Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie...
Pisałam w innych tematach o tym że spóźnia mi sie okres, w niedziele dostałam dosc obfity . Jutro bym szła do lekarza ale nie mam po co już. W sobote robiłam z mężem porządki w piwnicy i chyba za szybko wstawałam, kucałam, podnosiłam (nie ciężkie) rekalówki. Aż w pewnym momencie zasłabłam w nocy dostałam okres. Nie miałam pewności że jestem w ciąży a chciałbym wiedziec...
I tu pojawia sie moje pytanie do Was czy lekarz może zobaczyc po okresie czy było się w ciąży??
Czy jest jakiś sposób aby sie dowiedziec??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mmmadzia
Taki objaw może ale nie musi wskazywać na poronienie,należy udać się do gina.który w badaniu sprawdzi czy była ciąża.Raczej wątpię,przyczyna mogła być inna.(to można ocenić w badaniu)Uważam,że należy udać się do gina.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę aby to było poronienie. Pisałaś w innym temacie ,ze robiłaś test ciążowy i wyszedł negatywnie . No cóż moim zdaniem w ciąży nie byłaś a okres się po prostu spóźnił. Lekarz rozwieję wątpliwości sprawdzając śluzówkę macicy aczkolwiek przy tak ewentualnej wczesnej ciąży ciężko jest stwierdzić .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group