Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat a plemniki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamartwidełko a nie mowiłam? Smile
wiedzialam ze bedzie @.
tak jest. temp nie kłamie Smile
u mnie nie spadła.
rosła z dnia na dzien i wiedzialam ze cos sie swieci Wink

jaras jesli nie doszlo to jak moze byc w ciazy? poczytaj wczesniejsze posty, ile razy mozna wałkowac to samo?!
a jesli sa dni płodne to chyba warto sie zabezpieczyc co?? Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaras



Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:


jaras jesli nie doszlo to jak moze byc w ciazy? poczytaj wczesniejsze posty, ile razy mozna wałkowac to samo?!
a jesli sa dni płodne to chyba warto sie zabezpieczyc co?? Neutral

tak wiem, ale byłem bardzo blisko i bezpośrednio przed wytryskiem widziałęm jakąś wydzielinę, to na pewno było kropelkowanie ( nie wiem czy nazywa się tak preejakulat, czy niewielkie ilośći spermy, ktore ponoć sie wydostaja przed wytryskiem) ... mam się nie martwić ? naczytalem sie ze tam moga byc plemniki, ale tylko jak wytrysk jest niebezpiecznie blisko no i u mnie chyba tak było, teraz nie wiem czy warto zainwestowac w tabletkę po, 72 h mijaja we wtorek rano Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajszus na "zdrowie" plemnika ma wpływ jedynie tryb życia faceta, warunki w pochwie, np leki itp. mogą jedynie doprowadzić do jego obumarcia, ale nie do zmian w budowie czy cokolwiek innego. Uszkodzony, czy osłabiony "czymś" plemnik nie dotrze do komórki jajowej a tym samym nie jest zdolny do zapłodnienia.

Dodano po 19 minutach:

Jarasjeśli dziewczyna jest pewna, że były to dni płodne, Ty, że byłeś bardzo blisko wytrysku i mogło się już coś wydostać, jest zasadne wzięcie tabletki, decyzja należy do Was, natomiast ryzyko ciąży jest aczkolwiek nieduże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaras



Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wiki16, z tą tabletką to dla świętego spokoju, bo umrę ze stresu jak jej nie weźmie ;p Receptę może wypisać każdy lekarz? nawet weterynarii, to prawda? bo szkoda tracić kasę za zwykłą receptę u ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaras Czy weterynarz może przepisać, tego nie wiem, napewno, każdy inny lekarz tak, nie musi być ginekolog. Na przyszłość zabezpieczajcie się np. prezerwatywą, prawidłowo użyta jest skuteczna, w dni płodne przy takich zabawach, może być ryzykownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaras



Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIKI16 napisał:
Jaras Czy weterynarz może przepisać, tego nie wiem, napewno, każdy inny lekarz tak, nie musi być ginekolog. Na przyszłość zabezpieczajcie się np. prezerwatywą, prawidłowo użyta jest skuteczna, w dni płodne przy takich zabawach, może być ryzykownie.

wiem,dlatego żeby się nie stresować kupię jutro dla niej tą tabletkę i już koniec robienia takich głupot! swoją drogą będzie mi trochę głupio iść z tym do lekarza, ale za głupotę się płaci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
saguaro0707



Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 7:32 pm    Temat postu: pre Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam podobny problem dotyczacy preejakulatu, problemu bym nie miala pewnie gdybym sie tyle nie naczytala na forach o tym ze ma w sobie plemniki czy ich nie ma...
otóż ostatnio robilam to z chlopakiem po imprezie bez zabezpieczenia, natomiast nie bylo wytrysku we mnie ( nie bylo go wcale gdyz chlopak stwierdzil ze i tak nie dalby rady poniewaz ma takie problemy po %) ciezko mi wyliczyc dni plodne poniewaz nie mam regularnego cyklu;/ ostatni trwal 30 dni , a teraz okres dostalam 10tego takze kalkulatorek internetowy policzyl ze to ostatnie dni plodne byly (ale i tak nei wiem na 100%)
mysle ze zadnej ciazy z tego niepowinno byc ale i tak jakies stresowanie jest przez ten preejakulat;/
prosze o odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaras



Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PROSZĘ DORADŹCIE MI CZY Z OPISANEJ PRZEZE MNIE WYZEJ SYTUACJI WARTO ZEBY DZIEWCYZNA BRALA TABLETKĘ PO, CZY NARAZE JA TYLKO BEZSENSU NA ZLE SAMOPOCZUCIE ? Nie wiemc o robić Sad zostalo jakieś 35 h to tych maksymalnych 72 godzin

Ostatnio zmieniony przez Jaras dnia Nie Paź 30, 2011 11:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
saguaro0707



Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 posty wyzej Very Happy heeeelp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 8:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

saguaro0707 jesli nie było wytrysku to i w ciazy nie bedziesz..
ludzie.. gdzie wy byliscie na biologii!
teraz o tym nie myslisz ale co jak chłopak przenosi jakies choroby droga płciowa?
myslałas o tym podczas sexu - ? nie. bo po co.
najwazniejsze to ze nie doszedł a ze moze miec kiłe,hiv czy inne cholerstwo to juz nie ma znaczenia.
od tego sa gumki zeby sie zabezpieczac i przed ciaza i przed chorobami!
dla własnego zdrowia..

jaras..jesli nie mineły 72h to moze warto wziac escapelle?
nie wiem.
to Ty czułes czy nadchodzi wytrysk czy nie.
jesli były dni płodne- ja bym wzieła.oczywiscie na waszym miejscu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group