Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Funniak



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mogłaby mi któraś z Was powiedzieć, jakie badania będą mi potrzebne jeśli chcę zacząć przyklejać sobie plasterki? Z góry dziekuje : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

* badanie ginekologiczne
* cytologia
* badanie sutków
* określenie fenotypu i stanu hormonalnego (estrogenów w 3cim dc w celu dobrania pigułek i progesteronu, prolaktyny, fsh i tsh, żeby zobaczyć czy organizm kobiety prawidłowo funkcjonuje)
* ocena wskaźników wątroby i ocena układu krzepnięcia krwi
* oznaczenie poziomu cholesterolu i tłuszczy we krwi
* kontrola ciśnienia tętniczego
* BMI

Dodano po 21 sekundach:

oczywiście, to byłby ideał ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Funniak



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 25, 2008 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli te same badanie co potrzebne sa do pigulek Smile dzieki wielkie <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 2:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

phi :/ a lekarze strzelaja sobie leceptami na lewo i prawo bez wynikow badan ;/
tak samo z antybiotykami.. chorowalam 3 miesiace bralam 2 antybiotyki ktore nie pomogly bo koles nie zlecil biogramu tylko sadzil ze pomoze.

Jak sam nie zadbasz lepiej o swoje zdrowie to lekarz nie pomoze
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiula22



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 5:15 pm    Temat postu: krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam od niespelna miesiaca zaczelam uzywac plastrow antykoncepcyjnych evra w tej chcwili mam trzeci ostatni plaster i za kilka dni powinna zaczac mi sie miesiaczka.. moim problemem jest dosyc obfite plamienie krwia miedzy miesiaczka ktore wystepuje od ok 2 tyg oraz brazowy sluz z krwia .. mam nadrzerke chodze dosyc regularnie do lekarza ale to plamienie bardzo mnie zaniepokoilo Neutral




----edited by emilka----
temat przeniosłam do innego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asiula22, przez pierwsze 3 miesiące takie palmienia mogą sie pojawiać. jeśli nie znikną po 9ciu plastrach (czyli 3ech miesiącach), należy zastanowić sie nad inną metodą. może tabletki, może nr
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
turczynka



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 12:34 pm    Temat postu: co robić ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, nakleiłam swój pierwszy plaster tydzien temu we wtorek. Dziś powinnam zmienić plaster na drugi, ale miedzy czasie przeziębiłam sie ( gorączka, gardło. katar) biore teraz duzo tabletek i moj organizm chyba zaczął protestować. Strasznie bolał mnie żołądek, serce, piersi, piekło miejsce w którym był plaster. Odkleiłam go i nie przykleiłam następnego. Chce przeczekać tą chorobe i wrocić do plastrów od następnego okresu.

Co myślicie ?? Moge tak zrobic ?? czy lepiej jednak szybko dzis ten drugi plaster nakleić ( od sexu te 3 tygodnie moge sie powstrzymać ;p )


Prosze o rady!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

generalnie lepiej by było, gdybyś tak nie przerwała stosowania antykoncepcji i jednak przykleiła plaster. ale jeżeli bardzo się źle czujesz i w ogóle, to możesz przerwać niemniej Twój organizm trochę będzie zdezorientowany
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
turczynka



Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w piątek pójde do lekarza, zobacze co mi powie o tej 'przerwie'


ale ogólnie cos czuje, ze te hormony sie są dla mnie najlepsze... tylko co teraz prezerwatywa i stres pęknie czy nie pęknie.. ???

eeeech głupie to życie......

Dodano po 6 minutach:

Proszę pomóżcie mi dziewczyny... wy normalnie reagujecie na te hormony ??
to jest moja pierwsza metoda hormonalna i nie jestem w tym taka rozeznana...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazdy organizm roznie reaguje na hormony.
skoro po tych zle sie czulas, to moze sprobuj tabletek np. o mniejszej dawce hormonow, zreszta lekarz ci poradzi.
ja zanim trafilam na dobre tabletki to mialam 2 razy zmieniane.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group