Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.8)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczyny:)
Wind-ciemne ma oczy,prawie czarne,jak moje:))
Kazdy mowi inaczej,jedni,ze caly N ( jak sie urodzil,to wypisz wymaluj tata)
Drudzy,ze podobny do mnie...teraz bardzo sie zmienia,wiec raz wyglada jak ja,raz jak NVery Happy

Tosia-jak to u Ciebie bylo z okresem? Tez jestes po cc i nie karmilas...mnie boli jak na okres,a okresu brak...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lala, no śliczości, Ty pięknie wyglądasz, a Jamie jak taki malutki rozkoszny berbeć Smile


wind_of_hope napisał:
lizelotko hmmmmmmmmmmmmmmm oj cos czuje ze Adaśko bedzie miał rodzenstwo i to szybko

No wiesz Wind, biorąc pod uwagę nasze problemy, to niewiadomo czy tak szybko, ale nie obrazilibyśmy się gdybyśmy nie musieli długo czekać. W każdym razie damy szansę naturze Smile


wind_of_hope napisał:
najpierw musze nauczyc sie byc mama

Nauczysz sie szybciutko, bo podobno kobiety mają to we krwi Smile

Dodano po 2 minutach:

Wind, a tak w ogóle, to prosimy o fotkę! Smile
Zaczęłaś 30 tydzień, a obiacałaś nam fotę jak będziesz w 30-stym Mr. Green
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotka-dziekuje slicznie:))
Musze przyznac czuje sie dobrze:) i staram sie tez jakos wygladac:)) hihi!!

Wind-ja nigdy w zyciu pieluchy nie zmienialam,a moj N na przyklad zmienial i sobie myslalam jak ja sobie poradze...ale poradzilam sobie!! naprawde wszystko przychodzi naturlanie:) tak samo balam sie go kapac,ale nie bylo problemu:) wlasnie,dawaj fote:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny bo to jest właśnie instynkt macierzyński Wink. Zostając mamusią wewnętrznie wiemy wszystko;). Oczywiście wiele nowinek i nieznanych przed nami ale te podstawowe sprawy naprawdę przychodzą same Wink

Miałam Wam jeszcze napisać odnośnie podkładów. Rosmanowskie się w ogóle nie zbrylają a te apteczne niebieskie to katastrofa.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a podpaski poporodowe?
jakich rozmiarow maja byc?
Sad
ja nic nie wiem.
to podkład mam tez sobie kupic i zabrac do szpitala?

lizelotko a pamietam o fotce tylko ze ja licze inaczej Razz
teraz na suwaku jest 29t3d wiec czekam do soboty az wybije 30ty tydzien i wtedy wrzuce foto Wink

nie wiem dlaczego tak sie liczy ze wkroczyłam w 30 tydz skoro jeszcze tego nie skonczylam Razz

w sobote napewno sie pochwale ! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind, podpaski poporodowe i podkłady poporodowe to to samo Smile
Jak pójdziesz do apteki i poprosisz o podkłady poporodwe, to dostaniesz takie właśnie wielgachne podpaski Smile
A podkłady rossmanowskie, o których piszą dziewczyny, to są takie, które możesz użyć do przewinięcia na nich dziecka, albo jak jesteś po porodzie w szpitalu, to możesz sobie na prześcieradło rozścielić i jeśli nawet coś przecieknie, to zawsze podkład możesz zmienić, a prześcieradło zostanie czyste. Dlatego warto do szpitala wziąć obie te rzeczy.
Wklejam Ci link do podkładów poporodowych, chyba taki mogę wkleić? Wink
Jak nie, to go dziewczyny wywalcie Smile

---------

Oj, Wind, ale przecież zaczęłaś już 30 tydzień, w sobotę go skończysz Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a podpaski poporodowe?
jakich rozmiarow maja byc?
Sad
ja nic nie wiem.
to podkład mam tez sobie kupic i zabrac do szpitala?

Podpaski poporodowe inaczej podkłady poporodowe. Znajdziesz je w każdej aptece lub drogerii np. rosmann . To takie duże podpachy Wink prawie jak pieluszki Wink. Zazwyczaj sa bez skrzydełek i nie sa przylepne dlatego najfajniej trzymają się własnie w siateczkowych majteczkach.
Podkład ten do leżenia kupisz w drogeriach albo w aptece. CZy brac to wszystko? Musisz przejsć się do szpitala lub zadzwonić i zapytac. U mnie wszystko było gwarantowane. Podkładów/podpasek miałam do woli, podkłady na łózko tez były.
Weź na pewno podkłady dla dziecka...tak aby podczas przewijania nie leżało na tej kozetce.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu Wink
Wind, musi wystarczyć Ci opis Wink
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko zawsze mozesz podesłac na pw Smile

ja tam 30tc zaczne w sobote Razz
licze tak od poczatku i niech juz zostanie.

chyba dacie rade bez foto co? Razz

a Ty to kiedy sie pochwalisz Adasiowym domkiem? eee??

jejku jak mi dzis napieło brzuch Sad
ledwo oddycham, dobrze ze chociaz małą czuje.

ok dzieki za wytlumaczenie, juz wszystko rozumiem Smile
kupie i podkłady pod materac i podpachy.
bleee
nienawidze podpasek Neutral
zawsze uzywałam tamponow Neutral
teraz bede czuła sie niekomfortowo, ble ble ble Razz

Tosiu a moze pamietasz jak czesto połozna przychodzi do domu?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind tez nienawidze podpasek,a musialam wytrzymac.
Ja tez wszystko mialam,dlatego najlepiej zadz do szpitala lub pojdz i sie dowiedz:)

Te podpaski/podklady poporodowe u mnie w szpitalu byly przylepne i bylam szczesliwa,bo mi te nieprzylepne sie przekrecaly:DVery Happy ale w siateczkowych gatkach bylo ok:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group