Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hay wind wczoraj kupilam takie super ciuszki ze szoken
i spiorek hehe a sobi ide kupic dzis bo brzucho odstaje a
bluzki mam w rozmiarze s a nie chce malucha obciskac Laughing

Czuje sie cool maluch juz zaczyna pracowac w moim brzuchu na calego
najwiecej wieczorami haha
_________________
Mamusia i Tatuś Bardzo Cie Kochają Skarbusiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sekrecik oooo Smile jak cudownie Smile juz czujesz ruchy?jakie to uczucie? jak poznałas ze to ruchy...zaczeło ci pulsowac w brzuchu czy jak? Smile. rozmiar S? matko kochana....nie wygladasz na Eske Razz ja bym Emke dała heheh Razz oczywiscie bez obrazy. laska jak sie patrzy Wink. nono. to powodzonka Wink_
ps- macie juz imiona? dla syna lub cory ? Smile jak narzeczony?happy pewnie co? Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamy ale tylko dla dziewczynki MIchell
dla chlopca jeszcze nie ale myslimy nad tym
Podaj mi swoje gg poprzesylam ci fajowe foty:)
Wlasnie od wczoraj laduje sie w emki hehe
A ruchy sa bardzo dziwne jakby fale wody uderzaly w brzuszek:)
Uczucie bardzo fajne ale czasem za mocno sie buja i jest mi nie dobrze hehe Wink Adas jest heppy hehe juz nie moze sie doczekac dzidziuska
w tym tygodniu jedziemy po obraczki i jakies ciuszki:)buzka -----
_________________
Mamusia i Tatuś Bardzo Cie Kochają Skarbusiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję dziewczęta że się tak o mnie troszczycie, nie pisałam ostatnio bo moje samopoczucie było beznadziejne i całymi dniami leżałam w łóżeczku. Gratuluje Sekrecik slubu, znowu nam sie terminy zbiegły, bo ja wychodzę za mąż 14 czerwca o 14:00. Bardzo sie nagimnastykowaliśmy zeby przełożyć ślub z września na teraz, ale wszystko udało się pomyślnie. Dzięki temu mogę wystąpić w suknie na gorsecie, choc też ciut mi brzuch się zaokrąglił i odstaje, i pobawic się bardziej będę mogła. Mam ostatnio taką nerwówkę i ciagle krzyczę na mojego chłopa, że czasem sobie myśle że on mi powie nie zamiast tak... ciągle mi się wydaje, ze przydarzy mi się coś strasznego. W nocy mam takie głupie sny. Np. dzisiaj mi się śniło, że byłam u ginekologa, a ona kazała mi dać kopertę... a dopiero potem pokazała mi zdjęcie z USG, na którym dziecko wyglądało jak big kijanka zwinięta w całej macicy, a lekarka mi mówi że to będzie ciężki poród i że dziecko trzeba będzie oderwac od macicy... Katastrofa... Zaczynam się niepokoić, dobrze że w przyszłym tygodniu mam wizytę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprezyna jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze. Ten sen to napewno tylko wyladowania wszystkich stresow ktore obecnie masz. Twoj organizm wie ze to nie najlepiej dziala na malenstwo i daje ci do zrozumienia. Ale jestem pewna ze to nie sa sny prorocze. Smile

Sekrecik88 gratuluje wybierania obraczek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syla23



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc kochane

No wiec ..... Szymonek urodził sie 25.05 o 23.20 waga 3860 g mierzył 58 cm. Od rana w niedziele miałam podłaczona kroplówke na wywołanie porodu ale nic sie nie działo, zaczeło sie o 16 i postepowało dosc szybko ból był ale do zniesienia był ze mój M co było cudowne niestety malutki był za duzy jak na moje mozliwosci i gdy miałam 10 cm rozwarcia wyladowałam na sali operacyjnej i zrobiono mi cc. Malutki poprostu gdy parłam wychodził ale gdy przestawałam cofał sie w kanale rodnym Crying or Very sad. na szczescie wszystko sie skończyło dobrze mały jest cudowny i narazie udaje mi sie go karmic cycem z czego jestem dumna tym bardziej po cc Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o rany .... Syla23 gratuluje ci z calego serca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Sylaaa Exclamation Exclamation Exclamation ale prezent dostałas na dzien mamy co ?Smile to nic ze o 40 min za wczesnieale i tak mozna traktowac jak niespodzianka Smile gratulacje od całej załogi forum Bi0 Smile wszystkiego dobrego dla maluszka Exclamation Exclamation
ps- jak sie czujesz po cc? ja słyszałam ze szybciej sie dochodzi do siebie niz po naturalnym porodzie...?! prawda to ? Smile
buziaki dla mamy i niunka Laughing Laughing Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syluś gratuluje malego bobaska:)
Laski mam pytanie bobo w brzuchu od ktorego miesiaca slyszy?
_________________
Mamusia i Tatuś Bardzo Cie Kochają Skarbusiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ja cudownie Syla SmileSmileSmile a ja juz sie matwilam ze cos nie tak bo sie nie odzywalas ale rozumiem ze obowiazki byly. Gratuluje narodzin synka i zycze duzo wytrwalosci w byciu mamusia Smile opowiedz czy maly czesto placze, czy w nocy czesto sie budzisz itp. pozdrowki :*:* Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Następny
Strona 2 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group