Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli przed owulacja to zenskie, jesli w trakcie - meskie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysterious



Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosunki nazwijmy je( przerywane- preejaktulat) były w poniedziałek wczoraj lub dziś potencjalna owulacja. jak jutro rano test pokaże ze nie ma ciąży to zakończy temat ? bedzie 5 dni plemnik powiedzmy zabłąkany z cewki moczowej w stanie jesczcze sie przebić jakeczko błone?
mnie uczyli ze musi ich byś siła cała banda ,która otula jajeczko i wtedy jeden ma szanse bo nie w każdym miejscu jajeczko da się przebić. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaki test!
przeciez mowie Ci ze test robisz najwczesniej po 16dniach!!!!
i nigdy wczesniej.

Cytat:
wtedy jeden ma szanse bo nie w każdym miejscu jajeczko da się przebić. ?

nie mam pojecia. nie jestem lekarzem. ja uwazam ze wystarczy garstka, oby były silne i zdrowe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie. Tutaj już działają inne czynniki o których działaniu długo by pisac żeby laik to zrozumiał właściwie..

Najogólniej jak już jeden plemnik dostanie się do środka to wtedy ta najbardziej zewnętrzna część komórki jajowej staje się nieprzepuszczalna dla innych plemników.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 8:57 am    Temat postu: Ryzyko... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kochałem się z dziewczyną w jej dni płodne (oczywiście z prezerwatywą). Skończyłem poza nią na jej piersiach, brzuchu...Czy istnieje możliwość, że coś przedostało się tam, gdzie nie powinno i czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buziunia



Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroc.
PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zależy jakie miała dni? który to był dzień cyklu? Bo jeśli płodne to zawsze jakieś ryzyko istnieje choć prawdopodobieństwo jest raczej niewielkie. Ja zawsze używam na wszelki wypadek testera owulacyjnego Afrodyta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeciez napisał ze w dni płodne Smile :>:>

Eddie jesli gumka była cała i nie pekła a wytrysk napewno byl na zew to nie ma mowy o ciazy Smile
co innego gdyby pekło i było blisko owulacji...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Było to w 16-17 dniu...Ostatnio dziewczyna ma nieregularne cykle od 28 - 31 dni...1 dzień miesiączki był 27 maja...A gumka była cała i wytrysk był na zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec ciazy nie bedzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakoś zawsze w takich lub podobnych sytuacjach mam pewne obawy - tym bardziej, że często dziewczynie przesuwa się okres o 2-3 dni...wtedy, to dopiero jestem kłębkiem nerwów. Szkoda, że dziewczyna nie chce brać tabletek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 13 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group