Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosik77 mówiąc ze pzychodzą tutaj po pocieszenie troche bagatelizujesz problemy - często niestety jest tak że babki w ciąży chcą usłyszeć ze w niej nie są - bo to je pocieszy - a po wszystkich objawach wynika że jest to bujda - ze ciąza jest.


co do "wiedzy lekarskiej " - nie ja ją mam a lekarz - ja co najwyzej powtarzam słowa usłyszane od kilku osób - nigdy nie potwierdzam informacji pochodzących tylko z jednego źródła.

Karzdy lekarz jest inny i niestety - jest wielu takich,którzy nimi nie powinni byc. Z tąd moje sceptyczne podejście do opinii jednego.

Zawsze lepiej podpytać sie innego - to da nam pewność


A internet - wiadomo - nalezy odrózniać informacje pomocne od tych niepotrzebnych Smile
To tak jak z książka medyczną - przeczytasz i juz ma 3/4 obiawów na choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie,
wiec co lepsze ? plastry czy tabletki ?
mimo iz duzo naczytalam sie na temat plastrow i tabletek to nadal mam problem ,co wybrac ?: (
moze ktos doradzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze ja nie wybrala bym ani tego ani tego .. takie moje zdanie i juz Wink
ale jezeli mialabym wybrac to chyba abletki... plastry sie odklejaja np. podczas kapieli huh... chyba nie czulabym sie dobrze wiedzac ze w kazdej chwili moze mi sie odkleic... ale to tylko moje zdanie:) pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez bym najchetniej nie brala ani tego ani tego,ale zabiezpieczyc sie jakos trzeba tak zeby byc pewniejszym

czekam na inne opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem zabezpieczyc sie trzeba... dlatego w moje plodne dni zabezpieczamy sie prezerwatywa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy co ci wygodniej brać - czy tabletki codziennie czy zmieniać plastry co tydzień

jedno i drugie jest drogie - np. plastry eva kosztują 60 zł za 1 opakowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn. cena nie gra tu akurat wiekszej roli
ale zarazem tabletek jak i plastrow sie boje
glupie mysli chodza ze zle przykleje i nie zadziałaja czy cos
a tabletki ze szkodza bardziej biorac pod uwage inne wchłanienie ,tabletek a plastrów. . .
i nie wiem ?

tak w ogole to anty prezz gin. sa przepisywane od 18 czy 17,16,15 latce zapisze tez lekarz ? jak to jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy od keidy dziewczyna ma okres ( od ilu lat) bo zazwyczaj pierwsze okresy sa bezowulacyjne.. i jezeli ginekolog takiej dziewczynie przepisze antykoncepcje w postaci chormonow to wiadomo one dzialaja tak ze nie ma owulacji... czyli dziewczyna moze juz nigdy lub przez jakis czas nie miec owulacji a w przyszlosci prowadzi to do nieplodnosci... wiec jezeli wiecej niz 3 lata miesiaczkuje to mysle ze bedzie oki..ale to ginekolog z prawdziwego zdarzenia powinien zrobic badania odpowiedenie.. i jest tez kwestia tego ze od 16 roku zycia dopiero mozna chodzic do gienka bez wiedzy opiekunow lub rodzicow.... jezeli ma mniej lat musi byc obecnosc rodzica lub jeg zgoda...Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez zastanawialam sie czy tabletki przy plastry.
Zdecydowalam sie na tabletki mimo ze gin doradzala mi plastry z powodu mojej watroby, ale nic mi sie nie dzieje a biore tabletki.
Nie czulabym sie dobrze z plastrami z wielu pwodow:
*balabym sie ze sie odklei
*nie wierze ze przez skóre od jakiegos plasterka bede chroniona antykoncepcja i ze te hormony mi się wchłoną
*klei pewnie by mnie uczulal bo nie raz sobie cos przyklejalam jakies plasterki, tasme klejaca i zawsze swedzialo i mialam podraznienia
*sa cholernie drogie
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:48 pm    Temat postu: Skutecznośc plastrów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Od miesiaca czasu stosuje plastry evry.
Kochalam sie z facetem po pierwszym plastrze ( 7 dni) i mam pyatnie, moze ktos wie czy jesli plaster jast dosyc sporo odklejony od ciala- dookola ok 5mm to czy skutecznosc sie zmiejsza?
Nie wiem czy powinnam sie denerwoac niechciana ciaza.
Pozdrawaim


----edit by emilka----
nie zakładaj dwóch takich samych tematów. jeden z nich kasuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group