Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze wystepują wszystkie objawy ktore jak sie wydaje zwiastuja okres. Jesli tak bardzo sie stresujecie, wykonajcie test ciazowy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daniel96



Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lzx napisał:
Preejakulat może zawierać plemniki na krótko przed wytryskiem podczas zjawiska kropelkowania. Albo kiedy w cewce moczowej zostało nasienie z poprzedniego wytrysku. Czyli jak ktoś uprawiał seks zakończony wytryskiem , a za jakiś czas znowu kopulował, to wtedy razem z preejakulatem wydostają się resztki nasienia z poprzedniego orgazmu.


Czy w takim wypadku, preejakulat zawierający resztki nasienia z niedawnego wytrysku, ma szansę zapłodnić? Pytam, ponieważ niedawno, 22 sierpnia współżyłem znów z dziewczyną. Doszedłem podczas pettingu, wziąłem prysznic(choć wiadomo, że w środku już się z resztek nie wymyję), a potem dziewczyna rozbudziła mnie z powrotem, oralnie. Trochę nas poniosło i skończyłem w środku niej, bez żadnego zabezpieczenia, choć szybko się opamiętaliśmy, po kilku(?) sekundach wyszedłem, założyłem gumkę i kontynuowaliśmy już zabezpieczeni. Więcej razy nie doszedłem(To normalne, że podczas pierwszych stosunków mam takie problemy z dojściem? Nie wiem, brak doświadczenia + podświadomy wstyd?), tylko wtedy podczas pettingu, nie zwracałem uwagi czy pojawił się preejakulat zanim wszedłem w dziewczynę, no i trochę zdążyłem w niej swoim penisem poruszać, aczkolwiek ani przy oralu, ani już przy seksie pochwowym nie byłem nawet bliski orgazmu. Początkowo nie zawracałem sobie tym głowy, bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że mielibyśmy aż takiego pecha/szczęście, żeby te resztki się akurat w ciągu tych kilku sekund wydostały, zgrały z ewentualnymi dniami płodnymi mojej dziewczyny(niestety, nie zwracałem zbytniej uwagi na wygląd jej śluzu, ale kilka dni po współżyciu mówiła, że pojawił się śluz niepłodny) i jeszcze udałoby się zapłodnienie. Aczkolwiek dziewczyna dostaje okres pod koniec miesiąca, a tu już drugi tydzień, jak krwawienia brak. Od paru dni boli ją przez pewien czas brzuch, codziennie i nie wiem czy to ważne, ale jest jej momentami bardzo zimno, mimo że nie przebywa akurat na dworze, ani nic. Z drugiej strony, zaczęła się szkoła, więc i stres(w pierwszy tydzień codziennie była tak zmęczona, że nie miała siły na nic), wf(nie należy do pasjonatów sportu, więc pierwszy w tym roku szkolnym wf skończył się dla niej takimi zakwasami nóg, że ledwo nimi ruszała i miała po tym problemy z oddychaniem), od kilku dni zaczęła się odchudzać(choć jak ona to nazwała, po prostu mniej je i zdrowiej się odżywia), a w zeszłym miesiącu też okres się spóźnił, przez ten stres, czy nie jest w ciąży(przyszedł pierwszego tygodnia sierpnia, zamiast ostatniego lipca). No i raz mieliśmy małą sprzeczkę. A więc, czy jest możliwe, że moja dziewczyna zaszła czy niepotrzebnie się boję... ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 11, 2013 2:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Pisz krócej i zwięźlej Wink Albo oddzielaj akapitami Very Happy
2. Skoro nie oddałeś moczu, to owszem, plemniki mogły sie wydostać gdy byłeś w pochwie bez prezerwatywy
3. Wyglad śluzu nalezy sprawdzac codziennie i to nie w czasie stosunku, w dodatku kobieta nie może miec żadnej infekcji zeby ta metoda była miarodajna.
4. Uprawianie sportu i zakwasy nie opozniają wystąpienia miesiączki.
5. Wykonajcie test ciążowy jak minie 14-16 dni od stosunku.
6. Skoro "spóźnił" jej sie poprzedni okres, to kolejny tez moze przyjsc nieco pozniej. Proponuje aby zaczeła prowadzic kalendarzyk, policzyla ile trwaja jej cykle. Opoznienia do 7 dni to jeszcze nie tragedia. Mimo wszytsko powinna udac sie do ginekologa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daniel96



Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głupio, że taka rzecz jak oddanie moczu może mieć taki wpływ... ;/

I przepraszam za mój sposób pisania, ale zawsze miałem nawyk do rozpisywania się.

Jutro moja dziewczyna ma kupić test, więc niedługo się wszystko okaże, ale czuję, że wszystko przesądzone, skoro nadal okresu brak. I czy ból podbrzusza, według mojej dziewczyny "nie tam, gdzie przy okresie powinno" oraz piersi może właśnie oznaczać ciążę?

I wczoraj wieczorem miała pomarańczowy śluz, nazwała to "kisielem marchewkowym". Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 14, 2013 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to byc plamienie implantacyjne, a moze to byc plamienie przed okresem.

A bol podbrzusza i piersi moze zwiastowac okres lub ciaze.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylynn



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
Wiem, że może powtarzało się to wielokrotnie na forum, ale jednak postanowiłam zapytać.

Ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, był to 14 dzien cyklu, a więc dni płodne. Na początku tylko pieścił mnie palcem przez spodnie a potem majtki, dosyć mocno. Nie jestem pewna ale możliwe ze pod koniec dotknął kilka razy penisa a potem znów mnie dotykał przez majtki. Nie było wtedy wytrysku. Miał suchego penisa. Dopiero potem, kiedy ja go dotykałam ręką poczułam, iż robi się bardziej wilgotny a potem nastąpił wytrysk- nie na mnie, tylko na podłogę, ja byłam w ubraniu. Poszłam umyć ręce, a on wytarł podłogę papierem, nie jestem pewna czy wytarł ręce. Kiedy przyszłam, najpierw złapał mnie za biust przez bluzkę a potem ścisnął mocno w kroczu ( miałam ubrane majtki i cienkie letnie spodnie, ale byłam wilgotna...). Czy w takim wypadku istnieje ryzyko zapłodnienia?
Czy jeśli przed wytryskiem ( pare minut wczesniej) dotykał penisa a potem mnie przez majtki, to jest jakies zagrożenie?

Wiem, ze te pytania mogą wydać się śmieszne, ale zapytałam już na jednym forum i wg "rady od eksperta", szanse są znikome ale nadal są...
Bardzo proszę o pomoc..

Poprawiłam błąd merytoryczny / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma możliwości abyś w ten sposób zaszła w ciążę...Sperma musiałaby zostać wprowadzona w bezpośrednie okolice lub do pochwy aby była taka możliwość.

PS.

Okres - inaczej miesiączka, krwawienie miesięczne, trwa kilka dni zwykle 3 do 7.

Cykl, jest to rozpiętość dni od pierwszego dnia miesiączki, do dnia poprzedzającego pierwszy dzień kolejnej miesiączki.

Owulacja - uwolnienie komórki jajowej z jajnika, następuje zwykle ok 14 dni przed miesiączką.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylynn



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 9:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka faktycznie błąd się wkradł, 14 dzień cyklu a nie okresu.

Chciałam jeszcze o jedną rzecz zapytać. Czy preejakulat ( ten, który zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia) pojawia się tuż przed samym wytryskiem? Kilka sekund wczesniej czy kiedy? Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jego penis powoli zaczął robić się wilgotny, kiedy mnie dotykał palcem przez moją bieliznę, ale do wytrysku była jeszcze co najmniej 1 minuta. Czy zatem był to tylko ten śluz wynikający z podniecenia?

Czy w ogóle istnieje możliwość, aby doszło do zapłodnienia, jesli facet miał bardzo niewielką ilość spermy na palcu i pocierał partnerkę dość mocno przez wilgotne majtki i spodnie? Wiem, że plemniki to nie terminatory/rambo Very Happy żeby się przedzierać przez materiał, ale czy realnie istnieje taka możliwość? Dodatkowo kwaśne środowisko pochwy raczej nie działa korzystnie na plemniki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W preejakulaci zasadniczo nie powinno byc plemnikow zdolnychdozapłodnienia. Mogą sieone pojawić gdy występuje zjawiskotzw kropelkowania tuz przed samym wytryskiem, lub jesli mezczyzna mial wytrysk przed stosunkiem i nie oddał po nim moczu.

Plemnikiprzez majtkinie przejdą zwłaszcza jeślizostały palcem rozgniecione...Poprzez pocieranie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylynn



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ( tj 9 dni po spowiedzanej owulacji) dostałam brązowych plamień... Dzisiaj mija również mija 9 dni od kiedy uprawiałam z chłopakiem petting ( omówione w postach wyżej). Nie miałam żadnego konaktu ze spermą, co z reszta omówiłam. O czym może świadczyć to plamienie? Czy jest to plamienie implantacyjne...? Bardzo się boję...

Dodano po 15 minutach:

Czy może być to wynikiem stresu? Od tych 9 dni jestem ogromnie zestresowana i prawie nie jem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 19 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group