Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze jedno kłują mnie jajniki mam nawet skurcze w dole brzucha czy to może być ciąża??? proszę o szybką odp.a jeżeli doszło do zapłodnienia to 2.5 tyg temu to czy występują jakie kolwiek objawy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tak krótkim czasie mało kiedy wystepują obiawy - chyba ze organizm jest bardzo wrażliwy na jakiekolwiek zmiany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a.n.i.a



Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: manchester
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wspolczuje... nie wiem co powiedziec... wiecie co ja ostatnio nie moglam sie pogodzic z tym ze niektore kobiety staraja sie o dziecko i pragna go jak niczego na swiecie a inne "dla wygody"je usuwaja. Mialam przyklad na "kolezance" ktora juz drugi raz usunela 4 miesieczne dziecko (pomimo dobrych warunkow materialnych itd. ) bo stwierdzila ze jeszcze nie chce zalezalo jej tylko na tym zeby jej piersi urosly a wedlug niej od ciazy rosna najlepiej... brak slow... a ja sie staram kurcze zmienilam diete i robie doslownie wszystko a tu nic... trzymaj sie kochana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za słowa otuchy. niestety jeszcze wyszły z tego całego zdarzenia komplikacje a myślałam ze wszystko to co najgorsze mnie już mineło ale niestety :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia;)



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:48 pm    Temat postu: Obsesja - ciąża po poronieniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 20 lat,dwa lata temu poronilam..nadal boli teraz nie moge zajsc w ciaze kolejny bol..pragne miec dziecko.mysle o tym calymi dniami,wyobrazam i placzze..pomoz mi


----edited by emilka----
na przyszłość mam prośbę o niepisanie całych postów wielkimi literami, bo to zaciemnia obraz wypowiedzi.
przeniosłam temat do działu "Ciąża i poród" oraz przyłączyłam do tematu "próba zajścia w ciąże po poronieniu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Martusia;) robiłas odpowiednie badania? moze partnera tez trzeba przebadac..czy ma zdrowe nasienie..masz owulacje wogole? moze zle liczycie,mozna by tak dlugo wymieniac. Co bylo przyczyna poronienia?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaczuszka



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdy bym (wypluc) byla wciacy .... to jak mozna poronic i do jakiego czasu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche dziwnie zadane pytanie... chcesz znac "przepis" na poronienie? Confused dobrze zrozumialam ?? a ksiazkowe poronienie jest do 21 tygodnia ciazy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaczuszka



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 1:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak dobrze zrozumias ... ale to by bylo gdybym byla w ciazy ... (wypluc) to jak PORONIC ??


---edit by Wind_Of_Hope---
Jeszcze raz zobacze ze robisz śmietnik to postaram sie zebys wiecej tu nie zajrzała. na Boga opanuj sie! masz pytania to pisz w jednym poscie a nie rozrzucasz po całym forum.... WRRRR.
mam nadzieje ze widzisz co pisze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 1:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyno!! w zyciu nie podam ci takich informacji, jak mozna w taki sposob wogole myslec?? twoje zycie twoje sumienie ale mnie zszokowalas Rolling Eyes pomyslalas wogole jak moze wplynac to na twoja psychike i organizm?? na zdrowie chociazby?? wiem ze nieplanowana ciaza dla wielu dziewczyn jest szokiem i zawaleniem zycia ale jak mozna zabic swoje dziecko Confused Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group