Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arleta_



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile ta norma opóźnienia może trwać>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on.



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 10:45 pm    Temat postu: jak to w końcu jest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
jak to w końcu jest z tym preejakulatem. Bo rozbieżności na różnych forach są ogromne. Chodzi mi tu o początkową fazę płynu, wynikającą tylko z podniecenia. Pojawia się taka lepka substancja, mimo iż do orgazmu jest bardzo daleko i nie było wcześniej żadnego wytrysku. Czy ta substancja na dłoniach może być niebezpieczna? Nie chodzi tu oczywiście o wkładanie oblepionych dłoni tą substancją, tylko powiedzmy śladowe ilości lub przypadkowe dotknięcie kobiety.
Czy ktoś miał jakieś "niebezpieczne" sytuacje i może coś więcej się z nami podzielić.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Xemir



Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 7:48 am    Temat postu: WItam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna ma ogromny stres .. miałem z nią stosunek podajrze dni płodne nie licze na te kalendarze... bez zabezpieczenia około półtora minuty... wytrysk miałem 7-10 minut po .. jak ręcznie zrobiła... dodam też że co chwile wyciągałem i go wycierałem był prejakulat ale bardzo mało .. a wytrysku na 100% nie było. Jeszcze stresuje się ciążą , szkołą i tym że z nią zerwe .. ehh a mój kumpel jej takie coś nagadał .. i telefonicznie mi powiedziała bo stosunek był 7 stycznia a teraz we wtorek mi dzwoni i mówi że boli ją brzuch jest jej nie dobrze, ma zawroty głowy ... czy to jest wywołane stresem czy ciążą ... prosze o odp . i ma cykle 24-29 dniowe .. nie wiem ile trwał ostatni ale chyba 25 dni .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arleta_jeśli nie ma żadnych towarzyszących dolegliwości typu plamienie, ostry ból brzucha, gorączka to jednorazowe opóźnienie może nawet sięgać tygodnia i nie jest to jeszcze nic strasznego. Czasem więcej, ale zazwyczaj trzeba to już sprawdzić.

Dodano po 7 minutach:

on. było już o tym pisane, czysty początkowy płyn nie zawiera plemników chyba, że wcześniej mężczyzna miał wytrysk, więc samym preejakulatem nie da się zapłodnić, przecież potrzebny jest plemnik, na innych forach piszą ludzie, którzy coś tam słyszeli ale chyba nie zrozumieli, lekarze zazwyczaj mówią, żeby unikać kontaktu również z preejakulatem, a to z tej przyczyny, że nikt nie wie co ten facet wcześniej robił i jak dba o higienę więc lepiej dmuchać na zimne szczególnie jeśli chodzi o nastolatki. Przypadkowe dotknięcie dłonią z "tą" substancją niczym nie grozi.

Dodano po 8 minutach:

Xemir po pierwsze objawy Twojej dziewczyny to z całą pewnością stres, po drugie jeśli przed penetracją nie było wytrysku, a potem wytrysk nastąpił po 10 min nie ma ryzyka ciąży, preejakulat sam w sobie nie zapłodni, może co najwyżej być nośnikiem plemników, które musiałby się w nim znaleźć i wtedy potencjalnie może zaistnieć taka możliwość. Patrz (Wikipedia - Antykoncepcja - Metody inne)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Xemir



Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli to co ona ma to stres.. dzięki .. bo raz wymiotowała , ma zawroty głowy, traciła równowage , boli ją cały czas brzuch to jest od stresu ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrianos1213



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, pisze po raz kolejny poniewaz moja dziewczyna dalej ma bole brzucha lecz doszly do tego inne zjawiska jak: bol brzucha ktory wymienilem, zgaga, temp od kilku dni utrzymuje sie na 37stopniach, ma mdlosci, i czasami troche ja glowa pobolewa...dodam ze strasznie sie stresuje tym czy nie jest w ciazy...z reszta ja tez bo ma takie objawy...tylko nie za wczesnie na takie zachowanie organizmu? czy to przez stres czy przez zaplodnienie..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Xemir od stresu można się rozchorować, na objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie, czekajcie spokojnie do miesiączki.

Dodano po 2 minutach:

adrianos1213 tak samo jak u kolegi wyżej, można zacząć się stresować dopiero jak miesiączka będzie się spóźniać a i tak z reguły jest to spowodowane nerwami, takie objawy jak u Twojej dziewczyny mogą sugerować zbliżającą się miesiączkę i napewno stres.

Dodano po 8 minutach:

jak długo żyję (a trochę już tego będzie:)) nie znam osobiście żadnego przypadku zapłodnienia bez udziału plemników i to znacznej ilości, więc żeby doszło do zapłodnienia tak czy siak musi być wytrysk a jak to później dostaje się do pochwy do już inna sprawa, to zależy od pewnych zachowań mężczyzny, jego zwyczajów higienicznych, dobrej znajomości swojego ciała i jego reakcji, nie będąc pewnym tego wszystkiego nie należy podchodzić do seksu bez odpowiedniego zabezpieczenia od samego początku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.sysia..



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 11:17 pm    Temat postu: Czy mogę być w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam 19 lat. Dnia 5 grudnia miałam ostatnią miesięczke. W nocy z 26 na 27grudnia był u mnie chłopak i podczas pettingu poniosło nas i włożył
penisa do mojej pochwy bez zabezpieczenia. Był to 22 -23 dzień cyklu. Do
niczego więcej nie doszło. Nie było ani stosunku ani wytrysku. Można
powiedzie ze jestem jeszcze dziewicą.... była to już nasz 2 nie udana
próba gdyż przeszkadza nam mój straszny ból. Jego penis wszedł tylko
troszeczke, nawet nie połowa bo bardzo mnie bolało i przerwalismy. Teraz spóźnia mi sie juz 5 dni okres i mam dziwne plamienie zamiast okresu i delikatny ledwo wyczuwalny ból tak jakby jajników. Już kiedyś miałam problemy z jajnikami także nie wiem co może by przyczyną opóźnionego okresu. Zwykle cykle trwają 32- 34 dni. Jedynie cykl poprzedzajacy miesiączke w dniu 5 grudnia trwał 37 dni. Tak więc czy jest możliwośc ze jestem w ciąży czy poprostu to jakieś zaburzenia
hormonalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 2:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaburzenia cyklu. Moga byc hormonalne, albo przez stres - zwiazany z nieudana próba odbycia stosunku.

Polecam wizyte u ginekologa. Niech Cie zbada, byc może odkryje przyczyne problemów z odbyciem stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.sysia..



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mi chodzi o to czy przez opisaną sytuację mogę być w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 7 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group