Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja na siedem od mostka, jak byłam czyli powinnyśmy już rodzić Smile Już kompletnie straciłam ochotę na wychodzenie, ciągle boli mnie brzuch, ponad to mam jakieś zawroty głowy nawet jak leżę. I jeszcze sobie uszka przewiałam, bo strasznie mnie bolą razem z głową.
Teraz się cieszę że wszystko już przygotowane, bo ja już nie daje rady.
Wczoraj pięć osób do mnie dzwoniło żeby zapytać czy już rodzę lub urodziłam Smile
Gosia fajnie ze już tak malutko ci zostało, do środy to max. 4 dni jak nie urodzisz np. jutro Smile
Trzymam kciuki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki! Trochę tu pusto, brak naszych mamusiek... Zostałam sama..
Wczoaj pojechaliśmy na zakupy i kupiliśmy naszej niuńce automatyczną kołyskę (huśtaweczkę).
Mój mąż nadziwić się nie może jak jednemu takiemu maleńkiemu dziecku potrzeba tylu kołysek, siedzonek, fotelików i innych wynalazków... Smile No cóż racja, wszystko w dużej mierze pzeznaczone dla komfortu mamusi, ale ciężko odmówić czegokolwiek. Za to mówię do męża, żeby nie zmarnować tylu rzeczy, trezba za jakieś dwa latka mieć następną dzidzię Very Happy Exclamation
Dla Patrysi wszystko juz przygotowane, a mała każe na siebie czekać Confused
A tak poza tym czuję się tak średnio, mam lepsze i gorsze chwile. Brzueszek dalej boli, szybko się męczę, łapią mnie skurcze, dzidzia się mniej rusza bo już nie ma miejsca w brzuszku. Za to jak chce potrafi o sobie przypomnieć. Adam bardziej stresuje się zbliżającym porodem ode mnie. Dzwoni kilka razy dziennie zeby zapytać czy mam juz skurcze (a przecież jakbym miała to bym od razu do niego dzwoniła), nawet do łazienki chce ze mną chodzić. Mam nadzieję że niedługo będę mogła się pochwalić też swoim bobaskiem Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Sprezyna nawet nie wiesz ile bym dala, zeby moc dolaczyc do forumowych mamusiek. Ale samotna to Ty tutaj nie musisz sie czuc!!! Ja regularnie czytam Twoje posty i ZAZDROSZCZE Crying or Very sad Zycze Ci (a wlasciwie Wam) wzystkiego dobrego i leciutkiego porodu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje ci Malutka że chociaż ty odpisałaś Wink Myślę że niedługo ty przejdziesz na ten temat tutaj, a ja będę wskawiwać zeby poczytać i wam podopingować Smile
Mój kochany mężuś tak mnie rozpieszcza że wstąpił po pracy do sklepu kupił mi pączki i kapustę kiszoną, bo chciał mi zrobić niespodziankę, a nie wiedział na co będę mieć akurat ochotę <haha>. Teraz jak jestem juz na końcu stwierdzam że fajnie jest być w ciąży, choć też dużo wyrzeczeń. najbardziej żałuję że w tym roku nie pojadę na białe szaleństwo, ale wspólnie z mężem uzgodniliśmy że nasza córa szybko zacznie się uczyć jeździć na nartkach Smile A tak poza tym jeszcze nigdy nie bylam tak wsłuchana w swoje ciało i nie miałam tylu czasu tylko dla sebie. Teraz jeszcze wykorzystuje to jak się da, mało się ruszam, ale juz nie myslę o tych kilogramach Razz Niedługo zacznę wszytsko zrzucać... Smile Kupiłam ostatnio skakankę, ale mój men stwierdził że ja schowa na wszelki wypadek bo jeszcze mi coś szczeli do głowy i zacznę skakać. Niestety ja pierwsza ją dorwałam i dla sprawdzenia swojej sprawności fizycznej na tym etapie przeszkoczyłam kilka razy i wcale nie miałam zadyszki. Ale jeszcze musze odłożyć ją i poczekać Smile

malutka23 życzę ci z całego serca żeby wam się udało i żebyś mogła doświadczać wszystkich radości (i trudów ciąży), ale skoro czytasz nasze posty to zapewne wiesz o czym piszę Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj wiem Sprezynka, wiem. Mam juz w domu 2.5-letnia coreczke i bardzo duzo bym dala, aby znow moc doswiadczyc urokow ciazy. Moze w koncu sie uda... Powodzenia Kochana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to myślę że to Ty powinnaś nam tutaj rad udzielać kochana... Smile
Najbardziej właśnie lubie ten wiek u dzieci, bo już sa takie rozumne. Córeczka mojej siostry w lutym skończy dwa latka, jest taka kochana i fajniutka, moje oczko Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ta moja to jest az za madra Laughing Zanim skonczyla rok to mowila juz podstawowe slowa, teraz mowi zdaniami praktycznie wszystko ( to czego nie powinna tez) Laughing Lobuz z niej taki, ze szok Shocked
Lobuz, ale jest kochana... Ciagle mi marudzi, ze chce miec siostrzyczke. A co ja moge Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To super masz małą. A Ty tez tak bardzo chcesz maleństwo jak córka, czy raczej uległaś jej naciskowi? Laughing
Ja dzisiaj idę na wizytę więc napiszę jak mi poszło tym razem Smile Mam nadzieję że jakieś budujące informacje :p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to wlasnie my zdecydowalismy sie na dziecko. Bardzo chcemy kolejny raz zostac rodzicami. Chyba niepotrzebnie zapytalam malej czy chce siostrzyczke, albo braciszka, bo od tego czasu marudzi Smile
Dziecko niestety nie ma pojecia czasu, ma byc teraz i juz Laughing

Sprezyna czekam na wiadomosci jak tam u doktorka Smile Trzymajcie sie cieplutko!!! Milego dnia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GosiaczeQ25



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Dziewczynki to ja jeszcze nie urodzilam ale mysle ze to bedzie dzisiaj:)Od rana mam skurcze i wlasnie zapisuje co ile...mam nadzieje ze dzisiaj bedzie po wszystkim:)jak dzisiaj nie to jutro napewno do szpitala jade bo juz tydzien po terminie:)Buziaki trzymajcie kciuki buzka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następny
Strona 43 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group