Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
on.



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 5:38 pm    Temat postu: sperma na dłoniach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
mojej partnerce spóźnia się okres... ostatni miała 29 stycznia i do dziś cisza... 2 lutego pieściliśmy się i doprowadziła mnie do orgazmu, oczywiście miała trochę tego na rękach, ale poszła umyć a po kilku minutach wzięła kąpiel... niestety okres się Jej spóźnia i od razu do głowy przychodzi ta myśl...
dodam, że ostatnio w dniu spodziewanej miesiączki trochę była przeziębiona, dieta też uboga, rozpoczęła pracę na różne zmiany...

czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży, podczas przypadkowego dotknięcia...?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie Smile
przez dotyk w ciaze sie nie zachodzi.
co za brednie Smile ?
jesliby nastapil wytrysk w srodku a ona miala owulacje to wtedy jest b.duza szansa na ciaze. a w waszym wypadku zerowa Smile spokojnie Smile stres,praca to głowne czynniki spozniania sie okresu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on.



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to rozumiem, że umycie i wytarcie rąk automatycznie zabija plemniki i nie ma szans by doszło przez przypadek w opisanej przeze mnie sytuacji do ciąży?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on., tak, jeśli umyła ręce plemniki natychmiast zginęły Wink nie ma szans .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on. napisał:
to rozumiem, że umycie i wytarcie rąk automatycznie zabija plemniki

tak. bo na zdrowy rozum jak one maja dozyc skoro polewasz je strumieniem wody, poddajesz tarciu o recznik, ubranie itp?! przeciez to nie roboty metalowe ktore zniosa wszystko Razz
jedyne miejsce w ktorym czuja sie jak w niebie to kobiecy sluz. moga tam dozyc nawet 5dni Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panzlo



Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 3:01 am    Temat postu: Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mialem mala zabawe ze swoja dziewczyna. Uprawialismy seks bez zabezpieczenia (wiem, jestem nieodpowiedzialny) i doszedlem juz poza nia. Czlonka nie umylem. Po tym calowalismy sie, itp. minelo kilkanascie minut. Po uplywie tego czasu znow przeszlismy na chwile do seksu jednak staralem sie nie odczuwac z tego przyjemnosci dla bezpieczenstwa i trwalo to jakies maksymalnie 20 sekund. Czy wobec tego prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest duze? Pierwszy raz nam się tak zdarzyło

Dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panzlo istnieje prawdopodobienstwo ciazy jesli:
- dziewczyna miała dni płodne
- była w okolicach owulacji
- Ty nie umyłes członka
- mało tego nie oddałes moczu
wiec czesc plemnikow nie dosc ze nie została umyta to jeszcze zostały w cewce.
teraz pytanie brzmi: jak dlugie ma cykle i w ktorym dniu to sie stało?
bo szansa jest.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SamotnyWilk



Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Panzlo istnieje prawdopodobienstwo ciazy jesli:
- dziewczyna miała dni płodne
- była w okolicach owulacji
- Ty nie umyłes członka
- mało tego nie oddałes moczu
wiec czesc plemnikow nie dosc ze nie została umyta to jeszcze zostały w cewce.
teraz pytanie brzmi: jak dlugie ma cykle i w ktorym dniu to sie stało?
bo szansa jest.


Jest, ale nieznaczna.

@Panzlo

pamietaj ze w razie czego zawsze sa opcje na antykoncepcje dorazna

Nie odgrzewaj starych tematów...Patrz na daty postów!Użytkownik uzyskał odpowiedź na swoje pytanie kilkanaście dni temu... / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SamotnyWilk



Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on. napisał:
to rozumiem, że umycie i wytarcie rąk automatycznie zabija plemniki i nie ma szans by doszło przez przypadek w opisanej przeze mnie sytuacji do ciąży?

pozdrawiam


nie;) ale uwazaj na przyszlosc i zadbaj o odpowiednia antykoncepcje, zeby sie nie stresowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:30 am    Temat postu: Kilka razy bez gumki... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Mam do Was drodzy forumowicze pytanie, mianowicie...

Wczoraj moja kobieta miała ostatni lub przedostatni dzień miesiączki, uprawialiśmy seks... Na początku naszego zbliżenia ocierałem się o nią bez prezerwatywy a następnie wszedłem w nią na jakąś minutę i wykonywałem oczywiście odpowiednie ruchy, następnie założyłem prezerwatywę i kochaliśmy się już w zabezpieczeniu. Wytrysku NA PEWNO NIE MIAŁEM gdyż dopiero później zakończyłem poza nią Wink

Czy jest i jak duże prawdopodobieństwo że może zajść w ciążę? czy jest sens by brała tabletki wczesnoporonne dziś? czy raczej nie ma się czym martwić?

p.s. zauważmy że wcześniej ludzie uprawiali stosunek przerywany (w tym moi rodzice) - nie używali gumek ani środków antykoncepcyjnych a w ciążę zachodzili kiedy było to zaplanowane już, więc...czy jest w ogóle prawdopodobieństwo by moja kobieta zaszła w ciążę po takich zabawach na samym początku stosunku?


Z poważaniem,
Pawcio - maluszek000 Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 4 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group