Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Tobą Gosiu85.. i dobrze wiem co czuje kobieta która straciła dziecko...bo to przeżyłam;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MOja jedna siostra też poroniła i wiem jak to przeżyła;( Druga siostra jest teraz w ciaży i cała rodzina jest w strachu Sad A pojawiaja sie takie paniusie jak Till i ... szkoda gadać... poki się czegoś takiego nie przeżyje nie można tego zrozumieć... :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej . starałam sie b.długi czas o ciaze ..w końcu mieśaczki nie dostałam powinnam była dostac 30..ale nie dostałam zrobiłam 3 testy 2 kreski..dziś dostałam okres i bardzo boli mnie brzuch..czy możliwe że nadal jestem w ciaży czy poroniłam? ...jestem po za miastem i nie moge isć do lekarza ..dodam jeszcze ze obrucz krwawieniu jak przy mieśaczce nic innego nie miało miejsca..prosze o pomoc !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy...Jedź na pogotowie jak najszybciej.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jeżeli byłabyś w ciąży nie ma mowy o żadnym krwawieniu. chyba że to samoistne poronienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pierwszym trymestrze zdarzają się krwawienie, które w konsekwencji mogą doprowadzić do poronienia. Nie są to miesiączki, ale czasem występują.

Dlatego jest niezbędna wizyta u lekarza!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysia1980



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,jestem po ciaży biochemicznej z narzeczonym chcemy mieć jak najszybciej dziecko ,lekarz nie widzi przeciw wskazań do tego aby juz w tym cyklu sie starać . Dziś mineły 3 dni po 'mieśaczce' i (wiem że to głupie),ale wydaje mi sie ze mam dni płodne podwyszszona temperatura i sluz na to wskazują,czy to jest mozliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy bardzo krótkim cyklu ok. 20 dni jest to możliwe...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysia1980



Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ja miałam co 32 dni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunia



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: StareZadybie
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 4:43 pm    Temat postu: poronienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja parę dni temu miałam operację tylko że mi nie trzeba było usówać jajowodu ale mnie lekarz wszystkiego się wypytał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group