Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat a plemniki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
perez



Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz wszystko ok... dzieki dziewczyny Laughing a co do gumek to nie uzywam.. jade bedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha ok Smile Perez to licz sie z tym ze czasem los płata figla i mozesz zostac tatą Wink pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 9:06 pm    Temat postu: Hmmm... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy admini moderatorzy i inni userzy...

Proszę o przekierowanie bądź o odpowiedź na następujące pytanie:

Czy podczas podniecenia płyn wydzielający się z członka jest z prostaty(Myślę że TAK) i czy w tym mogą być plemniki?(że jakoś po drodze się zachaczyły hehe)


Dziękuje Koniec Przekazu


------edited by emilka-------
przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu. ale Trans, zanim założysz temat, to użyj "szukajki" a nie walisz nowy temat z durnym tytułem i liczysz na to, ze ktoś to przeniesie. nie jestes tu pierwszy raz i już powinieneś wiedzieć, jakie są zasady. koniec przekazu ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są dwie teorie.
jedna mówi, że nie ma w nim plemników, druga że są...

ja dodam, że czytałam o ciążach ze stosunków przerywanych (oczywiście nie wiem, czy np. facet zdążył czy nie i kiedy się wycofał, ale ciąża była) oraz ze stosunków, gdzie założono prezerwatywę na długo przed wytryskiem (a praktycznie zwykle się sprawdza, czy gumka nie pękła). i to są dane rzeczywiste. to tyle Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buny24



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:45 pm    Temat postu: plemniki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam takie zapytanie czy to prawda ze chlopak przed wytryskiem takze wydziela plemniki, wtedy gdy sie podnieci moga one sie wydostac na zewnatrz?


------edited by emilka-------
przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Facet w stanie podniecenia wydziela tzw preejakulat, który składa się głównie z substancji wydzielanej przez prostatę, czyli nie mającej z jądrami wiele wspólnego. Preejakulat może ponoć zawierać małe ilości plemników, lecz są one martwe lub mają ograniczoną ruchliwość. Wg wikipedii badania dowiodły, że zapłodnienie przez preejakulat nie jest możliwe.

Ha Very Happy W końcu nie pytam, tylko odpowiadam ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buny24



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe Smile dzieku za odpowiedz buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lambda87



Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

introligator napisał:
Facet w stanie podniecenia wydziela tzw preejakulat, który składa się głównie z substancji wydzielanej przez prostatę, czyli nie mającej z jądrami wiele wspólnego. Preejakulat może ponoć zawierać małe ilości plemników, lecz są one martwe lub mają ograniczoną ruchliwość. Wg wikipedii badania dowiodły, że zapłodnienie przez preejakulat nie jest możliwe.

Ha Very Happy W końcu nie pytam, tylko odpowiadam ^^


A jezeli podniecenie jest bardzo silne? Kiedy rozpoznasz czy doszlo do kropelkowania po preejakulacji, lub nie doszlo do kropelkowania? Ciekawi mnie skad biora sie informacje na ten temat.

Ktos moze polecic jakas fachowa literature? Przeciez ktos to gdzies kiedys napewno wszystko ladnie opisal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iverskillz



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Prosze o pomoc. Kochałem sie ostatnio z moja dziewczyna. miala dni plodne. Nie doszlo do wytrysku elcz tylko do preejakulatu. Z teog co czytalem to nie mozliwe ale co jesli mialem wytrysk okolo 2-3h przed podczas peetingu?

A co do poprzedniego postu:


Wszelkie linki spoza biomedical.pl są zabronione. Przeczytaj regulamin forum!!!
Linki usunęłam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandraaa



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w poprzednich postach wspomniano ze mezczyzni mają preejakulat przed samym wytryskiem.a jak np chłopak podczas stosunku wyjdzie z kobiety założm na 5 sekund przed wytryskiem(przy tym samemu przez te 5 sek.doprowadzajac sie do wytrysku) to mozliwe ze plemniki zdarzą byc juz w pochwie?
Czytałam takze ze preejakulat zawiera plemniki uszkodzone i zwykle nie zapładniaja lecz z wczesniejszych stosunków zakonczone wytryskiem mogły zostac plemniki/? czy to prawda? na jak długo?

Wybaczcie ale ciekawi mnie to Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group