Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem!!!!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek18



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jezeli moja dziewczyna była na solarium w czsie okresu moze to cos wplynac na spoznianie ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie...Od opalania nie spóźnia się okres...I nie ma znaczenia czy przed czy po czy w trakcie okresu sie opala...Poza tym jak opalała sie w trakcie to co jej się spóźniło??
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bartek18 napisał:
a jezeli moja dziewczyna była na solarium w czsie okresu moze to cos wplynac na spoznianie

bueheheheh Razz zart miesiaca... no co za durnoty Neutral a co to ma wspolnego...moze jacuzzi i sauna tez maja wpływ? słabo Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a jezeli moja dziewczyna była na solarium w czsie okresu moze to cos wplynac na spoznianie ?

Shocked Shocked Shocked
hmmm... tak patrząc na fakt, ile kobiet opala się podczas okresu i w ogóle to mało kto miałby okres ...
z tego co wiem to opalanie podczas okresu może spowodować wzmożone krwawienie i/lub krwotok - tak mi powiedziała ginekolog. ale o opóźnianiu okresu to nie słyszałam jeszcze.

a tak w ogóle to współżyjecie?
bo jeśli tak to szukałabym innej "przyczyny" opóźnienia.
ale to tak fajnie się połudzić i wmówić sobie, że to solarium/fazy księżyca/ zjedzone danie (itd inne różne durności) jest winne opóźnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! Trochę litości...<hahaha>
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gorzczyk



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem i potrzebuję rady biorę tabletki novynette antykoncepcyjne i chyba przen nieuwage przeskoczyłam jedna tabletke tak że w jeden dzień nie wziełam i zamiast skończyć opakowanie i piątek to skończyłam w sobote a teraz tydzień przed skończeniem opakowania dostałam dwu dniowego krawienia potem z 3 dni jakieś dziwne upławy i teraz znowu mam a w sobote już mam zacząć następne opakowanie tak że z przerwami dziwny ten okres juz 2 tygodnie prosze pomóżcie co to moze być boje sie c do tej przesuniętej jednej tabletki prosze o szybka odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to normalne....Zrobiłaś przerwę w ciągłości cyklu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LiLo



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nastepujący problem. Biorę tabletki YAZ, więc robię 4-dniową przerwę zamiast 7-dniowej. Na trzeciej tabletce dotychczas dostawałam okres, tym razem go nie ma. Nie tylko przy tym blistrze, ale podczas całego etapu brania YAZ nie pominęłam żadnej tabletki, godzina przyjęcia była zawsze ta sama: 18:00 (2 razy wzięłam tylko 1,5h po stałej godzinie, w paru przypadkach brałam tabsę ok. 18:30), nie wymiotowałam, nie miałam biegunki ani nie przyjmowałam żadnych leków mogących obniżyc skuteczność pigułek. Na zdrowy rozum wszystko powinno być ok i musiałabym mieć chyba strasznego pecha, żeby być w ciąży. Nerwy jednak są. Nie stosowałam żadnych dodatkowych zabezpieczeń, mój chłopak kończył we mnie, bo doszliśmy do wniosku, że w końcu po to jest antykoncepcja hormonalna, żeby zrezygnować z prezerwatyw i innych środków. Teraz niestety boję się, że moja ufność w skuteczność tabletek była zbyt duża... Jutro powinnam rozpoczynać kolejne opakowanie, ale nie wiem czy może nie powinnam jednak czekać na krwawienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie czekaj na krwawienie i normalnie rozpocznij kolejne opakowanie. moim zdaniem wszystko jest ok. może po prostu krwawienie się rozpocznie trochę później
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LiLo



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. Okres pojawił się pod koniec czwartego dnia. Wychodzi więc na to, że niepotrzebnie się martwiłam. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group