Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia trzymam mocno kciuki. A Ty to twarda babka musisz byc skoro masz juz skurcze, a jeszcze zajrzalas na forum Laughing Pochwal sie pozniej maluszkiem.
Powodzenia!!! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiu fajnie że się odezwałaś, jak długie masz te skurcze?

Ja właśnie wróciłam mądrzejsza od lekarza. Ginekolog powiedział ze urodze na dniach, ponieważ odchodzi mi już czop, obniżył się brzuch, mam skurcze, a dzidzia mniej się rusza. Mówi że to wszystko wskazuje na to że lada dzień urodzę, więc poinstruował mnie na co zwrócić uwagę, co jest normalne, jakie są możliwe scenariusze, itp. Teraz czuję sie już spokojniejsza, bo wiem mniej więcej jak wygląda czop i wody płodowe, i co może mnie zaniepokoić, a kiedy mam pojechac do szpitala. Taki instruktaż dzisiaj dostałam. W ciągu ostatniego miesiąca doszedł mi 1 kg, więc to nie jest zawsze tak że na końcu tyje się najwięcej. Ja najwięcej przytyłam w drugim trymestrze Smile

Słuchajcie mam na prawdę super lekarza i wcale nie chodzę prywatnie Smile
Na prawdę jest na każdy telefon, dzwoni do mnie że np. spóźni się na wizytę, a jak będę rodzić to poprosił żebym zadzwoniła albo chociaż napisała smsa jak mi idzie Razz
Jednak zdarzają się fajni lekarze, którzy cierpliwe odpowiedza na wszystko Smile

Gosia dołączam się do malutkiej i mam nadzieję że pochwalisz się już niebawem swoim maluszkiem. Zdaje się że córeczką Smile

Acha i zapomniałam napisać, że jak lekarz słuchał ruchów to mała akurat kopnęła prosto w jego trąbkę <haha> Chyba nie lubi być podsłuchiwana Razz
A tak poza tym mam bardzo dobre wyniki, nawet praca nerek sie unormowała, poziom hemoglobiny idealny, nieciężarne moga mi pozazdrościć (hehe), za to bardzo niskie ciśnienie 90/70. Piję właśnie mocną kwaśną herbatę i zagryzam kiszoną kapustą. Sam kwas Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie Sprezyna, ze z mala wszystko dobrze Smile Rodzic dziwczyny, rodzic Laughing Jak ja Ci zazdroszcze.
A nam w tym miesiacu znowu chyba sie nie udalo Crying or Very sad Tak czuje...
Trzymam za Was kciuki! Buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powodzenia Gosia Smile zajrzyj koniecznie jak juz urodzisz Smile

Malutka nie zamartwiaj sie Smile macie to szczescie ze nie jestescie sami Smile macie przeciez owoc milosci Wink drugi tez bedzie- wtedy kiedy najmniej bedziesz sie spodziewała Smile good luck Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziekuje Wind... Liczylam, ze pod choinke dostaniemy prezent, a tu nic z tego Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh..dostaniecie :* napewno. nie wolno sie poddawac Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj poddać to ja sie nie poddam!!! W zadnym wypadku Laughing Tylko jak sobie pomysle o tych obserwacjach sluzu i o tym wszystkim, to mnie trafia. Mam juz dosyc wszelkich testow ciazowych, itp.

Niedlugo mamy rocznice slubu, moze wtedy sie uda Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malutka23 ja dowiedziałam się o ciąży kiedy też już sie jej nie spodziewałam i liczyłam bardziej na okres aniżeli na dzidziusia. Dzisiaj jakna to patrzę z perspektywy czasu cieszę się że stało się o w momencie kiedy najmniej sie oczekuje, bo nie było kolejnych rozczarowań tylko niespodzianka. Jak zaczęliśmy się starać to każdy objaw był traktowany przeze mnie jak ciążowy,a potem rozczarowanie. Było nawet trochę wręcz obsesyjne wyszukiwanie dolegliwości ciążowych.
A akurat jak się okazało że jest fasoleczka, to nie miałam żadnych objawów i nawet nie podejrzewałam że tym razem się udało. Jak zrobiłam test to był juz mój 6 tydzień ciąży, w 7 tygodniu na wizycie u ginekologa widziałam już malutki pęcherzyk na monitorku Smile Mała miała wtdy tylko 7 mm i żadnych kształtów ludzkich, tylko taka malutka kuleczka. Ale po raz pierwszy zobaczyłam owoc naszej miłości. Nawet mi łezka poleciała i cały czas się modliłam żeby niuńka chciała już tam pomieszkać Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia juz sie nie odzywa, pewnie juz w szpitalu.
I nawet Sprezynki dzis tu nie widac. Czyzby tez wybrala sie juz na porodowke?
Oj chyba niedlugo dziewczyny pochwala sie swoimi bobasami Very Happy
Hehe takim to fajnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pochwala sie i forum zdechnie do reszty...kazda bedzie zajeta swoim malenstwem.juz Sekrecik zapomniała o nas- z reszta wiedziałam ze tak bedzie Smile kto o zdrowych zmysłach majac noworodka w domu siedzi na forum ? Neutral Razz.
no coz...forum swoje oblezenie przezylo. teraz czas na zmiany.
cos czuje ze w nowym roku bedzie tu coraz mniej ludu Sad juz teraz jest tyle co kot napłakał... ;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następny
Strona 44 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group