Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No stałych bywalców rzeczywiście jak na lekarstwo...ale myślę że w końcu "zła passa" się odwróci:D

A tak swoją drogą chciałabym mieć takiego maluszka...Ale jeszcze troszkę zbyt wcześnie chyba dla mnie po poprzednim nieplanowanym, pokochanym i utraconym... Crying or Very sad
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki ja nie urodziłam jeszcze, za to Gosia na pewno jest na porodówce, bo była tydzień po terminie i sama pisała że będą jej wywoływać poród.
Moja niunia dalej sobie siedzi w brzuszku, byłam dzisiaj u lekarza po kolejne zwolnienie, a potem już na macierzyńskie, nie mam co liczyć na kolejne zwolnienia :/ Ale mam też nadzieję ze w przyszłym tygodniu urodzę...
Zaczynają mi się śnić niezłe koszmary porodowe...
Ja na pewno będę zaglądać tutaj częściej po urodzeniu bobaska, bo to będzie jedno z niewielu zajęć po urodzeniu Razz Najgorsze pierwsze dni bo wtedy oblężenie - wiadomo każdy chce zobaczyć dzieciaczka, a i rodzice jeszcze bez wprawy Smile
Denerwuje się czy mała nie będzie mnie chciała tak potrzymać, chociaż puszczają mi nerwy. Wczoraj dałam niezły popis wycia, bo źle z brzuchem a i porodu się boję. Mój mężulek pojechał po pracy beze mnie szpital wybadać, potem mi wszystko opowiedział. Sala do porodu rodzinnego kosztuje 250 zł, ale nie można jej wcześniej zamówić, dopiero jak będę na miejscu i będzie wolna można brać. Pobyt męża na sali porodowej za zgodą pozostałych rodzących kosztuje 200 zł. Znieczulenie około 600 zł (zapomniał zapytać) wiec wiem z wywiadu, a z doświadczenia rodzących znajomych to super personel medyczny, fajny i dobra opieka bez przekupstwa.
Dziewczynki trzymajcie kciuki żebym urodziła najpóźniej do 14 inaczej zwariuję Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprezynka powodzenia! beede trzymała kciukasy!! napewno sie uda. moze pobrykaj troche z mezusiem w nocy Razz napewno przyspieszy porod Smile

Nowicjuszka ile masz lat? planowaliscie 1wsza ciaze? czemu teraz nie staracie sie? obawa przed kolejnym poronieniem? a moze sie uda! warto probowac Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprezyna trzymam kciuki!!! Na pewno wszystko bedzie ok. Moj pierwszy porod przyszedl tak niespodziewanie, ze nie zdazylam o nim pomyslec, wiec moze nawet lepiej. Smile Zrozumialam, ze nie ma juz odwrotu jak odeszly mi wody Laughing

Sprezyna pomysl, ze za miesiac porod bedzie juz tylko wspomnieniem, a moze juz za tydzien bedzie po wszystkim i bedziesz miala malego szkraba przy sobie. Tego Ci zycze Smile

Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej laseczki ja jestem juz 3tygodnie po porodzie i zapomnialam o wszystkim
najgorsze byly te skurcze to jest nie do wytrzymania gdyby nie ten zastrzyk w kregoslup chyba bym umarla z bolu...
I pozniej tydzien goila mi sie rana chwilami kulo ze musialam sie zatrzymac za to teraz biegam jak strzala wrocilam juz do swojej wagi
Moj synek tez rosnie na drozdza ostatio jak wazyla go polozna to mial
4300 teraz bedzie wazony we wtorek moj kroliczek malusi hehe
_________________
Mamusia i Tatuś Bardzo Cie Kochają Skarbusiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind pierwsza ciąża była zupełnie nieplanowana, spadła na nas jak grom z jasnego nieba...na początku oboje byliśmy przerażeni, bo zaczynalismy studia, a tu taka nowinka...gdzieś po miesiącu od dnia w którym się dowiedzieliśmy o ciąży oboje bardzo się z tego cieszyliśmy...a w kolejnym już nie było z czego... mamy 20 lat...teraz lepiej będzie jak skończymy studia na spokojnie i oboje oswoimy się z tym co się stało...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha oke Smile rozumiem Very Happy. w takim razie powodzenia po studiach Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no no ... jak ten czas szybko zlecial ... sekrecik niedawno ciaza a teraz juz troszczenie sie o prawidlowy rozwoj maluszka. W sumie ten twoj photo blog jak pamietnik ... fajnie ... ale ja tam chyba wole miec zeszycik dla dziecka w ktorym bede umieszczala mu zdjecia z zabkowania i dane o pierwszych wypowiedzianych slowach ... eh ... marzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2008 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja jeszcze nie urodziłam... czekam ciągle na sygnał do porodu. A najgorsze jest to że wszyscy do mnie dzwonią i pytają czy już, stres :>
I chciałabym obalić mit seksu, wcale ne pomaga, podobnie jak masaż piersi :> Nawet wysiłek fizyczny nic nie zmienił...

Dzisiaj sa mikołajki, wybudowano nową galerie koło nas, myślę żeby się wybrać na zakupy, ale babcia mówi żebym nigdzie nie chodziła, bo czop się oderwał i jeszcze zaczne rodzić, nie wiadomo kiedy, no więc siedzę w domku. Mój mąż jedzie na zjazd, potem musi załatwić sprawunki, za to popołudniu jadę do fryzjera żeby sobie podciąć wygodnie i ładnie włoski Wink
Zawsze mi szybko rosły, ale w ciąży rosną błyskawicznie i muszę je krótko ścinać bo zaraz odrastają. Wiecie dziewczyunki że mimo iz bioderka mi się poszerzyy zmieściłam się w swoje spodenki sprzed ciąży, więc jestem dobrej mysli że jak urodzę to szybko wrócę na tyle do siebie, żeby nosić swoje ulubione łaszki Smile

Może jednak moją Patrysię coś podkusi i będzie naszą małą mikołajką Smile byłoby cudownie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam wszystkie forumowe mamy ...
nastawilybyscie sobie nowe suwaczki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Następny
Strona 45 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group