Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GosiaczeQ25



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Dziewczynki i oto jestem:)Urodziłam 4 grudnia o 3.05 piekna czarnulke:)Nadia wazyła 3580 i była 57 cm długa:)Meczyłam sie przez 13 godz ale było warto:)Moj słodziak wszystko wynagrodził:)Po porodzie byłam jeszcze 7 dni w szpitalu bo Malutka miala zoltaczke. Ale juz jest wszystko dobrze i jestesmy od srody w domku:)Ja juz doszłam do siebie, nic mnie juz nie boli...Pozdrawiam Was Kochane)Sprezynka to na kiedy Ty masz termin??Co ten lekarz jakis głupi?Ale nie martw sie ja tez zmienilam lekarza w osttanim tygodniu z czego jewtem bardzo zadowolona bo byl ze mna przy porodzie i bardzo mi pomogl urodzic Dzidzie:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja czekam do świąt, mam nadzieję że na wigilię będę juz z niuńką w domu, bo to nasze pierwsze wspólne święta z mężem w naszym domu. W tamtym roku był problem bo rodzinka duża i musiliśmy w wigilie kursować, ale teraz ma być zupełnie inaczej.
Lekarz bardzo mnie zdenerwował, teraz chodzę do takiej babeczki do spzitakla, fajna babka, zrobiła mi wszyskie możliwe badania no i czekamy. Strasznie ci zazdroszczę Gosia że masz już małą przy sobie, ale pogodziłam się z tym że ja na moją muszę troszjkę dłużej poczekać, bo to dla jej dobra. Lekarz kazał mi troszkę więcej jeść niż do tej pory, żeby mała troszkę utyła, ale nie obżerać się Smile
Tak więc gratuluję dzidzi i mam nadzieję że napiszesz czasem coś tutaj i nie zostawisz mnie samej... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GosiaczeQ25



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie Sprezynka ze Cie nie zostawie:)Bede tu wpadac:)Dobrze ze zmienilas lekarza widocznie tamten jakis choryyyyyyyyyy...trzymam kciuki za Ciebie i Patrysie:)Buziaki

ps.a to fotka mojej Nadusi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia gratki!!!!! widac na foto jaka czarna Razz Ty mulatka czy jaka? hehe.
rodziłas nauralnie?czy CC?karmisz piersia czy z butli?

sprezynka...naslij myszy na tego lekarza heheh Razz duren..;/ jak mozna tak badac..z samych wynikow krwi i moczu? Neutral a gdzie usG Neutral ehhh..tzn ze co? zle wyliczył Ci termin porodu tak?
a jak wyliczał? z daty ost. @ czy z usg?
ps- ja Cie tez nie zostawie Razz hehehe. bede duchem Very Happy przy Tobie,przy Was ?Razz


UWAGA ! ! ! ! ! ! ! !
--------------------
z Uwagi przekroczenia 50 stron temat zamykam.; prosze kontynuowac rozmowe tutaj-->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp66660.html#66660

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
Strona 47 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group