Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu(part.8)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie oglądajcie takich programów. To są naprawdę skrajne przypadki kiedy muszą używać kleszczy czy próżnociągu.
Wszystko będzie dobrze. Poboli i przestanie. Ja bałam się okropnie ale mogłabym rodzić choćby jutro ( oczywisćie pomijając problemy z małą ). To fajny ból. NIe jest okropnie mocny. Da się wytrzymać o ile dobrze załapiecie oddech. Niestety przy bólach krzyżowych nie pomaga nic. To po prostu dusi że aż tchu brak więc o oddechu nie ma mowy ale w skurczach brzusznych ODDECHEM niwelujecie ból o kilkadziesiąt procent. To da się wytrzymać. Skurcz nie trwa długo.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaraz zwariuje,az mi niedobrze!:./
Tosiu,pytanie dotyczy sie Ciebie,bo Ty juz bylas w 9 mc ciazy,dziewczyny jeszcze nie...jak to z ruchami pod koniec? u mnie maly taki dzis spokojny,ze umre z nerwow....troche go poczulam w ciagu dnia...ale musialam go popukac,poszturchac,potem cisza...postanwilam wziasc kapiel,toche sie powyginal,pupke wystawil i znow cisza....wiem,ze maja mniej miejsca dzieciackzi na tym etapie i w ogole czytalam,ze 60% czasu to spia...ale nerwy mnie zjedza!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana dzieci na tym etapie sa bardzo wrażliwe na ciśnienie, pogodę itd. Pamiętam jak lekarz mi mówił,że dziecko może być ospałe jakiegoś dnia przecież i my czasami mamy gorszy dzień. Jeśli się rusza to jest wszystko ok. Nie musi się wypinać ciągle. Na końcówce czułam Zu rano, jak kładłam się spać i w dzień w zależności od jej humorku Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie chyba sie zorientowal,ze mama sie denerwuje i teraz sie rusza,ze az boli...zreszta tatus zrobil domowa pizze i zjadlam i chyba mu smakowalo:PPPP boze ile jeszcze nerww przede mna!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,wstalalismy dzis po 12:30!!! Szok!!! Leb mi teraz peka:DVery HappyVery Happy pije slabiutka kawusie z syropem waniliowym:))))
Znalazlam sobie nowa pozycje do spania i tak mi wygodnie,ze SPIE:))) ale nie wiem,czy moge tak spac,bo leze pol na brzuchu pol na lewym boku,z poduszka moja miedzy nogami,ale nie czuje jakbym ten brzuch uciskala....wiec moze moge sobie pozwolic na takie cos,czy nie powinnam???
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala ja tez tak czasem spie Razz tyle ze z kołdra miedzy nogami.

a ja Wam sie chce pochwalic moim połowkowym bebenkiem, od razu mowie ze z przodu nie wyglada tak jak na zdj tylko mniejszy,zalezy od jedzenia Razz




ps- skad wiadomo gdzie jest dupka, głowka, nozki?? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ladny brzusio !!! Smile
Wiesz na tym etapie to nie wiem,czy da rade wyczuc samemy gdzie glowka,dupa,nozki itp...ja d paru tygodni dopiero jestem w stanie powiedziec:P bo jak sie widac to ewidentnie wiadomo,ze to pupeczka!!!

A ja mam jakies wrazenie,ze moj czas sie zbliza:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind fajniutki brzusio. NA twoim etapie nie masz szans na samodzielne określenie gdzie co jest Wink. Można pomylić główkę z pupcia Wink Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 1:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,ale na styczniowym forum na bencu nuda wieje:P prawie wszystkie juz urodzily,chyba tylko dwie zostaly,w tym ja:DVery Happy
Na forum brytyjskim styczniowym to juz w grudniu rodzic zaczely :]
Nie ma z kim pogadac:D
Dobrze,ze Wy tu jestescie:)))))))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia napisał:
Dobrze,ze Wy tu jestescie:)))))))

osz TY, na konkurencji siedzisz? no wiesz? Razz
zartuje Wink

tosia81 napisał:
Wind fajniutki brzusio.

dziekuje Wink


lalalunia napisał:
Wind ladny brzusio !!!

dziekuje Smile

teraz trzymajcie kciuki za Sobote Smile mamy usg połowkowe, zyczcie mi chłopczyka Smile bo na dziewczynke nie jestem przygotowana Neutral

co do dupki, głowki to wiem ze to za wczesnie, tylko ciekawi mnie jak to rozpoznac ze to akurat posladki sie wypinaja albo głowka Smile ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group