Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno nawet w czasie okresu można zajść w ciążę. Skoro pękła prezerwatywa to proponuje zrobic test ciążzowy. Taki wypadek to duża szansa na zapłodnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alina



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ale jak test jak jeszcze mam chyba 72 no moze teraz 65 h na tabletke czy isc do ginekologa powiedziec co sie stało czy sie nie martwic bo to chyba dni niepłodne jak 1 dzien po skonczeniu okresu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Decyzja należy do Ciebie.Jeśli masz mozliwość,to lepiej dmuchaj na zimne,to znaczy wybierz się do lekarza i powiedz co się stało.Gdyby Twoje cykle były regularne,to nie miałabyś się czym martwić.Niestety napisałaś,że ostatnia miesiączka spóźniła się 7 dni,w związku z czym trudno określić kiedy przypadały dni płodne.Myślę,że szansa na ciążę jest mała,ale lepiej zabezpieczyć swoją przyszłość.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka dziekuje przyjmuje ginekolog w sobote bo dzis juz nie mam co isc wie ktos ..??
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia,ale raczej po tygodniu pracy lekarze odpoczywają albo mają jakieś dyżury w szpitalach Very Happy Poszukaj na internecie gabinetów w Twoim mieście,może są czynne w godzinach wieczornych.U nas są czynne np. do 20:00 a nawet dłużej,pewnie u Ciebie także Very Happy Pozdrawiam i trzymam kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alina



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udalo sie dzis załatwic pojechałam szybko na miasto i nie tu to tam az ktos na scisk mnie przyjeł powiedziała ze mała prawdopodobne zebym zaszła ale nie ma pewnosc bo nie maiala regurarny cykl ostatni wiec sie pyta chcesz czy nie ja powiedzialam ze tak i wzioł cos tam do badania i kazał za tydzien przyjechac

Najlepsze koszt tychy 2 tabletek wynosi 72 zł Smile wiec tanie nie sa Sad czy to normalna cena ?? gdzies czytałam 30 - 60 zł max
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zapłaciłam 85zł

to zależy od apteki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mowa o postinorze??? ja zaplacilam 50 z groszami- mila aptekarka bez recepty dala, bo do ginekologa za chiny nie moglam sie dostac:) pozdrawiam:) alutka16
Powrót do góry
Alina



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To i tak duzo koszt wyprodukowanie pewnie jest 10 zł max czemu tak drogo :-/ ale co tam Smile pozdrawiam
Prostinor Duo 0,75 mg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 8:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no na śląsku numer nie przejdzie z "dobroczynnością" farmacełtki, sustem komputerowy jest nie ubłagalny a za takie rozdawanie leków które są tylko na recepte grożą surowe kary Wink

Nie mam jak sprawdzić chodz wątpie aby nawet bez nadzoru ktoś był na tyle nieodpowiedzialny że dał ten lek bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 6 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group