Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

auris Jeśli przed stosunkiem partner nie doszedł, to nie ma szans na ciążę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
auris



Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Uspokoiłaś mnie Smile . Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli nie doszło w ogóle do wytrysku to pomimo to mogło dojść do kropelkowania i mężczyzna tego nie zauważył, bo z tego co czytałam to właśnie przez to kropelkowanie dochodzi do niechcianych ciąż podczas stosunku przerywanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zjawisko to m miejsce tuż przed wytryskiem. Az Twojego opisu wynika, że nie miało prawa w ogóle dojść do tego zjawiska.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
auris



Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jesteście chyba jednym z niewielu portali którzy nie straszą a faktycznie edukują. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, aby nastraszyć, tylko żeby udzielić rzetelnej informacji i przy okazji wpłynąć na użytkowników aby postępowali bardziej odpowiedzialnie.

Większość osób czerpie informacje właśnie portali i forów. Przy tej ich ilości bardzo łatwo o szerzenie błędnych informacji. I później słyszy sie opinie ze dziewczyna zaszła w ciążę, bo słyszała że przy pierwszym razie nie można...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mam-pytanie



Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,

przeczytałem cały ten, jak i poprzedni wątek na ten temat i zauważyłem, że porady udzielane tutaj są naprawdę wiarygodne i poważne Smile (w przeciwieństwie do kliku innych for i portali, których czytanie naprawdę narobiło mi stracha...) Ale do rzeczy: 14 marca moja dziewczyna miała pierwszy dzień cyklu, 25 marca (a więc wg moich wyliczeń - w dzień płodny, przy cyklu trwającym 28-29 dni), po grze wstępnej na chwilę usiadła na mnie w pozycji "na jeźdźca", bez zabezpieczenia. Wykonałem w niej kilka ruchów, trwało to może jakieś 1.5 minuty, po czym założyliśmy prezerwatywę i po jakimś czasie doszedłem w prezerwatywie (już po wysunięciu się z pochwy). Sytuacja zabawy bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, nawet w tak krótkim czasie, zdarzyła nam się po raz pierwszy. Choć z tego co tutaj wyczytałem (a jak wiadomo - na różnych stronach różne opinie na ten temat krążą), preejakulat sam w sobie nie zawiera plemników zdolnych do zapłodnienia
(nie wydaje mi się, by zostały w nim jakiekolwiek pozostałości po wcześniejszym wytrysku, gdyż odbył się on najwcześniej jakieś 48 godzin wstecz, oczywiście po tym czasie wielokrotnie myłem się i oddawałem mocz Smile ), dochodzi jeszcze kwestia tych dni płodnych...

Sam oceniam tę sytuację jako mało prawdopodobną co do skutków zajścia w ciążę, jednak po raz kolejny złapałem się na przeżywaniu informacji znalezionych gdzieś w internecie... I znów powoli panikuję Wink Także będę wdzięczny, jeśli którykolwiek z Moderatorów choć pokrótce wypowie się na ten temat Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak pokrótce - Twoje rozumowanie jest bardzo prawidłowe Smile Nie ma możliwości aby doszło do ciąży Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mam-pytanie



Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za te parę słów Smile Nawet nie wiesz, jak się denerwowałem, do czasu spodziewanej miesiączki chyba bym oszalał... Do tej pory byliśmy baaardzo ostrożni, gdy pojawiła się więc taka sytuacja, to nawet mimo racjonalnych argumentów, dopadła mnie panika. Jednak nigdy więcej, nawet kilku ruchów bez zabezpieczenia, szczególnie w dni płodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaa234



Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zacznę może od tego, że moja dziewczyna miała problemy z regularnym okresem na co się leczyła. Teraz już wszystko jest mniej więcej w normie, lecz lekarz powiedział, że i tak będzie miała problem z zajściem w ciąże w przyszłości.
Ostatnio uprawialiśmy seks analny, a właściwie było to parę ruchów i pękłą nam prezerwatywa, było w niej zgromadzone trochę preejakulatu, lecz było to bardzo daleko do wytrysku. Dziewczyna twierdzi, że zostało to w środku co zresztą wytarła, lecz na jej wargach sromowych zobaczyłem przezroczysty śluz i wpadłem w panikę, że to ten preejakulat Dziewczyna twierdzi, że już wcześniej to czuła i to jej śluz był, i jest całkowicie spokojna.
Czy mam się obawiać, że mogło dojść do zapłodnienia czy jest to tylko moja schiza bo zawsze jestem na tym punkcie zeschizowany ?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny tłumaczę: w preejakulacie NIE MA plemników zdolnych do zapłodnienia! Chyba że doszło do wytrysku tuz przed stosunkiem.

Kobieta w czasie stosunku tez wydziela przezroczysty sluz.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 24 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group