Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I stało się najgorsze. Straciliśmy dziecko w 7 tygodniu. Poroniłam. Było i nie ma.... Ta pustka mnie przeraża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

<przytul>

niestety nic w takim wypadku za wiele poradzic nie mozna.. chyba jedynie to zeby nastepnym razem badac codziennie rano temperature w pochwie i jak pojawi sie cos nie tak to od razu poleciec prywatnie do lekarza..
trzymaj się cieplutko! : *
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agie25 <przytul>:* Wiem ze mi latwo mowic, ale bedzie dobrze <pocieszacz> widocznie tak mialo byc... SadSad Aczkolwiek jest to niesprawiedliwe:(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że niedługo los się do Ciebie uśmiechnie i będziesz miała swoją mała istotkę, cała i zdrową :*
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:50 am    Temat postu: Poroniłam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drogie kolezanki wczoraj stała się straszna zecz. . . niestety ale poroniłam Crying or Very sad Byłam w 5 tyg. strasznie mi zle. ;((

zmienilam temat na bardziej adekwatny -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o matko Sad wspołczuje.... wiedzialas ze ciaza bedzie zagrozona? Sad moze jakis wysiłek fizyczny zaszkodził Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:04 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie niestety nie wiedziałam wszystko było dobrze . Crying or Very sad nagle dostalam silnego bulu i krwawienia. Tak bardzo mi ciezko . Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Candy_angel



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: W-w
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biedna Sad trzymaj się jakoś, jesteśmy z Tobą. I mamy nadzieję, że nie poddasz się i będziesz dalej próbować. W końcu dziecko to coś pięknego. To zazwyczaj boli kiedy straci się swoje maleństwo, nawet jeśli jest jeszcze takie maciupkie. W końcu zaczynamy się do niego przyzwyczajać Rolling Eyes

Przytulam cieplutko, trzymaj się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:52 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wam za wsparcie Crying or Very sad jest mi strasznie ciezko nie moge przestac myslec, ze straciłam mojego okruszka byłam taka szczęśliwa. Crying or Very sad . Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Candy_angel



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: W-w
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że masz oparcie w partnerze, to bardzo pomaga. Trzeba Wam teraz więcej przytulenia i delikatności. Rozmawiaj z nim, a będzie Ci lepiej. Tutaj potrzeba czasu i wspólnego oparcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group