Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, w ciążę nie zajdzie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ektosia



Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:55 am    Temat postu: Jest możliwa ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż kochałam się z chłopakiem 4 dni po skończeniu miesiączki - 25 grudnia (8 dzień cyklu). Miesiączka trwa u mnie okolo 5-6 dni. Pojawiła się 18 grudnia, skończyła 22. Cykl regularny trwa przeważnie 30-31 dni. Podczas stosunku prezerwatywa się zsunęła. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży, bo teoretycznie były to dni niepłodne... no ale..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 3:30 pm    Temat postu: Ryzyko ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, kochałem się z dziewczyną 30.01 okres ropoczął się jej 8.01, cykle ma 27-28 dniowe, więc ten stosunek był raczej w dniach niepłodnych. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą ale doszedłem na pograniczu wyjścia w niej.. Martwi mnie to że dzisiaj powinna dostać okres i nie dostała. W dni płodne też współrzyliśmy ale nie wchodziłem w nią, zawsze tylko ręką, z tym że ona w międzyczasie robiła też mi. Czy jest jakaś szansa na ciążę, mogło się coś przedostać w nią w dniach płodnych bo ten stosunek z 30.01 był raczej bezpieczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamil_majka636 przy takiej dlugosci cyklow napewno nie ma mowy o ciazy.
to był dzien nieplodny wiec nawet gdyby doszlo do wytrysku to ciazy z tego nie bedzie.

a okres moze sie spozniac.
kobiecy organizm to nie maszyna Smile
nie ma jak w zegarku.
lekki stres, antybiotyki, zmiana klimatu i okres sie przesuwa o pare dni.

spokojnie, wszystko jest ok.
cierpliwie czekajcie Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś, bo rzeczywiście teraz sesja więc jest trochę stresu w dodatku dziewczynę coś przeziębienie łapie :/ mam jeszcze jedno może i absurdalne pytanie, ale wolę się upewnić- czy robiąc dziewczynie ręką w dni płodne (było to chyba nawet w owulację) to może zajść w ciąże tylko jeśli wcześniej nastąpił wytrysk i robię jej dobrze mając spermę na rękach w innych przypadkach chyba nie ma takiej możliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raptor15



Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 11:48 am    Temat postu: petting-stosunek-brak wytrysku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie,

jeżeli były podobne tematy, to przepraszam, że powielam, ale jedna kwestia nie daje mi spokoju.
Tłumaczę Wink
Kobieta zrobiła mi dobrze ustami/ręką, wytrysk był, wszystko zostało wytarte/połknięte etc. Po kilku godzinach również było ciut pieszczot ręką, albo też odrobina ustami - i penetracja była na 10-15 razy, bez zabezpieczenia. Na pewno nie było orgazmu, na pewno nie było blisko orgazmu, po prostu kilkanaście sekund (10-15 sek?) i koniec.

Teraz czytam na forum, że zajście w ciążę mogło być, gdyż:
a)na penisie były plemniki
tu jestem zaskoczony - bo w sposób mechaniczny (tarcie), na pewno wiele zginęło, poza tym minęło 2-3h, więc na pewno sperma wyschła, a warunki poza miejscami rodnymi dla plemników są przecież bardzo słabe (swoją drogą poczytalbym artykuly naukowe na ten temat-jeśli ktoś ma, to bardzo proszę ; ))
b) plemniki mogły być w cewce moczowej
i tu 100% zgody - ale jak nie było wytrysku - to w jaki sposób mogą się one wydostać? preelekujatu też na 99% nie było, penetracja była naprawdę krótka, ale też to ciężko stwierdzić, gdy kobieta jest bardzo wilgotna.
kwestię dni płodnych i niepłodnych pozostawiam na bok - interesuje mnie fizyczna możliwość przejścia plemników do komórki jajowej ; )
Pozdrawiam serdecznie ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli masz nasienie na palcach i celowo wprowadzasz je do pochwy a dziewczyna ma dni płodne, owulacje to szanse na zapłodnienie sa.
znam przypadek ciazy z "palca" .. niestety.
wystarczy ze masz silne nasienie a dziewczyna duzo płodnego sluzu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wsadzałem palca do pochwy jedynie przez majtki, więc to chyba jakaś dodatkowa ochrona jest? poza tym nigdy nie robiliśmy tak że najpierw ja dochodziłem a potem robiłem jej tą ręką, tylko jednocześnie ja jej a ona mi więc nie miałem spermy na rekach, wiadomo coś tam zawsze mogło mi wypłynąć... Wiem że plemniki przez ubranie nie przechodzą, ale czy majtki też je zatrzymają, nawet w płodne kiedy tego śluzu jest naprawdę dużo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres juz sie spoznia 4 dni, troche zaczyna mnie to martwic bo zawsze byl na czas... czy jesli dojde w majtkach to jest szansa ze plemniki moga przez nie przejsc? Wiadomo ze majtki sa mokre na zewnatrz ale czy w tym co jest na zewnatrz moga byc plemniki czy sama sperma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzycholec



Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Proszę potraktować mnie ulgowo ponieważ dopiero zaczynam Smile. Uprawiałem seks ze swoją dziewczyną, był to ostatni dzień płodny. Zabezpieczaliśmy się, jednak prezerwatywa pękła podczas stosunku (innych środków antykoncepcyjnych nie stosowaliśmy). Wyjąłem penisa tuż przed dojściem, jednak nie jestem pewny czy nie miałem tzw. przedwczesnego wytrysku. W ostatniej chwili "pociekło" mi trochę spermy na jej łechtaczkę, czy jest możliwość, że sperma dostała się do jej śluzu i zaszła w ciąże? W ostatni dzień płodny jest większe czy mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciąże od innych ? Oraz czy jeżeli bym się spuścił w niej bardzo płytko, nie dotykając jej macicy to również jest możliwa ciąża ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 21 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group