Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia-_- sadze ze w tym przypadku to karygodne - przy tak wczesnej ciąży każdy skurcz jest podejżany - a szczególnie przy jednoczesnym bólu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez taka lekarke prawie stracilam dziecko,tez mialam skurcze i bole brzucha,na to ona powiedziala,ze to sa normalne oznaki ciazy.Poszlam wiec do drugiego lekarza i okazalo sie,ze ciaza jest zagrozona,musialam lezec i przyjmowac leki.
Tacy sa wlasnie niektorzy lekarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no neistety czasem zadzaja sie lekarze ktorzy mineli sie chyba z powolaniem Sad zatukla bym takich Confused patrza tylko gdzie szybko i duzo zarobic wrr.. :/ mam nadzieje ze ja nigdy nie popelnie w mojej pracy zadnego bledu Smile pozdraiwam cie Kasiu i trzymaj sie cieplutko.. pamietaj ze po kazdym deszczu wychodzi slonce Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje wam za słowa otuchy! moja doktórka zauważyła że mam wzdęty i twardy brzuch ale nawet mi nie dała żadnych leków.jeszcze czekam na wyniki sekcji mojej dzidzi i wtedy będę wiedziała napewno czyja jest wina.ale obwiniam ja po części ponieważ uważam że mogła temu zaradzić.gdyby nie mój narzeczony i rodzina nie wiem czy bym dała sobie rade. a teraz nie moge sie doczekać kiedy znowu będę nosić swój skarb pod serduszkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po za tym mam pytanie czy w czasie pierwszych dni ciąży występują jakieś plamienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie żadnych plamień nie było na poczatku ciązy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja słyszałam że podczas zagnieżdżenia występuje plamienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak widac nie zawsze Smile

u mojej znajomej tez niczego takiego nie było - niedawno ją pytałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno podczas zagniezdzania czasem moze zdarzyc sie lekkie krwawienie,ja tego nie mialam,ale za to plamilam przez ok 1,5 tyg na poczatku ciazy i bylo ryzyko,ze poronie,bo dodatkowo mialam skurcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja własnie nie wiem co mi jest mam takie krwawienia od2 tyg.chyba miałam juz z 5 razy i nie wiem co mi jest.z jednej str.chciałabym żeby to była ciąża ale z drugiej chciałabym skończyć szkołe.i boje się że znowu by mogło sie tak stać jak sie stało ostatnio. :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group