Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem!!!!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paperangels



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. Ja mam pytanie, okres spoznia mi sie ponad tydzien, dodam ze zawsze miałam regularne okresy, no moze te 2-3 dni odchyleń. Mam 18 lat, ostatnio z moim chlopakiem kochałam sie przed miesiaczka (dodam ze byl to nasz 1 raz podczas ktorego moj chlopak nie wystrysnal i zabezpieczalismy sie gumka ktora nie pekla ani nic )ktora nastapiła w dniach 18-23 wrzesnia wiec nie wiem o co chodzi.
Po tym czasie nie uprawialismy seksu az do dzis, moze jedynie sie zabawialismy ale staramy sie pilnowac i watpie zeby jego sperma dostała sie w te okolice ...Duze jest prawdopobienstwo zaplodnienia "przez palec"?
Wiem ze moze to bys spowodowane stresem, owszem jestem w klasie maturalnej, nauki mam sporo, do tego ostatnio mialem egzamin na prawko czy tez smierc bliskiej osoby, przez co bylam przez pare dni załamana.

Czy mam sie czegos obawiac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawlus



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli gumka nie pękła, nie zsunęła się to ciąży z tego nie będzie. Co do zapłodnienia przez palec to jest to jak najbardziej możliwe ale partner musiałby wprowadzić dużą ilość ŚWIEŻEJ spermy.
Okres może ci się spóźnić z wielu powodów, stres (egzamin na prawo jazdy), załamanie, przeziębienie itd.
Czekaj spokojnie na okres, na pewno przyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dmc



Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 7:50 pm    Temat postu: Problem z okresem!!!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam bardzo silne okresy, tzn mdleje, wymiotuje z bolu. Mialam isc do lekarza jak skonczy mi sie okres do tego czasu siostra dala mi swoje tabletki Meliane(pierwszy dzien okresu). Jednak mam juz okres 13 dni i nie zapowiada sie zeby tak szybko sie skonczy. Czy to normalne? Czy powinnam przestac je brac? Prosze o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dmc tak to jest jak sie bierze na wlasna reke tabletki antykoncepcyjne !! Gdzie ty masz glowe? Albo ile ty masz lat? Dziecko w podstawowce wie ze nie wolno od kogosc tabletek jesc - w szczegolnosci jak sa one na recepte czyli przez samo sie rozumie wypisuje je lekarz dla danej osoby !!

Sama sobie zafundowałaś taką rewolucję! Przy pierwszych opakowaniach tabletek mozna miec plamienie caly miesiac... bierz te tabletki i i dz do lekarza. Jak je teraz przerwiesz to zafundujesz sobie jeszcze wieksza rewolucje.

Krótko i zwięźle razem z siostra postąpiłyście mega nieodpowiedzialnie to macie skutki!

Dodano po 1 minutach:

Nie moglas jeszcze ten ostatni raz sie pomeczyc? A nie brac tabletki na wlasna reke?!

Sama mialam takie problemy i poszlam do ginekologa i dostalam przepisane DLA MNIE tabletki a nie dla siostry.....!! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group