Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.8)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok ale teraz to chyba za wczesnie na wizyte w szpitalu, nie? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind, podejść do szpitala, żeby zapytać co Ci jest potrzebne do porodu możesz zawsze Smile
A moje zdanie jest takie, że lepiej być wcześniej przygotowanym. Nie zakładam najgorszego, ale mam na uwadze, że moja siostra cioteczna urodziła pod koniec 7 miesiąca, a sąsiadka w połowie 8. Ja zamierzam rodzić na czas ( taaaa Wink ) ale mimo to wszystkie rzeczy do szpitala mam już od prawie miesiąca w domu. U mnie było tak, że lista tego co potrzebne była na stronie internetowej szpitala więc miałam łatwiej.

Wind, liczysz tygodnie nieprawidłowo, no ale w sumie to nie takie istotne Wink


wind_of_hope napisał:
a Ty to kiedy sie pochwalisz Adasiowym domkiem?


zrobię tak jak Ty i wkleję fotę jak będę zaczynała 30 tc czyli za jakieś półtora tygodnia Smile

Ja też zawsze używałam tamponów, no ale nie będzie wyjścia....

Dodano po 36 minutach:

Tosiu, nasza doświadczona kobietko Smile
Odebrałam wczoraj wyniki badań krwi i moczu i po raz pierwszy coś jest nie tak. Rzucisz okiem?






Kurczę, nie mogę wstawić większych obrazków Sad
Ale jak się na nie kliknie to powinny pokazać się większe, przynajmniej u mnie tak się robi, i wtedy wszystko ładnie widać Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotka napisał:
Wind, liczysz tygodnie nieprawidłowo, no ale w sumie to nie takie istotne Wink

a niech tam Razz

lizelotko oczywiscie ze licze sie z wczesniejszym porodem, z reszta pisałam juz pare str temu ze czuje ze bedzie wczesniej Smile
zobaczymy jak to bedzie.

a w szpitalu to gdzie mam isc sie pytac?
na izbe przyjec czy na porodowke od razu?! Rolling Eyes
przeraza mnie zapach szpitala Neutral
fuj...

Dodano po 23 sekundach:

lizelotko a Twoj gin nie omawia wynikow badan ktore zleca?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tosiu a moze pamietasz jak czesto połozna przychodzi do domu?

Wszystko zależy od danej placówki która wysyła położne i od rodziny ...patologia itd.
U nas była tylko raz na samym początku. Po dwóch dniach od wyjścia ze szpitala. Chyba najwięcej wizyt to trzy ale bardzo rzadko tyle chodzą .

Cytat:
ok ale teraz to chyba za wcześnie na wizytę w szpitalu, nie?

wcale nie za wcześnie . Idz na oddziałał położniczy i zapytaj

A co do liczenia dni ciazy...to czemu źle? Nie doczytałam chyba wczesniej Embarassed

Lizelotko nie otwierają mi sie okienka ale to pewnie wina programu. Jak wieczorem usiąde do laptopa to sprawdzę co tam Ci wyszło Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
lizelotko a Twoj gin nie omawia wynikow badan ktore zleca?

Wind, omawia, ale wizytę mam jutro wieczorem dopiero i chciałam się podpytać Smile


tosia81 napisał:
A co do liczenia dni ciazy...to czemu źle?

No bo Wind liczy, że jak teraz ma 29 tydzień 4 dzień, to znaczy że za 3 dni zacznie 30 tydzień, a przecież za 3 dni to ona skończy 30 tydzień.
To tak jakby liczyć od początku ciąży, najpierw masz pierwszy dzień ciąży, potem, 2, 3 itd. No i wraz z pierwszym dniem rozpoczynasz pierwszy tydzień, a wraz z siódmym kończysz pierwszy tydzień. A Wind liczy tak, że siódmego dnia ciąży ona dopiero zaczyna pierwszy tydzień.

Tosiu, to czekam wieczorkiem na Twoją opinię Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e no pewnie,ze tak się liczy Wink. 29t4 d to skończony 29 tydzień i 4 dni juz 30 tego;) czyli końcówka 30 tygodnia .
Lizelotko ja nie widze wyników. Klikam na okienka i ślaczki mi wychodza .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem





uff...udało się jakoś, więc Tosiu, idę jutro do gina ale o 19:00 dopiero więc jeśli zdążysz to napisz co myślisz Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra dobra Razz
niech bedzie ze jestem w 30tc Wink
zawsze z matmy byłam kiepska Razz

foto bedzie w sobote o ile znajde czas ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind kochana:) ja tez nienawidze zapachu szpitala:) ale uwierz mi jak bedziesz rodzic,to wszystko bedziesz miala gdzies:) i to jak wygladasz i czy smierdzi czy nie:) mowie Ci Smile bedziesz chciala po prostu urodzic:) i miec wszystko za soba:)
Ja pomimo znieczulenia,nie czulam nic,moglam spac:) to tez chcialam,zeby maly przyszedl na swiat jak najszybciej:)
cale szczescie,ze mialam fajna polozna,ktora sie mna opiekowala,N byl kolo mnie,gadalismy,pytalam polozna o tysiac roznych rzeczy:) bo ja to taka ciekawska:) takze mowie Ci,nie bedziesz sie przjemowac:)
Ja pamietam,ze moje wlosy od lezenia wygladaly strasznie i poprosilam N,zeby mi zwiazal ladnie,bo ja mialam wenflon,tysiac rurek(od kroplowki,od znieczulenia) a ten nie umial...wygladalam MASAKRYCZNIE,ale naprawde mialam to gdzies:D a bardzo wazny jest dla mnie wyglad:) tez sie stresowalam tym wszystkim...ale rodzisz i nie myslisz o tym:)Smile))))))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala no mam nadzieje ze bede miała gdzies i zapach i lewatywe Razz
hehe

a my jestesmy po wizycie.
i tak z utesknieniem czekam do nast piatku bo ide na 3d Smile
nareszcie!

w skrocie z dzisiejszej wizyty.
- szyjka dluga , zamknieta
- wody w normie
- lozysko młode Razz
- waga płodu 1420g (nie wiem czy to duzo czy mało) Razz
- płec: zostaje cora Razz
- serducho ok.

wiecej Wam napisze w nast piatek Smile

Dziewczyny a po jakim czasie mozna zapraszac rodzine w odwietki?
ile tyg musi miec maluch? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group