Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie dzis kochalem sie ze swoja kobieta ,bez zabezpieczenia gdy juz czulem ze moze byc wytrysk to sie wycofalem ale jak sie z nia kochalem na samym konicu juz czulem ze dochodze i szybko wyciagnelem i sie spuscilem , ona ma dostac jutro miesiaczke czyli byl to dzien bezplodny swiadczy o tym np to ze bylo sucho ,kurde jestem takim czlowiekiem ze sie boje ta naprawde o nic niech mi ktos odpowie moga zajsc w ciaze ?? bo wg mnie nie ale czekam na fachowa rade !
Powrót do góry
rudycz
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 9:51 pm    Temat postu: czy w ostatni dzień miesiączki można zajść w ciąze...?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis jest ostatni dzień miesiączki mojej dziewczyny który trwał ok.6 dni i kochaliśmy się dzisiaj i pękła gumka...Jednak nie doszło do 100% wytrysku w środku ani na zewnątrz...Pojawił się śluz ale nic nie był w gumce po wyjęciu...Nie wiem czy może to byc cos groźnego dla mnei czy nie bo mam 17 lat...proszę o szybką odpowiedź... Sad
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem pytania, co możebyć groźne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sajmon



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 11:21 am    Temat postu: coś dziwnego?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż słuchajcie. Współżylem ze swoją dziewczyną i pękła nam prezerwatywa. Doszliśmy do wniosku ze ma dośc regularne cykle wiec jedziemy na ryzykanta, bo nie jest jeszcze (prawie jest) pełnoletnia i byłby problem z lekarze, a bała się ze rodzice się dowiedzą. I faktycznie po 2 dniach dostała zwykłej dość obfitej 5 dniowej miesiączki. Teraz gdy juz ma 11 dzień cyklu ma nadal bezpłodny śluz ten gęsty kleisty. I niby w krotce powinna mieć owulacje i śluz płodny. I jest jeszcze jeden problem. Mianowicie : nie moze sie teraz podniecić. Po prostu ma sucho cały czas. I jej ciało jakos tak prawie nie reaguje na pieszczoty. Nawet sutki nie reagują tak jak reagowały. Wspomnę też o tym, ze w ogole nie wydziela śluzu który zawsze gdy byla podniecona był wydzielany. I chociaz psychicznie jest podniecona i ma ochote na pieszczoty, to jednak jej ciało się buntuje i nie ma na to ochoty. Przypuszczamy ze spokojem ze wszystko jest ok, tzn ze nie jest w ciązy - bo jednak tak normalna długa miesiączka a i na środku cyklu czuła owulacje, a druga - niema jest dośc rzadko. Tylko troszke mnie niepokoi ten śluz niepłodny tak długo, i ta suchota oraz niezdolnośc do podniecenia fizycznego... :/ co jest nie tak? czy moze to jednak ciąża? jesli tak to juz 2 tydzien a ona czuje sie tak normalnie temperature ma w normie, ma bardzo dobry humor i mnie zapewnia ze wszystko jest dobrze i że jest pewna tego. Ale jednak mnie to martwi wszystko troche. Ona jeszcze tłumaczy, ze być moze stres który przezyła po pęknięciu prezerwatywy ma teraz troche zakorzeniony w podświadomości i po prostu organizm nie ma ochoty znów tego przezywać i nie jest jeszcze gotowy na powtórke. Gdybym był tego pewien ze tak jest, to bym sobie spokojnie czekał az znów będzie w pełni dobrze. ale nie wiem... Co o tym sadzicie? Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi i komentarze. (Najważniejsze, Czy to moze być oznaka ciąży? gdy nic na to nie wskazuje a nawet odwrotnie, wszystko wskazuje ze nie?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdyby zaszła w ciąże na skutek pęknięcia prezerwatywy, to i tak ten okres by dostała bo 2 dni to za wcześnie żeby go nie było. Proponuje poważnie o tym pomyśleć bo to że dostała okresu jeszcze nieświadczy o tym że nie jest w ciąży. Niech zrobi test ciążowy.Dostępne są w każdej aptece
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę,że nie powinniście się przejmować.Twoja dziewczyna nie powinna zajść w ciążę,gdyż prezerwatywa pękła 2 dni przed miesiączką,więc powinny być to dni niepłodne.Jeśli chodzi o "brak podniecenia",to myślę,że to blokada psychiczna.Twoja dziewczyna boi się,że sytuacja się powtórzy.Musicie stworzyć atmosferę bezpieczeństwa Very Happy Może oprócz prezerwatywy będziecie używać jeszcze np.globulki dopochwowej,zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie,no i przede wszystkim:spokój,cisza,wyłączone telefony,tylko Wy dwoje.Może jakiś wyjazd na długi weekend?Wszystko wkrótce wróci do normy Very Happy Pozdrawiam i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sajmon



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rudziutka napisał:
gdyby zaszła w ciąże na skutek pęknięcia prezerwatywy, to i tak ten okres by dostała bo 2 dni to za wcześnie żeby go nie było.


niby tak, ale czy ten okres niebyłby złagodzony w jakiś sposób? :> w sensie ze by nie byl taki normalny i jak to określiła "perfidnie obfity"?
I czy jest duza szansa ze taki zarodek przezyje normalną obfitą miesiączkę?

a jesli chodzi o brak podniecenia to nie przy seksie tylko nawet pieszczotach ktore nawet nie zamierzają sie konczyć seksem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj,organizm nie wie czy pieszczoty skończą się seksem,czy też nie.Traktuje pieszczoty jako grę wstępną.Twoja dziewczyna ma blokadę,a Ty musisz zrobić coś,żeby się jej pozbyła.Znasz ją najlepiej,więc pewnie wiesz co robić.Może odczekaj jakiś czas,zamiast uprawiać seks,pooglądajcie film,idźcie na spacer,może do kawiarni.Po prostu spędzajcie ze sobą mnóstwo czasu ale w inny sposób.Daj jej odczuć,że ją bardzo kochasz i może się czuć przy Tobie bezpieczna.Wtedy i w sprawach intymnych się ułoży.

Myślę,że problemem,który naprawdę zaprząta Ci głowę jest ciąża lub raczej jej BRAK.Zrozum,że szansa na to że będziecie rodzicami jest nikła,a moim zdaniem ŻADNA. Very Happy Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sajmon



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staram się, staram. Nauczylem sie napewno jednego, ze nie jestem jeszcze wstanie ponieść ewentualnych konsekwencji udawania ze jestem odpowiedzialny (seksu). I napewno przerwa na długo (do ślubu?). Spędzamy duzo czasu Smile spacerki, siedzenie na słoneczku, romantyczne herbaciarnie czy jak mówisz filmy Smile. Dzieki za rady Smile doceniam je. I za słowa wsparcia o tej nikłej/żadnej szansie. Jednakże jakby ktoś jeszcze mial jakies uwagi lub chcial na ten temat polemizować to zapraszam. Chętnie doedukuje się jeszcze na te tematy (bo wiedzy jak wiemy nigdy za wiele). I dodam ze takie wypadki zblizają ludzi... O ile człowiek kocha drugiego to zbliżają. Nas zbliżył ten. Tylko potrafią zniszczyć perspektywy na normalne życie (jesli sie źle kończą) oby nasz się tak nie skonczyl. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alina



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 10:58 am    Temat postu: pęknieta prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój okres (27-29dni) ostatni spóźnił się o 7dni.. teraz kochaliśmy się dzień po skończeniu okresu ale pękła prezerwatywa..czy iść do ginekologa?? czy jest mało prawdopodobienstwo ze zajde w ciąże..?? Dziękuje i przepraszam jeżeli dubluje tematy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 5 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group