Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia29



Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wawa
PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 11:06 pm    Temat postu: Plastry antykoncepcyjne - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Question Mam pytanie,czy pijac herbatkę odchudzającą i mając przyklejony plaster Evra nie będę miała zmniejszonego wchłaniania hormonów? Czy jedno z drugim można łączyć?Wiem że niektore środki na odchudzanie szkodza środkom anty.Proszę o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno, że te herbatki odchudzające, które mają działanie lekko przeczyszczaące moga osłabic działanie antykoncepcji. np. herbatka z zawartością senesu lekko przeczyszcza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mimi
Gość









PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 4:21 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to akurat do plastrow to sie nijak ma - przeciez sie ich nie polyka zeby mozna bylo wydalic;>
Powrót do góry
Reni



Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wafka
PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 11:41 am    Temat postu: Wszystko o plastrach antykoncepcyjnych - informacje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam sie dowiedzieć wszystkiego o plastrach antykon. pponieważ nie mogłam znaleźć nic o nich na forum...
bardzo potrzebuję informacji za wszystkie z góry dziękujęSmile
chciałam poznać ich działanie stosowanie cenę i czy sa na receptę i jakie są przeciwwskazania i ogólnie inne info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astrid



Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 4:59 pm    Temat postu: plastry czy tabletki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co wedlug Was jest lepsze? i czy po plastrach antykoncepcyjnych tez moga zachodzic jakies skutki uboczne jak w przypadku tabletek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno są skutki uboczne związane z używaniem plastrów antykoncepcyjnych.Tam przecież też są hormony,które oddziaływują na nasz organizm.Na pewno nie niszczą one wątroby,tak jak tabletki antykoncepcyjne,co niewątpliwie stanowi duży plus.Najlepiej zapytaj lekarza ginekologa co sądzi na ten temat.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 9:18 pm    Temat postu: Plastry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czy plastry antykoncepcyjne sa na recepte?
Moze ktos mi powie jakie srodki moge kupic bez recepty bo chce sie dobrze zabezzpieczyc a do lekarza narazie nie moge pojsc...
Dziekuje ze pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga22



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:31 am    Temat postu: Plastry antykoncepcyjne a okres!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałam Was zapytać czy jest to mozliwe ze po odłożeniu plastrów jest mozliwosc spozniania się okresu?? Bo mi juz spoznia się jakies 15 dni??? Plastry odstwilam pod koniec czerwca, okres wystapil, w lipcu tez wystapil,a w sierpniu go nie ma!! Oczywiscie w tym czasie mnie kochalam sie z nikim. Prosze o pomoc Aga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro w lipcu mialas okres normalnie to raczej ten nie opoznia sie z powodu odstawienia plastrow. Po prostu idz do ginekologa. Moze to jakas infekcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak ja jestem teraz we Włoszech i ciezko pracuje, wiec moze to jest jakis problem, no chyba ze jestem w ciazy,ale robilas osttanio test i wyszedl negatywnie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group