Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja proponuje zastrzyk hormonalny - kłucie raz na 3 mieszki - koszt 40 zł za ampułkę.

nie występuje krwawienie.Zastrzyk jest jednochormonalny-zawiera tylko hormon żeński - jest bezpieczny nawet dla kobiet karmiących.

Jedyne ale - niewiadomo jak zareaguje organizm - przy tabletkach można przerwac - tutaj działa 3 miesiące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma dowodów na natychmiastowy powrót do płodności po odstawieniu hormonów.(sa badania stwierdzajace ze po niektórych hormonach taki powrót może trwac nawet do 2 lat - wszystko zalezy od organizmu )

Jeżeli jednak zajdziesz w ciąze to oznacza ze organizm jest gotow - nie ma co sie obawiac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziusia000



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 12:49 pm    Temat postu: szzukam dobrej rady! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchajcie plasterków urzywam dopierko tydzień i 5 dnie w niedziele kochałam się ze swoim chłopakiem na maksa czy po tak krutkim czasie stosowania jestem zbezbieczona przed ciąża!??? muj chłopak muwi że nie uwarzał!!!a więc czy jest taka możliwość zębym była w ciąży???proszę o radę!!!

---- edit by Paweł:
Prosze pisać maksymalnie 3 znaki interpunkcyjne koło siebie (?, !) a nie na pół postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurde kobieto, nie mowil ci lekarz ktory przepisywal ci plasterki, ze pierwszego miesiaca nie ma pewnej antykoncepcji przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej? No w sumie kilka dni przed spodziewanym krwawieniem pod koniec 1go opakowania to juz jest ta pewna antykoncepcja, ale ja jak w tym miesiacu zaczne brac tabletki poczekam dla pewnosci miesiąc
15 dzien cyklu zapewne u Ciebie to byl, o ile przykleilas pierwszy zgodnie z instrukcją, to jest dzien kiedy moze jeszce wystapic to jajeczkowanie mimo przyjmowanych hormonow, dopiero od nowego opakowania jajniki sa w stanie uspienia...
Nie wiem co Ci doradzic niech inni sie jakos wypowiedza na ten temat...
Bo niby w ulotce napisali, ze antykoncepcja jest juz od 1wszej tabletki, ale lekarze jakos mowia trochę inaczej...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram zdanie poprzedniczki - zadna antykoncepcja hormonalna nie działa odrazu w 100% - dopiero po ok. miesiącu uzyskuje pełne swoje działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziusia000



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 10:39 am    Temat postu: zrozpaczona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co ja mam teraz robić?proszę pomuszcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz proponuje wykonać test - jeśli bedzie negatywny to poprostu do końca miesiąca sie zabezpieczać dodatkowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziusia000



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to było w tą niedzieleto teścik jeszcze nic mi chyba nie wykarze!a jak myślisz ilejest procent nato że to może być wpadka?a ile na to, że jednak tydzień i 5dni z plasterkiem wystarczyło na to żebym byłazabezpieczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno określic procent - wiadomo ze istnieje jednak

test zrób za jakis tydzień - półtora Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziusia000



Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzwoniłam do swojeje prowadzącej pani gainekolog i muwiła że jestem w pełni zbezpieczona juz po pierwszym tygodniu użycia(jednak jak wszystko zrobiłam tak jak trzeba)a wydaje mi się że zrobiłam wszystko dobrze! a więc nie martwie się jak ginekolog muwi że ok!to oki:-)pozdrawiam wszystkich a jestem troszke zdziwiona iż tak mało osób odwiedz ten temacik!a szkoda!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group