Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poroniłam

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A zrób betę...Jest wiarygodniejsza.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Beta ? nie zwracałam uwagi jakie testy robie. tak sie nazywa test ? BETA ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzw bHCG lub HCG sa to testy z krwi robione normalnie w laboratorium. Daja one 100% pewnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że boję sie wyniku. A mam jeszcze jedno pytanie. Ile takie plamienie może trwać ? u mnie dzis mija tydzien...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agie musisz sobie postawic pytanie czy wolisz zyc w niepewnosci czy wolisz wiedziec na czym stoisz....

co do dlugosci trwania krwawienia... hmmm jesli nie jest ono obfite to calkiem mozliwe ze moze tyle trwac.... . Moze nowicjuszka bedzie potrafila cos wiecej powiedziec cos w tym temacie, bo ja bym nie chciala Cie wprowadzac w blad.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chce wiedzieć na czym stoje, a to że się boje chyba jest ludzkie, bo bardzo chce tego dziecka.

A napisz prosze co Ty o tym sądzisz ( o krwawieniu ) licze sie z każdym odpowiedzią, I nowicjuszki i doświadczonej Smile

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, objawy wskazuja na ciaze... plamienie tez jest powiedzmy w mare normalne, wiele kobiet je ma. W dodatku jesli ginekolog "cos" widzial na USG no to ja bym sie trzymala optymistycznej wersji Wink

Radze sie nie stresowac, bo jesli jestes w ciazy to napewno dobrze to dzieciatku nie zrobi. Rozumiem Twoja obawe, wiec jesli zdecydujesz sie zrobic kolejny test polecam test z krwi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok rozumiem. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
jak tylko się czegoś nowego dowiem, napiszę. Smile

pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez polecam zrobic bhcg, testy te z aptek potrafia sie mylic...
jezlei chodzi o to krwawienie ( mowisz ze to na pewno nie miesiaczka bo jest skape ) na poczatku ciazy czasem wystepuje krwawienie ale nie powinno ono trwac dlugo, lekarz tez powiedzial ze moglo dojsc do poronienia wiec wtedy krwawienie moze trwac dlugo ale miejmy nadzieje ze jest wszystko ok w koncu na usg "cos" wyszlo
trzymamy kciuki i idz na ta bete Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agie25



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka piszesz, że takie krwawienie nie może trwać długo. Kurcze u mnie dziś mija 9 dnień plamienia, które się nasila. Czy ktokolwiek orientuję się, ile takie plamienie może twać ? Wizytę u lekarza mam zaplanowaną dopiero na piątek. Jeśli nic się nie zmieni w środe zadzwonię aby mnie przyjął.
Dodatkowo mijają / minęły pewne objawy. Bardzo się denerwuje tym faktem.

Dzięki za ciepłe słowa i odpowiedź.

Pozdrawiam,
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group