Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem!!!!!!!!

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P.
Gość









PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 1:39 am    Temat postu: Brak okresu... co może być jego przyczyną? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie male pytanko...
Skończyłam łykać tabletki antykoncepcyjne, po czym pojawiło się krwawienie... I teraz już nie biorę następnego opakowania tabletek, ponieważ nie współżyję...i minęło już 1,5 miesiąca od poprzedniego krwawienia i dlaczego nie mam kolejnej miesiączki choć ta powinna pojawić się ok. 28.12.2005r?Czy to normalne, ze organizm musi sie przyzwyczaić do zmniejszonej liczby hormonów?Czy coś innego może byc powodem do opóźnionego miesiączkowania?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze poczytaj forum o odstawioanu tabletek jest tutaj juz mnustwo informacji które już naprawde sie troją Wink

Jeżeli nie znajdziesz satysfakcjonujacej odpowiedz to napisz w tedy Smile
A na to co pytasz jest odpowiedz bo sam ją pisałem 2 razy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil9912



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem.Miałem stosunek z mją dziewczyną.pękła nam prezerwatywa, ona była zaraz po okresie, chyba 1 dzień. Na drugi dzień wzieła tabletke postinor duo, po kilku dniach miała krwawienie. trwało ono kilka dni. Teraz nie ma okresu już 34 dni i bardzo się razem martwimy, czy koś może mi powiedzieć czy duże jest ryzyko tego, że ona jest w ciąży???Robiliśmy jeszcze test 2 dni temy. Wynik był negatywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostinolu często wystepują zabużenia cyklu Smile

P.S.
Prosze nie pisać do mnie prywatnych wiadomości z tematami na forum Wink Od tego jest forum Wink

I prosze nie wklejać swoich pytań do wielu tematów Wink Bądz twożyć nowych tematów Wink Wystarczy raz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Zwracam sie z zapytaniem co moze byc przyczyna braku okres. Gdyz ginekolog wyslal moja dziewczyna na usg no i nie powiedzial co moze byc przyczyna. Prosze o mala podpowiedz czy mam sie juz bac ze jest w ciazy??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najczestrze przyczyny:
http://www.biomedical.pl/forum/powody-opuznienia-miesiaczki-vt791.html?highlight=przyczyny+presuni%EAcia

To juz lekarza trzeba by spytać dlaczego dał skierowani na USG, najprawdopodobniej chce sprawdzić czy z jajnikami i resztą jest wszystko wporządku.

A dlaczego miał byś sie bać że jest w ciąży, jest ku temu jakiś solidny powód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zajączek
Gość









PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 6:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki problem a mianowicie: wspolzylam z moim chlopakiem jakies 2 tyg temu i tydzien przed moim terminem na dostanie okresu.Uzywalismy prezerwatyw ale ja nie dostalam okresu i spoznia mi sie juz o jakis tydzien.Przed samym terminem mialam objawy napiecia przed miesiaczkowego a teraz moj organizm sie zachowuje jakbym miala miesiaczke i juz jestem po niej.NIe wiem co mam myslec jestem w ciąży?
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli stosunek byl zabezpieczony, to nie ma powodu do obawy. Nie ma też w tej sytacji możliwości zapłodnienia.
(oczywiście gdy prezerwatywa nie pękła, oraz nie została w Tobie, po wyjściu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zajączek
Gość









PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje ze mi odpisalas teraz mi troche lepiej ale jednak do mojej nastepnej miesiaczki (jezeli wogole bede ja miec Sad ) nie bede spac spokojnie.
Powrót do góry
olga
Gość









PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko ja skończyłam opakowanie i nie dostałam okresu 4 dnia tak jak zawsze czy jestem w ciąży? Dlaczego tak się stało?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group