Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z orgazmem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak sama sobie robie dobrze to wystarzcy moment i juz mam ale on
jak robi ... to moze robic i robic i nic mnie nie ruszy chyba ze zaczniemy tak ostro to czasami mnie wezmie.... a jak facet robi wam "minetke" to o czym myslicie ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wtedy totalnie odpływam i nie myślę o niczym bo nie jestem w stanie Wink
Ale może spróbuj sobie wtedy wyobrażac rzeczy które Cię najbardziej podniecają, wtedy będzie Ci znacznie łatwiej osiągnąc orgazm.
A z drugiej strony może masz po prostu mało wrażliwą łechtaczkę i pieszczoty którymi obdarowywuje Cię twój partner za mało ją stymulują.
Może po prostu spróbujcie czegoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blondyna1790 napisał:
jak sama sobie robie dobrze to wystarzcy moment i juz mam ale on
jak robi ... to moze robic i robic i nic mnie nie ruszy
chyba ze zaczniemy tak ostro to czasami mnie wezmie.... a jak facet robi wam "minetke" to o czym myslicie ???


czyli nie trafia dokładanie w to miejsce co TY, gdy robiąc sobie sama osiągasz orgazm... może spróbuj jeszcze naprowadzić go podczas, gdy będzie Ci robił dobrze w miejsce, które jest wyczulone.
Jak nic nie da to po prostu wymyślcie sobie coś innego, nowego... Smile

blondyna1790 napisał:
a jak facet robi wam "minetke" to o czym myslicie ???

ja nie mam wtedy głowy do myślenia, jest mi tylko dobrze i skupiam się na partnerze TYLKO i WYŁĄCZNIE:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sport myślę, że nie chodzi tu o to, że masz kompleksy, bo skoro kochałaś się ze zwoim chłopakiem wcześniej i nie przeszkadzały Ci to teraz , by zaczeły? Może Ty poprostu nie chcesz teraz sexu? Może nie masz ochoty i dlatego nie wiesz jak się za to zabrać? Ja np. jak nie chce to nie ma mowy, by i mi i partnerowi było dobrze. . .

Co do jego głupich odzywek. . . Gdyby mi tak chłopak powiedział to bym odpowiedziała tak jak On mi "ja wyszłam z wprawy? Nie wspomnę o Tobie, lepszy odemnie w łóżku nie jesteś" to by mu dało do myślenia. . .

Co do orgazmu to ja sama nie miałam jeszcze nigdy orgazmu sutkowego i pochwowego...Łechtaczkowy owszem Very Happy Nie martw się większość kobiet nie ma orgazmu dopuki razem z partnerem do znajdzie dla siebie właściwej pozycji w której czuje się zaspokojona w pełni Very Happy
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 11:16 pm    Temat postu: DLACZEGO JA NIC NIE CZUJĘ???? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat a mój chłopak 18 Kochaliśmy się dzisiaj ale kompletnie nic nie czułam, no może miejscami ale to było chwilowe, mam końcówkę miesiączki. Wcześniej uprawialiśmy Petting, on wkładał mi palca głęboko do pochwy ruszając nim. Martwię się może przez to coś mi uszkodził i dlatego tera podczas stosunku się nie podniecam ??? proszę o szybkom odpowiedz



-----edited by emilka-----
przeniosłam do innego działu i tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 10:20 am    Temat postu: Re: DLACZEGO JA NIC NIE CZUJĘ???? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bakus napisał:
Martwię się może przez to coś mi uszkodził i dlatego tera podczas stosunku się nie podniecam ??? proszę o szybkom odpowiedz


nie ma mowy ze to przez to sie nie podniecasz. Wiec tym sie nie martw. Poprostu orgazmu trzeba sie nauczyc. Ja do tej pory tez mam z tym problem.
Powrót do góry
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bakus nie zamartwiaj sie tym za bardzo ...

Ja pamietam ze duuuuzo czasu zajelo mi zanim zaczelam odczuwac przyjemnosc nawet nie mowie o orgazmie. Sek w tym ze za duzo myslala i moije mysli krazyly wszedzie dookola, a nie skupialy sie na tym ze mam przy sobie faceta jak ze snow. Zajelo mi to kilka lat i tez czesto zastanawialam sie czy cos jest ze mna nie tak.

Skoro sama potrafisz sie doprowadzic to on tez bedzie mogl tylko potrzeba czasu. Sam orgazm nie jest najwazniejszy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z chlopakami jest tak jak mowisz.no a my kobiety potrzebujemy czegos wiecej niz tylko seksu.moja rada :musisz zapomniec o kompleksach a przedewszystkim wyluzowac.musisz uwierzyc ze dla swojego partnera jestes seksbomba.proponuje seks przy muzyce jakiej lubicie.gra wstepna a pozycja to na jezdzca,podobno to pozycja najlepsza dla kobiety ktora nie moze osiagnac orgazmu-powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jak sie kochalismy później już przestalismy sie kochac sprawdzilismy prezerwatywe czy jest pęknięta i nie była wlewalismy do niej tez wody zeby sprawdzic czy nie ma dziury i nie było i teraz pytanie nie zajde w ciaze prawda ??? odpiszccie prosze


------edited by emilka-----
mała uwaga: umieszczaj posty proszę w odpowiednich działach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a jak masz zajsc? Rolling Eyes jejku ile mozna to samo walkowac. gumki zdarzaja sie trefne- fakt. ale nie wszystkie. wystarczy ze bedziecie uwazac - facet bedzie konczył na zew. i o zadnej ciazy nie ma mowy...no chyba ze....o urojonej Rolling Eyes Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group