Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat a plemniki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saguaro0707



Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope to nie byl przypadkowy chlopak, to moj chlopak, ja jestem jego pierwsza partnerka seksualna wiec raczej na pewno jest zdrowy (prawda?).
co do tego preejakulatu to plemnik sa zaraz przed wytrsykiem tak? skoro chlopak nie dalby rady wystrzelic to mogl nie miec ich w preejakulacie tak?
wiem ze to bylo glupie, wiem :/ przez glupote czlowiek sie stresuje. juz na pewno tego nie powtorze.
wielkie dzieki za odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 01, 2011 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

saguaro0707 napisał:
co do tego preejakulatu to plemnik sa zaraz przed wytrsykiem tak? skoro chlopak nie dalby rady wystrzelic to mogl nie miec ich w preejakulacie tak?

tak i tak.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anna12345



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: biuro@seksuolog-podkarpacie.pl
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym sie dowiedziec jak sie kochac zeby nie doszlo do zaplodnienia.. wiem ze ktos moze pomyslec po co sie kochac skoro nie chce miec teraz dziecka.. czy kochajac sie z prezerwatywa mozna miec pewnosc ze ciazy nie bedzie? biore tabletki antykoncepcyjne qlaire obecnie 2 opakowanie jednak nie wiem czy moge im w 100% zaufac poniewaz czytalam ze mimo tabletek moze dojsc do zaplodnienia. wiec czy stosujac prezerwatywe dodatkowo szansa na ciaze jest mniejsza? bardzo prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anna12345 napisał:
czy kochajac sie z prezerwatywa mozna miec pewnosc ze ciazy nie bedzie?

jesli nie peknie i nie dojdzie do wytrysku w srodku to nie ma powodu do obaw.
wystarczy tylko kontrolowac co jakis czas stan gumki Smile


Anna12345 napisał:
biore tabletki antykoncepcyjne qlaire obecnie 2 opakowanie jednak nie wiem czy moge im w 100% zaufac poniewaz czytalam ze mimo tabletek moze dojsc do zaplodnienia.

jesli zazywasz regulanie i nie pomijasz zadnej to nie ma mowy o ciazy.
tabletki powoduja zatrzymanie owulacji, brak dni płodnych wiec sama rozumiesz.
nawet gdyby doszlo do wytrysku w srodku to i tak w ciaze nie zajdziesz.
pod warunkiem ze bierzesz je regularnie ! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anna12345



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: biuro@seksuolog-podkarpacie.pl
PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci bardzo za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy Smile_
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat zamykam z tytułu przekroczenia 40 stron.

Zapraszam do kontynuacji tutaj:

http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp126586.html#126586
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group