Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

preejakulat a plemniki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dieren123 co najwyżej w ciąży mogą być majtki albo kołdra, ludzie czy wy wogóle wiecie skąd się biorą dzieci ? Nie słyszałam też żeby palec zapładniał Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 8:57 am    Temat postu: Proszę o poradę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś jest 30 dzien cyklu, ale często mam nieregularne więc to w sumie norma. Kochałam sie 18 dc, wg obserwacji śluzu i szyjki było już po owulacji. Kochaliśmy sie nie do końca, on wyszedł na na dość długo przed wytryskiem, musieliśmy jeszcze wspomagać później.....Wcześniej nie było wytrysku, więc nie zostały plemniki w cefce moczowej.

Mierzę temperaturę i tego dnia, akurat był wzrost, wg moich obserwacji wzrost temperatury mam zawsze PO owulacji. Temperatura utrzymywała się na wysokim poziomie do wczoraj, wczoraj nastąpił pierwszy spadek, dzisiaj drugi (jeszcze niżej). Boli mnie na okres, ale jego jeszcze nie ma....

czy możecie szczerze ocenić to ryzyko?

Strasznie się boję, że mogę być w ciąży. Dodam że wytrysk był poprzedniego dnia, ale od tego czasu była kąpiel i wiele razy oddawanie moczu.

Dodatkowo, zawsze przed okresem miałam kilka dni plamień. Teraz takich plamien w ogóle nie miałam, ale brzuch mnie boli jak na okres. W sumie to powinnam się cieszyć że plamien nie ma, bo sie na nie leczyłam, ale teraz mnie to martwi. Napiszcie proszę szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamartwidełko napisał:
Strasznie się boję, że mogę być w ciąży. Dodam że wytrysk był poprzedniego dnia, ale od tego czasu była kąpiel i wiele razy oddawanie moczu.

to nie ma znaczenia.
jesli dojdzie do wytrysku w srodku to ani mocz ani kapiel nie pozbeda sie nasienia, ono powedruje dalej wraz ze sluzem chyba ze go nie ma wtedy wyleci na zewnatrz.
wg mnie nie powinnas sie przejmowac, chyba ze...
nastapiło przesuniecie i owulacja była pozniej.. ale przeciez i tak i tak finału w srodku nie było wiec po co sie martwisz? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind of hope właśnie czekałam na odpowiedź od Ciebie, bo czytam ten temat od jakiegoś czasu i widzę że dosyć się znasz na rzeczy. Ja mam tendencję do wkręcania sobie ciąży z niczego....zawsze. Postanowiłam, (postanowiliśmy) że poczekamy z tym przynajmniej do narzeczeństwa, jeśli oczywiście teraz będzie wszystko dobrze.

Wind of hope myślę, że nie do końca dobrze mnie zrozumiałas. Wytrysku w środku nie bylo W OGÓLE. Był wytrysk poprzedniego dnia, ale to był seks oralny. Od tego czasu minęło na pewno ponad 12 godzin (to raz). A dwa to tak jak pisalam, była kąpiel i siku hmmm wiele razy z powodu picia alkoholu Very Happy

Następnego dnia był stosunek bez wytrysku i zakończony na dłuuuugo przed wytryskiem.

I w związku z tym pytam się czy mam, powinnam się czym martwić????

Jestem teraz w 30dc...zawsze miałam plamienia przed okresem których teraz nie mam. Poza tym czuję sie dość okresowo, ale okresu jeszcze nie ma.

Co mam myśleć? czy lecieć jednak do apteki po test?

Dodano po 6 minutach:

Aha i wyjaśnię jeszcze nieścisłości, oczywiście to mój chłopak wiele razy po tym pierwszym wytrysku (seks oralny) oddawał mocz.


On mówi, że absolutnie nie mam się czym martwic, ale jeśli chcę to moge zrobić test tylko po to aby mnie uspokoiła 1 kreska i aby opadł poziom stresu. To jego słowa, ale trzeba tylko być kobietą żeby wiedzieć co ja mogę teraz przeżywać.

Dodatkowo jeszcze powiem, że swoje lata już mam.....zabezpieczamy się uzywając takiego urządzenia do mierzenia dni płodnych i niepłodnych - Lady Comp. Wtedy był to ostatni dzień czerwonego światełka.....no ale wg śluzu i szyji było raczej już po owulacji......no a przede wszystkim NIE BYŁO TEGO WYTRYSKU.

nie wiem co mam mysleć, moje nerwy może są jeszcze większe tym, że mam nerwice i lecze sie na nią. Mam tez skłonnosci do hipochondrii no i ogromny lęk przed ciążą z bardzo wielu powodów.


Powiedz mi, czy mam jakiekolwiek podstawy do niepokoju, bo coraz bardziej jestem skłonna żeby pojechać do apteki po ten test, ale jedynie boję się że podczas testowania NA SERIO może mi się coś stac z nerwami, albo dosłownie mogę dostać ataku serca, bo juz jak teraz sobie pomyślę że miałabym wykonać test i czekać te kilka minut to dostaję prawie drgawek.

Dodano po 55 minutach:

no niech mi ktoś odpisze proszę Wink SadSadSad

ciągle czytam w internecie i piszę na innych forach i odpisują mi dziewczyny, że w samym preejakulacie mogą być plemniki zdolne do zapłodnienia, już nie wiem co mam myślećSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamartwidełko napisał:
Wind of hope właśnie czekałam na odpowiedź od Ciebie, bo czytam ten temat od jakiegoś czasu i widzę że dosyć się znasz na rzeczy.

dziekuje Razz Embarassed Cool
zamartwidełko napisał:
Wytrysku w środku nie bylo W OGÓLE.

skoro nie było wogole to nie ma mowy o ciazy a z sexu oralnego w ciaze sie nie zachodzi :> Smile
zamartwidełko napisał:
I w związku z tym pytam się czy mam, powinnam się czym martwić????

nie.
zamartwidełko napisał:
Co mam myśleć? czy lecieć jednak do apteki po test?

wg mnie - nie.
stawiam na stres Smile za bardzo sie przejmujesz i @ sie spoznia. to normalne.
zamartwidełko napisał:
zabezpieczamy się uzywając takiego urządzenia do mierzenia dni płodnych i niepłodnych - Lady Comp

słyszałam o nim Smile tez chciałam go nabyc ale udało mi sie zajsc w ciaze bez tego cuda Smile
zamartwidełko napisał:
Powiedz mi, czy mam jakiekolwiek podstawy do niepokoju, bo coraz bardziej jestem skłonna żeby pojechać do apteki po ten test, ale jedynie boję się że podczas testowania NA SERIO może mi się coś stac z nerwami, albo dosłownie mogę dostać ataku serca, bo juz jak teraz sobie pomyślę że miałabym wykonać test i czekać te kilka minut to dostaję prawie drgawek.

nie masz podstaw do obaw.
a jesli Cie to uspokoi to idz i kup Smile
i tak i tak bedzie 1 kreseczka Smile

Dodano po 38 sekundach:

zamartwidełko napisał:
ciągle czytam w internecie i piszę na innych forach i odpisują mi dziewczyny, że w samym preejakulacie mogą być plemniki zdolne do zapłodnienia, już nie wiem co mam myśleć

moga byc zdolne do zaplodnienia ale tuz przed samiutenkim wytryskiem.
a Twoj chłopak był daleko od tego wiec napewno plemnikow nie było, a samo podniecenie Smile

Dodano po 41 sekundach:

wiem jak to jest: naczytasz sie setki sprzecznych inf na ten temat i zaczynasz sobie wyobrazac ze jestes w ciazy.
moja rada:
nie czytaj Razz
ogranicz sie do tego forum Wink (mowie przykładowo) i bedzie OK Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind of hope poleciałam jednak po test....byłam z moim facetem cały czas na telefonie jak go robiłam (niestety nie mieszkamy blisko siebie i może jakby byl na miejscu to aż tak bym nie panikowała strasznie). Sprawdziłam po pięciu minutach wg instrukcji i była JEDNA kreska. Chłopak na to "no przecież Ci mowiłem". Już denerwuje sie zdecydowanie mniej dzięki temu, staram się nie wkręcać sobie że nie było to z porannego moczu itp itd, bo już coś tam by się chyba pokazało. Całkiem uspokoję sie gdy dostanę okres Wink Może będzie to już dzisiaj lub jutro. Tak czy inaczej, dzięki za poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech tak naprawdę to nadal się martwię Crying or Very sad i przejdzie mi dopiero wtedy gdy dostanę ten cholerny okres, bo wciąż go nie ma. Temperatura dzisiaj jeszcze niższa była rano niż wczoraj, brzuch mnie od czasu do czasu "ciągnie" czyli tak jak zawsze, ale co może być przyczyną takiego opóźnienia. Ten test, który wczoraj zrobiłam to raczej byłby już chyba wiarygodny. Tak bym chciała już dostać..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestes w ciazy Smile
spokojnie.
to przez stres.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zamartwidełko



Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już wszystko dobrze okres przyszedł, mój chłopak też hehe;) będziemy teraz super ostrożni i już nigdy więcej przenigdy (niby już wierze że przez pre sie nie zachodzi, ale nie chcę sobie już więcej czegoś takiego wkręcać). Temperatura spadła, ona mnie nigdy nie zawiodła, zawsze spadek oznacza @

oj brzuch mnie boli Sad Wink dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaras



Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomocy! kochałem się dziś z dziewczyną, do wytrysku wewnątrz nie doszło, duzo slyszałem o wydzielinie przed wytryskiem no i w pewnym momencie gdy sie zblizalem wyjąłem członka zobaczyć co i jak, lekko dotknąłęm i zobacyzłem ze wydobywa sie z niego wydzielina, byl to pewnie ten preejakulant prawda ? Dziewczyna ma dni płodne, mam się bać ? POMÓŻCIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group