Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lol123



Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli mogę spać spokojnie po opisaniu wszystkich moich podejrzeń i sytuacji że nie bedzie w ciazy itd....?

upewniam się bo to forum przegladam i przegladam i szukam podobnych przypadkow do moich ale w wiekszosci to zwykly sex (klasyczny)... i jedynie ocierania znajduje co by pasowalo... (wiec wykluczam to z tego co wyczytalem)
po sprawdzeniu jak jest z tym plynem - wiem kiedy dochodze i czuje jakies 10 sek przed dojsciem ze dochodze i wtedy tez tak bylo (zdarzylem wyjsc z partnerki,przekrecic sie,usiasc,chusteczke wziasc i jeszcze po druga siegnac) a kropelkowanie jak juz po moich obserwacjach wystepuje jakies 1,2 sek przed pelnym wytryskiem (penis suchy i nic wczesniej nie wyplywalo) - wiec wydaje mi sie ze to w tym moga wystepowac plemniki jak juz... bo niczego innego przed pelnym wytryskiem nie zaobserwowalem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lol123 napisał:
czyli mogę spać spokojnie po opisaniu wszystkich moich podejrzeń i sytuacji że nie bedzie w ciazy

tak.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol123



Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za wyczerpujace odpowiedzi na moje pytania... Smile oczywiscie dam znac co i jak za jakis czas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrianos1213



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

to znowu ja i piisze z tej przyczyny ze rozmawialem z moja dziewczyna i powiedziala mi ze boli ja podbrzusze to chyba jajniki bo po obu stronach teraz a wczesniej dzien po lewej str. kochalismy sie 1stycznia a teraz jest 4 wiec od 3dni ja brzuch boli...czy to moze cos oznaczac? czy to jest przez stosunek poniewaz to byl jej drugi raz..a dzis mierzyla goraczke i miala ponad 37stopni...prosze o odpowiedz

Dodano po 17 minutach:

chcialem doodac ze brzuch ja boli nie ciagle tylko co jakis czas i promieniuje czasami do gory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być infekcja, może to być owulacja, może to być zbliżająca się miesiączka.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arleta_



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 2 pytania do was:

1. Jakie istnieje ryzyko zajścia w ciąże podczas stosunku w którym zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, nie pękła ona, ani nie zsunęła się. Dodatkowo partner nie kończył w środku tylko w buzi. Oraz zanim wszedł we mnie miał założoną prezerwatywę.

2. Czy to normalne żeby nagle okres mi się zaczął spóźniać już 3 dni?
Od września miewałam regularne okresy. Ale za to np w sierpniu nie miałam w ogóle a czasem miałam nawet co drugi miesiąc.
Czy takie opóźnienie okresu po kilku miesięcznej regularności jest normalne?

Ostatni okres miałam 6 grudnia i miewałam od września cykle 30 dniowe.
Do kontaktu seksualnego doszło 1 stycznia, co do wieku 17 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol123



Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znowu ja...
Ból brzucha nie przechodzi a w dodatku spać nie może już drugą noc ... ból czasem dochodzi do takiego stanu że chce się jej wymiotować ... Sad
nie mam pojecia jak to moglo sie stac ;// są czasem takie objawy po stosunku analnym ?... takie są objawy ciąży ? ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 4:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arleta_ w ciąży nie jesteś na pewno. A jeśli chodzi o nieregularne miesiączki, to może jeszcze się zdarzać pewna nieregularność, jednak ja proponowałabym wizytę u ginekologa. Niech sprawdzi czy to nie jest PCOS.

lol123 w ciąży nie jest. Ja bym proponowała raczej wizytę u lekarza rodzinnego żeby spr czy to nie jest wyrostek lub jakaś infekcja wirusowa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arleta_



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie o ciąże obawiam sie najbardziej, ponieważ okres spóźnia mi sie już 4 dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arleta_ a jak wg Ciebie miałoby dojść do zapłodnienia ? opóźnienia lub nieregularne miesiączki mogą być objawem choroby a nie tylko ciąży więc warto to sprawdzić u lekarza jak radzi nowicjuszka

Dodano po 1 minutach:

a opóźnienie 3 czy 4 dni o niczym nie świadczy jest to norma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 6 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group