Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat a plemniki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamięta.... ale obiecałem ze napisze więc piszę. Moja ukochana wkońcu dostała okresu... 33 dzień

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ajszus



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 9:17 am    Temat postu: Nystastyna a jej wpływna plemniki. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Wczoraj wzięłam Nystastyne - antybiotyk dopochwowo. I Novomecynę - krem. Mamdni płodne - wczoraj był 16 dzień cyklu. Zabezpieczalismy się, jednak kilka - naście, początkowych ruchów odbyło się bez zabezpieczenia. Po tym mężczyzna założył gumkę i wytrysk miał około 4 - 5 min. później. Płyn ejakulacyjny miał na początku gdy we mnie wszedł.Wcześniejszy sex odbył się tydzień wcześniej,więcnie pozostały po nim plemniki. Nie boję się ciąży, ucieszyłabym się- boję się, że leki mogły wpłynąć jakoś na plemniki a później na płód. Czy jest szansa,że jestem w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajszus jesli bierzesz nystatyne to sex nie jest wskazany.
masz widocznie stan zapalny/ grzybice.. ktora najpierw powinno sie wyleczyc a nie uprawiac sex...
w ten sposob nigdy sie nie wyleczysz a bedzie jeszze gorzej.
musisz na czas przyjmowania antybiotyku zaprzestac stosunku i dac sie wygoic Razz
szansy na ciaze nie widze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ajszus



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem,zdaję sobie sprawę. Wczoraj był pierwszy dzień przyjmowania i poniosło mnie,to się nie powtórzy. Tylko zmartwiłam się możliwością ciazy,nie samej w sobie, a wpływu leku na nią. Czy jesteś pewna, że szanse są nikłe?Niby czytałam,że plemniki są chwilkę przed wytryskiem,ale wiesz jak to jest, teraz się boję czy jeśli zajdę w ciążę to nie zaszkodziłam tabletkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajszus nawet gdyby doszlo do zapłodnienia to nystatyna nie ma wpływu na ciaze.
wiem bo sama niedawno skonczyłam 10dniowe leczenie.
miałam stan zapalny a jestem w ciazy i nystatyna to najlepszy i najbezpieczniejszy w ciazy antybiotyk dopochwowy,napewno nie ma szkodliwego wpływu na dziecko.
poza tym do ciazy nie dochodzi w ciagu 5 minut tylko ok 14dni od stosunku Smile dopiero po tym czasie zaczyna sie formowac malutki zarodek.
bądz spokojna.
w ciazy nie jestes Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ajszus



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się teraz zastanawiam czy kontunuowac kurację czy zaczekać na okres?Smile Mi nie chodziło o wpływ na płód a wpływ na plemnika, czy np to go nie upośledzi,bo jednak podejrzewam, że cośtam w pochwie z tej Nystastyny jeszcze zostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na plemnika...
a to tego ni wiem Razz
a jak Ci lekarz zalecił?
kontynuowac?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ajszus



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizyte mam dopiero za 3 dni, chwilowo nie ma mojego lekarza i nie odbiera tel, wiec nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zadzwon np na pogotowie. tam powinni powiedziec cos wieceej albo idz do apteki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dieren123



Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Zgłupiałem chyba ale napiszę Smile
Ostatnio bawiłem się w petting z partnerką. I tak.
Ona bawiła się moim trochę w majtkach, nie czułem czy był preejekulat czy nie, tak czy siak do orgazmu mi było daleko. Potem zdjąłem majtki, i naciągnąłem penisa, czyli złapałem go za ścianki, trzymałem może go z 5 sec. Czy możliwe, że preejekluat dostał się jakoś na palce, nie wiem, może był na majtkach, choć miałem je suche, lub był na ściankach penisa, bo jak pisałem partnerka bawiła się penisem w majtkach, więc mogła go wytrzeć itp, kiedy go dotykałem raczej był suchy? Zaznaczam, że nie dotykałem główki penisa. Potem po ok 3 min. Jeszcze rękoma wodziłem po niej, po kołdrze itp. i włożyłem jej, palce do pochwy, po paru ruchach penetracyjnych wyjąłem. Ona poszła oddać mocz, i to by było na tyle. Czy jest możliwe zapłodnienie? Była 2-3 dni po okresie. Tamtej nocy ani razu nie czułem orgazmu, i było ogólnie do niego jeszcze daleko. Przed pettingiem ostatni wytrysk miałem ok. tydzień temu. I przed zabawą oddawałem mocz. Nie wiem czy to ważne, ale podaje wszystkie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group