Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie miesiączkę tylko plamienie jesli juz...

Skoro dalej niemacie pewnosci idzcie do laboratorium, zapłaccie 20zl i niech wam zrobia test bHCG z krwi. Oczywiscie krew musi byc pobrana od Dziewczyny Wink 100% pewnosci.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daniel96



Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Przewertowałem to forum i wiem, że na podobne pytania było tu już pełno odpowiedzi, ale chciałbym odpowiedzi bezpośrednio dotyczącej mojego problemu, stąd przepraszam, że po raz tysięczny wałkuję ten temat, ale też proszę, wręcz błagam o odpowiedź.

26 i 27 lipca, czyli niedawno, uprawiałem seks z moją dziewczyną. Ponieważ był to nasz pierwszy raz(aczkolwiek dziewczyna nie miała już błony dziewiczej. straciła ją przy masturbacji) byliśmy bardzo zdenerwowani i niedoświadczeni. Miałem problemy z erekcją, tzn gdy doszło do pełnego wzwodu, to szybko on słabnął, a potęgowały to problemy z założeniem prezerwatywy. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z niej(ale potem wróciliśmy do prób jej założenia) i przez krótką chwilę, może kilka sekund byłem w niej bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, zarówno w jeden, jak i drugi dzień. Nie mogłem dojść, nie byłem nawet bliski wytrysku. Jak dotąd, przy masturbacji zauważyłem też, że bardzo rzadko pojawia się u mnie preejakulat(raz na kilkanaście masturbacji? i tylko, gdy wstrzymuję się z dojściem), a przy stosunku z moją dziewczyną zauważyliśmy go tylko przy seksie oralnym. Mimo wszystko, moja dziewczyna zaczęła ostatnio panikować, bo raz ją mdliło(aczkolwiek zjadła sałatkę sprzed kilku dni), a z nerwów(?) spóźnia jej się okres, tzn. miał być dzisiaj, ale tylko wczoraj i dzisiaj bolał ją przez chwilę brzuch, a krwi brak. Usiłuję ją przekonać do testu, ale odmawia, ze strachu. I tu pojawia się moje pytanie: Czy istnieje szansa, by chwilowy seks bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, penisem w niepełnym wzwodzie, bardzo rzadką preejakulacją i brakiem nawet bliskości do wytrysku miał szansę zapłodnić? Co do śluzu mojej dziewczyny, w trakcie naszego stosunku: Gdy kazała mi sprawdzić, nie lepił się, widziałem też, że był częściowo biały, a częściowo przejrzysty.

I przy okazji: Czy możliwy jest wytrysk bez orgazmu, tzn bez odczucia jakiejkolwiek przyjemności i tego, że coś z członka wypływa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fortminorx



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć !

Myślę, że przy takim krótkim kilkusekundowym czasie penetracji dziewczyny oraz braku wytrysku, czy nawet uczucia "dochodzenia", możecie wykluczyć ciążę.
Zgodnie z panującym tu zwyczajem zalecam jednak więcej luzu na przyszłość, co pozwoli założyć gumkę i jednocześnie zapewni odpowiedni poziom rozwagi przy stosunku Smile

Co do preejakulatu, to mam podobnie jak Ty - pojawia się raczej jedynie wtedy, kiedy chcę wstrzymać się z dojściem i hamuje orgazm. Myślę, że dziewczynę blokuje duży stres. Odpowiadając na drugie pytanie : nigdy nie zdarzył mi się pełny wytrysk bez orgazmu i tyle mogę powiedzieć Smile.

Mam nadzieje, że żadne z moderatorów nie zlinczuje mnie za to, że udzielam rad - skusiły mnie typowo męskie pytania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daniel96 Po pierwsze na test jest za wczesnie, musi upłynąć minimum 14-16 dni od stosunku.

Po drugie, aby doszło do ciazy potrzebna jest owulacja i wytrysk. Nie było wytrysku...Więc jest odpowiedź...

Po trzecie - jeśli masz problem z zakładaniem prezerwatywy ze względu na słabnący wzwód,to pocwiczcie najpierw. Na spokojnie. Bez stosunku. We dwoje. Musicie się z tym oswoić.

fortminorx Zadaniem moderatora jest pilnowanie porządku na Forum. Odpowiadamy jako userzy tacy jak Ty Smile Ważne żebys tzw głupot nie wypisywał Smile Jeśli nie jesteś czegoś pewny, albo najpierw sprawdz, albo po prostu nie pisz Smile Dobrze ze odpisujesz i dzielisz sie swoim doswiadczeniem Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinka95



Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! moja sprawa wygląda następująco. Wczoraj kochałam się z chłopakiem, najpierw podczas gry wstępnej preejakulat, przeciekł mu przez bieliznę i spodenki a ja będąc w bieliźnie i w cienkich spodenkach siedziałam na nich okrakiem, nie wiem czy mogło to przesiąknąć? Później podczas seksu oralnego, jego sperma wylądowała mi na piersiach, i trochę na udzie, nad kolanem (byłam ciągle w bieliźnie)- poszłam umyć piersi i ręce które były całe w spermie i przy okazji umyłam także narządy rodne, mimo iż nie zauważyłam żadnej plamy na majtkach. Zrobiłam to zimną wodą z mydłem. Na koniec był stosunek w prezerwatwie, która nie pękła. Później jeszcze chodziłam do toalety i także myłam ręce. To był mój 14 dzień cyklu z 27 dniowego, więc dni płodne. Dzisiaj rano, mierzyłam sobie temperature i sprawdzałam szyjkę macicy (ponieważ chce sie nauczyć obbserwacji), niestety robiłam to na szybko i nie umyłam rąk. Z tym, że przed snem wyrzucałam zużytą prezerwatywę i chusteczki na których była sperma ale już nie umyłam rąk. No i teraz nurtujące mnie, strasznie niedorzeczne pytanie. Czy mimo to, wprowdzajac rano palce do pochwy mogły tam się uchować jakieś plemniki i może dojść do zapłodnienia?lub kiedy siedziałam na tej plamie preejakulatu jest możliwe, że w sytuacji gdy ja byłam również wilogotna mogło to jakoś przenikąć? Wiem, plemniki to nie są jakies terminatory i w ogóle, ale jak coś sobie ubzduram:/ Więc potrzebuję opinii osób bardziej doświadczonych i myślących racjonalnie. Brdzo dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie Wink temat był wałkowany wielokrotnie Smile

Plemniki nie sa terminatorami, nie maja zebów... i tak dalej Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lzx



Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Wpis ten jest moim tekstem ,który udostępniłem też na innym forum o podobnej tematyce. W razie błędów proszę o poprawkę i niech służy osobom bojącym się o ciążę z preejakulatu.

Preejakulat sam w sobie nie zawiera plemników. Czytałem ,że jest produkowany przez gruczoły Cowpera ,które nie mają związku z jądrami ,gdzie znajdują się i są wytwarzane plemniki. Preejakulat może zawierać plemniki na krótko przed wytryskiem podczas zjawiska kropelkowania. Albo kiedy w cewce moczowej zostało nasienie z poprzedniego wytrysku. Czyli jak ktoś uprawiał seks zakończony wytryskiem , a za jakiś czas znowu kopulował, to wtedy razem z preejakulatem wydostają się resztki nasienia z poprzedniego orgazmu.

Co do badań z 2011 roku, o których na polskiej wikipedii jest niewiele - jedynie tyle ,że preejakulat "może zawierać plemniki", należy podchodzić z rezerwą i to dużą. Mnóstwo osób na innych forach powołuje się na te dane. Muszę przyznać ,że niesłusznie. Sprawdziłem na angielskiej wikipedii ten sam artykuł (to dalej wikipedia ,ale akurat te informacje były tam bardziej rozwinięte) i dowiedziałem się ,że spośród 27 uczestników 11 miało w preejakulacie plemniki. JEDNAK :"However, two things need to be kept in mind. First, the study suggests that some men can leak sperm into their pre-ejaculate (though the authors do not extrapolate on this supposition and the possible causes of such a phenomenon). Second, the authors admit that some of their subjects who submitted sperm-positive pre-ejaculate samples could have actually used their ejaculate – due to failure of producing pre-ejaculate – to avoid the "embarrassment" of not producing pre-ejaculate".

Nie chcę szpanować znajomością angielskiego ,bo pewnie większość osób tutaj zna dobrze ten język. Autorzy zastrzegają ,że w próbkach ,gdzie stwierdzono obecność nasienia, niektórzy uczestnicy użyli swojej spermy ze względu na niemożność wyprodukowania preejakulatu, a chcieli zaliczyć udział w eksperymencie. Co więcej próbki zawierały preejakulat pobrany przed samym wytryskiem (zjawisko kropelkowania).

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tager



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 12 sierpnia miałaa dużo śluzu, który bardzo przypomina śluz płodny... Jest przeźroczysty i ciągnący się... W prawdzie teraz jest już go mało i aż tak się nie ciągnie ale nadal jest przeźroczysty... Właśnie jakoś na tych dniach powinna mieć dni płodne... Od tamtego dnia minął miesiąc i w dodatku miała okres, który był bardzo obfity... wszystko jest tak jak miało być w terminie, nie odczuwa żadnych różnic... W tym wypadku stanowczo można powiedzieć że ciąży nie ma i zaczął się nowy cykl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lzx



Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Nie zadręczaj się chłopaku. Do ciąży potrzebny jest wytrysk. Poza tym już dostała okresu po tamtej zabawie. Okresu nie ma w trakcie ciąży. Są plamienia ,co już było wcześniej napisane. Wyluzuj. Sam też mam stresującą sytuację ,ale jak się na kogoś patrzy chłodnym okiem ,to widać ,jak niektóre obawy bywają niedorzeczne. Głowa do góry. Śpij spokojnie.

Zapoznaj sie z REGULAMINEM Forum! usunełam linki / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tager



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, to znowu ja... jutro powinna dostać 2 okres... ale niepokoi mnie fakt, że na majtkach miała białą plamę i nie czuje smaku przy jedzeniu... zwykle 2 dni przed okresem strasznie boli ją brzuch a teraz nic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 18 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group