same mysli ... niewielki ale jest. W duzej mierze u kobiet to czynnik psychiczny decyduje o tym czy go mamy czy tez nie ...

Pozatym kobiety potrafia byc bardzo dobrymi aktorkami Wink i to co ci sie wydaje ze jest dla niej orgazmem nie koniecznie nim musi byc ... poprostu moze byc zmeczona i rozgoryczona sama soba.

Sadze ze dla kobiety seks musi byc czyms co naprawde pragnie a nie rozpraszaniem sie tym ze przestaje nad soba panowac badz ze chce by mu bylo dobrze. Oddanie sie chwili to najlepsze rozwiazanie ale przy biologi kobiety nie raz jest to nie lada problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh, rozumiem to, ale chyba w 2,5 roku współżycia powinno znać się swoje ciało i ciało swojego partnera/partnerki, wiadomo co sprawia większą przyjemność, a co mniejszą...pewne jest to, że każdy człowiek jest inny i większość zależy od psychiki, np. wiem, że moją partnerkę kręci delikatny stresik, wtedy nie ma opcji, żeby nie doszła...musisz sama sobie odpowiedzieć na te pytania, takie jest moje zdanie :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie... ja wiem co mnie kreci co lubi moj facet ale tu chyba o ten wspomniany czynnik psychiczny chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale nie masz w ogóle orgazmu? Czy np. podasz oralka orgazm jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group