Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem!!!!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anka85



Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 1:38 pm    Temat postu: Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od prawie 4 lat biorę tabletki antykoncepcyjne (przez większość czasu był to "Harmonet", od trzech miesięcy biorę "Yasminell"). Zawsze miałam okres regularnie co do godziny niemalże. Tydzień temu (w sobotę) kochałam się z moim chłopakiem, oprócz tabletek używamy też prezerwatywy. W poniedziałek skończyłam trzecie opakowanie tabletek. W czwartek jak co miesiąc powinnam dostać okres, a dziś jest niedziela i nic, KOMPLETNIE NIC. Zrobiłam test wczoraj i wyszedł negatywnie czy jednak mogę być w ciąży??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test był zrobiony za wcześnie.
to nie ciąża wg mnie. nawet gdybyście nie używali gumek, to bym tak twierdziła (po to są tabsy, zeby odstawić prezerwatywy)
pamiętaj że masz 7 dni na pojawienie sie krwawienia z odstawienia, może stres, jakieś leki, pogoda, dieta.. róznie bywa.
jeżeli się krwawienie nie pojawi, to zacznij kolejne opakowanie.
jeżeli krwawienie sie nie pojawi po kolejnym opakowaniu, idź do lekarza Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anka85



Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 4:54 pm    Temat postu: Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem w tym,że nowe opakowanie powinnam zacząć za dwa dni a stres tak sam z siebie nie zniknie. Oszaleć idzie!!! Nie wiem co mam ze sobą zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem, że masz zacząć za dwa dni. wszystko jedno czy sie krwawienie pojawi czy nie, po prostu zacznij za dwa dni kolejne opakowanie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieznajomy_on



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,mam następujące problem: moja dziewczyna brała tabletki przez ponad 2 lata, w ostatnim miesiącu zdarzyło się jednak że nie brała tabletek, używaliśmy prezerwatyw, zawsze pilnowałem żeby gumka się nie zsunęła, na pewno też nie pękła. Na dodatek w ostatnim miesiącu mieliśmy okazję kochać się tylko 3 razy.
Tyle że mija już 12 dni od przewidywanego okresu, a tu nic:(((
robiliśmy 2 testy, bodajże 7 i 9 dni po terminie okresu,oba wyniki negatywne.
Czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane??:/
strasznie się denerwujemy, najgorsza jest ta niepewność:/
dodam tylko że w miesiącu bez tabletek moja dziewczyna wyraźnie schudła(ok 3 kg),miała duże stresy związane z egzaminami,ale czy to możliwe żeby okres opóźnił się aż tyle..?
pomóżcie:(SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrozumiałam to tak, że czeka na pierwszy normalny okres po odstawieniu tabletek. jezeli tak, to to jest zupełnie normalne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieznajomy_on



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm a jeszcze jedno pytanie, jakies 2 tygodnie temu (czyli mniej wiecej w okolicach daty spodziewanego okresu)u mojej dziewczyny pojawiło się kilkudniowe "brudzenie" (nie wiem jak to inaczej nazwać), czy może się zdarzyć żeby właśnie w ten sposób objawiał się okres??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy tabletkach jak najbardziej.
btw, jak się stosuje tabletki anty, to nie ma czegos takiego jak okres - jest krwawienie z odstawienia, które powinno się pojawić w czasie 7miodniowej przerwy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
isness



Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 9:06 pm    Temat postu: Czy to jest ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie właśnie zaciekawiło mnie te forum, mam problem a mianowicie okres spóźnia mi się od ponad tygodnia, współżyje ze swoim chłopakiem ze 2 razy w miesiący ale nie było nigdy problemu z prezerwatywami, nie pękła ani razu. Niby bolą mnie piersi ale mniej niż zwykle, zawsze przed okresem wysypuje mi twarz drobnymi pryszczykami, pojawiły się one, boli mnie brzuch ale też ostatnio bardzo dużo się stresowalam, spałam w innym miejscu niz zwykle i w innych warunkach może i to źle wpływa na okres i stąd jest jego przyczyna zaniku??a także bardzo dużo czasu spędzałam na słońcu opalałam się, jakies półtora tygodnia temu bardzo dużo śluzu ze mnie leciało czy jest to jakas oznaka i do tej pory plamię?? obawiam się że może to byc ciąża ale jako takich objawów większych nie ma jak wypisałam wyżej.powiem tez szczerze ze nigdy nie patrzyłam na dni płodne i niepłodne, zawsze okres miałam co 29 dni i trwał czasami 4 a najczesciej 5 dni. objawów jako takich nie mam tylko sama myśl ze moge byc w ciąży przyspaża mi więcej stresu co może jeszcze bardziej opóźnić ten okres. bardzo proszę o szybką odpowiedź i przede wszystkim o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanie zadane w złym dziale

wg mnie to nie ciąża skoro prezerwatywa nie pekła ani nie zsunęła się i nie było żadnych innych niebezpiecznych sytuacji. prawdopodobnie okres spóźnia Ci się przez stres, pogodę i zmianę miejsca przebywania. niemniej jak się martwisz to zrób test - uspokoisz się Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group