Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem!!!!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczekaj do 7 dnia. Jeżeli krwawienie nie pojawi się, zrób test ciażowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zdenerwowana
Gość









PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam ten sam problem, skonczylam brac drugie opakowanie tabletek dzis jest drugi dzien przerwy a okresu nie ma Sad nie wiem co sie dzieje, miesiac temu normalnie w drugi dzien przerwy dostalam okres a teraz nie Sad tabletki bralam regularnie tylko dwa razy wzielam z 2-godzinnym opoznieniem.Teraz mnie jakos mdli, nie wiem czy to od nerwow, zaczynaja mi juz rozne mysli chodzic po glowie.moj chlopak nie konczyl we mnie wiec chyba raczej ciaza jest nie mozliwa. Prosze powiedzcie co o tym myslicie ?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie objawy jakich teraz doświadczasz to przyczyna nerwów. Spokojnie - poczekaj kilka dni a gdy okres niewystapi do czasu kolejnego opakowania tabletek - udaj sie dla pewności do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za szybka odpowiedz Smile zrobie tak jak piszesz przestane sie narazie denerwowac, musialalabym byc naprawde wielkim pechowcem zeby zajsc w ciaze przy braniu tabletek, zawsze godz.18 dzwonił alarm i bralam Smile tylko dwa razy wzielam troszke pozniej bo bylam poza domem i zapomnialam wziasc ze soba tapsy. no nic pozyjemy zobaczymy. (ps zdenerwowana to bylam ja ale nie chcialo mi sie logować Smile )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uffff dostałam okres Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jula133



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 2:35 am    Temat postu: PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam takie pytanie. czy jest możliwość bycia jeszcze spermy na rękach po umyciu rąk mydłem??czy jest możliwe ze sperma mogła jeszcze znaleść się we mnie??? i jeszcze drugie pytanie; zrobiłam test ciązowy ok 6 dni po przewidywanej miesiączce. czy test może się mylić?? wynik;negatywny proszę o szybką odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:19 pm    Temat postu: Re: PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jula133 napisał:
witam. mam takie pytanie. czy jest możliwość bycia jeszcze spermy na rękach po umyciu rąk mydłem??czy jest możliwe ze sperma mogła jeszcze znaleść się we mnie??? i jeszcze drugie pytanie; zrobiłam test ciązowy ok 6 dni po przewidywanej miesiączce. czy test może się mylić?? wynik;negatywny proszę o szybką odpowiedz.


nie ma takiej mozliwosc- sperma ginie po kontakcie z woda. mozesz byc spokojna ! co do testu...6 dni to za wczesnie - odczekaj minimum 12 dni od stosunku i wtedy rob tesciora Smile pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niunia20113



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

och mam problem.Od 6 miesięcy biorę tabletki micronor.Na razie było wszystko ok ale w już 2 tygodnie spóźnia mi się okres.Robiłam test ale wynik wyszedł negatywny.Nie mam pojęcia jaka może być tego przyczyna czy to wina hormonów?Z drugiej strony lekarz powiedział że są one mało hormonalne.Nie rozumiem dlaczego się tak dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam pojecia Confused
to są chyba tabletki tylko z progesteronem, prawda? i bierze się je bez przerwy? nie pomyliłaś tabletek ani nic takiego?
może idź do lekarza, bo to dziwne. ja to bym chyba jeszcze na wszelki wypadek za kilka dni test powtórzyła..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikito



Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z okresem, a raczej jego brakiem. W ciąży nie jestem bo robiłam test. Okres spóźnia mi się już 7 dni. Raczej niczym sie nie stresuje ani nie stosuje żadnej diety. Kiedyś brałam tabletki antykoncepcyjne i gdy je odstawiłam też nie miałam okresu. Ginekolog przepisał mi luteine. Pomogła. Później już normalnie miałam okres, a teraz się nie pojawił. Nie brałam teraz żadnych tabletek anty. Może wziąć znowu luteine?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group