Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem!!!!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikoszka



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:29 am    Temat postu: Tabletki antykoncepcyjne a spóźniony okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! zaczęłam brać tabletki okres miałam dostać 31.08, jednak 28.08 uprawiałam sex z chłopakiem i po stosunku zobaczyłam plamienia byłam pewna że to okres więc zaczęłam brac tabletki od 28.08, do dnia dzisiejszego okresu nie dostalam( prócz tego plamienia po stosunku)zcy możliwe, że pzrez tabletki nie mam okresu? moze jestem ciazy???prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie, ale jeżeli okres został wstrzymany przez tabletki (co możliwe), to oznacza, że nie wzięłaś tabletki 1 dc tylko dzień lub dwa wcześniej

aha, no chyba, że wcześniej miałaś jakieś stosunki niebezpieczne w tym cyklu i zaszłaś w ciążę przed rozpoczęciem antykoncepcji hormonalnej
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasek17



Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym przedstawić wam mój problem. Otóż, wraz z moją dziewczyną od miesiąca zaczeliśmy inicjacje. Pierwszy raz był troche nie udany:(. To był jej pierwszy raz, przez dłuższy czas daliśmy sobie czas na przemyślenie tego zachowania i nie uprawialiśmy sexu. dzialo sie to około 4 tygodnie temu. od tygodnia powinna dostac okres, a tu nic! w dodatku ona jest chora na Anemie i przyjmuje tabletki z zawartością żelaza. Oprócz tego ma wiele stresu bo w tym roku zdaje mature. Czy to ciąza? Przecież to nie możliwe bo była prezerwatywa. tym bardziej ze nie szczytowałem. A ona teraz zle sie czuje. Ale przeciez istnieje coś takiego jak urojona Ciąza, nie? wmawia sobie ze sie jest w ciązy i z powodu stresu i strachu odczuwa sie takie rzeczy. Co robic? To już tydzien. Ona nie miałą bardzo legularnego okresu ale wachał sie 5 dniami. Na początku myślałem ze to normalne ale zaczynam sie bać co raz bardziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro była gumka i nie szczytowałeś to niemożliwe jest zapłodnienie. Ona ma maturę, to się stresuje, pewnie teraz jest przerażona tak jak Ty i to przez to się przesuwa okres, pewnie dlatego też się źle czuje. Jak ja się stresowałem że moja kobieta jest w ciąży też się źle czułem, i to bardzo, a w ciąży nie byłem Wink Albo może jest chora i się źle czuje, a przez chorobę jej się opóźnia okres. W każdym razie bądź spokojny. Zarówno opóźniony okres jak i złe samopoczucie mogą być objawami miliona innych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasek17



Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Dobrą wiadomość! Moja dziewczyna dostała okres!! Super już sie bałem. Ale słyszałem że kobieta nawet jak jest w ciązy może dostawać okresu nawet do 3 miesięcy po zapłodnieniu. T prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nieprawda może mieć plamnienia które mogą ją zmylić okres w ciąży nie może wystąpic taki całkiem bo by nastąpiło poronienie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buny24



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 2:18 pm    Temat postu: zbyt częsty okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem bo nie wiem co jest grane... zaczęło się nie dawno do pewnego momentu było wszystko okey okres co do dnia aż pewnego miesiąca się spóźniał czas miedzy jedna miesiączką a druga był ok 42dni i tak dwa razy było a teraz znowu odwrotnie już drugi raz jest tak ze mam okres w odstępie 2 tygodni :/ nie wiem co jest grane... może to przez to ze mało jem?? :/ nie wiem pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym radziła iść do ginekologa. może coś z hormonami masz nie tak.
od zbyt małej ilości jedzenia to słyszałam, że okres może się zatrzymać. a nie że jest za często. no ale faktem jest że np intensywne odchudzanie powoduje rozchwianie gospodarki organizmu, w tym właśnie okresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartek18



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy od solarium moze spozniac sie okres? prosze o szybciutka odp. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group