Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Mar 02, 2014 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ghosttt również uważam, że nie ma możliwości na ciążę, dzieci z powietrza się nie biorą Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilka5



Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pieściłam się z moim chłopakiem. Było to na dworze. Do wytrysku nie doszło, miałam na ręce preejakulat, ale ja się nie dotykałam. On mnie dotykał w okolicy pupy i odbytu. Jeśli miał na ręce preejakulat, to śladowe ilości, bo ręka wydawała mi się sucha, poza tym żeby tam dotrzeć musiał się otrzeć tą ręką o spódnicę, rajstopy, i bieliznę. Okolic pochwy nie dotykał. Ponadto biorę tabletki antykoncepcyjne, jest to pierwszy tydzień czwartego opakowania, ale dwa dni wcześniej przyjęłam też jedną tabletkę antybiotyku zinnat. Czy bardzo to obniżyło skuteczność tabletek i czy ciąża jest możliwa w takim wypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wtym wypadku nie ma mowy o ciąży.


Natomiast antybiotyki to nie są cukierki, zeby je przyjmowac ot tak...Jedna tabletka nic nie da, a tylko zaszkodzi.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilka5



Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedno pytanie, czy moja antykoncepcja została zachowana mimo tej jednej tabletki antybiotyku, bo bardzo obawiam się o obecność preejakulatu na palcach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skuteczność antykoncepcyjna może ale ne musi zostać obnizona. Co do preejakulatu - wpreejakulacie nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia jesli nie było wytrysku tuz przed stosunkiem lub jesli nie doszło do "wyjscia na styk" mówiąc kolokwialnie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilka5



Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie trzech ginekologów mi powiedziało, że ta dawka antybiotyku nie powinna mieć znaczenia.

Ale od dzisiaj obserwuję u siebie występowanie smóg śluzu płodnego. Raptem kilka nitek dziennie. do tego są czasem podbarwione krwią. Poza tym jest raczej bardzo sucho, tylko przy szyjce czuć lekkie naoliwienie.
Jeszcze wczoraj sluz był biały zwarty, gęsty, wręcz czopowaty.

Nie wiem co o tym myśleć kompletnie. Jedyne co o tym wiem, to to że może to być albo owulacja, albo implantacja. W sumie od dawki antybiotyku mija dzisiaj siedem dni, a od pettingu 5.

Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak smugi śluzu płodnego. albo jest całkiem płodny, albo całkiem niepłodny, chyba że jest infekcja a i to jedynie jesli nie używasz antykoncepcji hormonalnej.

W momencie przyjmowania antykoncepcji hormonalnej NIE MA dni płodnych!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilka5



Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli jeżeli nie miał wszystkich cech płodnego, to nie był płodny, bo chyba nie bardzo zrozumiałam.

Wiem, że przy tabletkach nie ma dni płodnych, ale zmylił mnie ten śluz i czy mógł się pojawić na skutek antybiotyku.

A z innego jeszcze tematu. Ile mogą przeżyć i być zdolne do zapłodnienia plemniki z preejakulatu, który wydzielił się na powietrzu w tem. powiedzmy 15 stopni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W PREEJAKULACIE NIE MA PLEMNIKÓW JESLI NIE DOSZLO DO WTRYSKU BEZPOSREDNIO PRZED STOSUNKIEM ORAZ JESLI NIE DOSZŁO DO WYTRYSKU TUZ PO WYJĘCIU CZŁONKA Z POCHWY
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
auris



Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem tu nowa. Proszę o radę. Uprawiałam seks w 19 dniu cyklu 30 dniowego( zazwyczaj tyle trwa moj cykl). Do wytrysku nie doszło w ogóle ani w pochwie ani poza nią ( partner nie doszedł wcale). Czy jest możliwości zapłodnienia przez preejakulat. Zaznaczam cze partner przed stosunkiem umył członka i robił siku. Pozdrawiam

Dodano po 10 godzinach 28 minutach:

chciałam jeszcze dodać do wczesniejszego mojego pytania ze stosunek trwal dlugo z przerwami na pieszczoty i mały odpoczynek ale w ciagu calego tego czasu nie doszlo do wytrysku wogole. strasznie sie denerwuje Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 23 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group